Reportáž o kormoránech

Diskuse k bleskovce Reportáž o kormoránech

Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 16.12.2016

rybomil - Profil | So 17.12.2016 22:50:30

TEZAR >> Určitě, snad na to i dojde ? Můj příbuzný takhle v Kanadě svýho času tlumil přemnožený bobry.

    TEZAR - Profil | So 17.12.2016 22:42:24

    rybomil >> Možná by se Svazu vyplatilo pár takových šikovných chlapů zaplatit-ne možná,ale určitě.

      TEZAR - Profil | So 17.12.2016 22:40:55

      Petr.OVA >> Dobrou a LOVU ZDAR !A dej zas nějaký foto.

        rybomil - Profil | So 17.12.2016 22:40:15

        Petr.OVA >> Moc pěkný, škoda že takových je zatím málo,

          Petr.OVA - Profil | So 17.12.2016 22:38:30

          TEZAR >> Ale teď už dobrou noc. Zítra si zkusím vylepšit skóre.... :-)

            Kondrakar - Profil | So 17.12.2016 22:37:00

            Petr.OVA >> Krásná práce :-))) nechceš zajet na Berounku, maj tam pár nocovišť. Čím je boucháš?

              TEZAR - Profil | So 17.12.2016 22:31:23

              Petr.OVA >> To je SUPER !!! Tak at to jde pořád tak dobře-moc užitečná práce v dnešním sentimentálním světě.

                Petr.OVA - Profil | So 17.12.2016 22:28:15

                TEZAR >> Tak abych tě ještě více potěšil, tak ti prozradím, že ke dnešnímu dni mám v této sezóně střelených 49 ptáků. Loni jsem prvního dostal až 29. prosince a přesto jsem se do konce března dostal na číslo 107.

                  TEZAR - Profil | So 17.12.2016 22:25:03

                  rybomil >> Jasně,není to sranda-zvlášt,když jde o život.To bych taky měřil a dobře vybíral.-)

                    rybomil - Profil | So 17.12.2016 22:20:20

                    TEZAR >> laser mu změří vzdálenost, pak podle tabulek vybere náboj, nebo náboj nejblíž k němu co má k dispozici, ale pak musí udělat tu korekci miřidel atp.

                      TEZAR - Profil | So 17.12.2016 22:18:32

                      Petr.OVA >> To je fakt škoda,že nejsi trochu blíž-klidně bych poskytl lod a i jinak pomohl.Tady,bohužel nikdo nereagoval,nebo o tom aspoň nevím.Ale moc ti fandím,protože každý mrtvý kormorán je dobrý kormorán-kdekoli.

                        Petr.OVA - Profil | So 17.12.2016 22:15:24

                        TEZAR >> Luboši, říká se, že všechno jde, jenom malé děti nechodí... :-) Jen by to asi chtělo nějakého nadšence, škoda že to mám tak daleko, budeš muset najít někoho místního, nejlépe s horolezeckým výcvikem... :-D

                          TEZAR - Profil | So 17.12.2016 22:11:04

                          rybomil >> Jo,to už bude vysoká škola balistiky...

                            rybomil - Profil | So 17.12.2016 22:08:54

                            TEZAR >> kurevsky drahý, navíc musíš jich mít víc typů a nějak podle vzdálenosti je vybírat, aby to lítalo tam kam má, tomu rozumí jen lidi v tom zdatný. Vysvětloval mi to, ale moc jsem z toho nepobral.

                              TEZAR - Profil | So 17.12.2016 22:04:07

                              rybomil >> To by byla pecka-ale moooc drahý náboje.-)

                                TEZAR - Profil | So 17.12.2016 22:02:32

                                Petr.OVA >> Ono se to špatně vysvětluje-tak jsem našel fotku toho místa,kde nocují-je to v tom lese mezi skálama,takže ze břehu tam vlízt nejde a protilehlý břeh je asi 300 metrů...

                                  Kondrakar - Profil | So 17.12.2016 21:59:34

                                  rybomil >> Zprávy jsem neviděl, ale tohle vím :-) kamarád poučil. Párkrát mi vzal na posed na čekání.
                                  A to ti umělci sebou neměli psy? Takovej mazec nechat ladem na vodě?

                                    rybomil - Profil | So 17.12.2016 21:55:50

                                    TEZAR >> U nás v práci je zase kolega profi odstřelovač, ofiko v evidenci PČR pro výpomoce v nutných případech. Jenom nesmějí trénovat na živý cíle, což Jardu docela sere...
                                    Má tu hodně dobrou a drahou velkorážní, naložil by jí na chopera.

                                    Btw: dá vzduchovkovej terč na 300m do černýho :-)

                                      Bušák - Profil | So 17.12.2016 21:54:41

                                      Petr.OVA >> tohle ti musím pochválit v každým případě ,měj se fajn pistolníku

                                        Petr.OVA - Profil | So 17.12.2016 21:50:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Bušák >> Ano, podle tebe vím o tom hovno. Ale zastřelil jsem více kormoránů, než ty jsi v životě viděl, ty Einsteine! Žij si dále ve svém bludu...