Jakub Vágner navštívil gymnázium, studentům představil prales i Sibiř

nofish - Profil | So 28.11.2015 18:32:20

u.x.a. >> můžu tvou otázku položit jinak? Až budou starší, dostanou rozum, budou všichni tvrdit, že ryby pouští a přitom je cpát do báglu? Hrdinů, co ryby jí a přitom chycenou pustí a jdou s pětikilem do obchodu pro kus zmrzlé ryby zas tolik není.

    u.x.a. - Profil | So 28.11.2015 18:23:00

    retrívr >> až budou mladí v důchodu budou pořád chat and realse?

      retrívr - Profil | So 28.11.2015 18:18:46

      u.x.a. >> No píšeš pravdu, jen jsi zapoměl, že příroda není jen o rybách a v těch přednáškách vůbec nejde o lákání k rybařině. To jen na okraj.Navíc asi ani v tom začátku nemusíš mít pravdu. Vždyť masaří jen důchodci, mladý jsou chyť a pusť, k čemuž je Váner vede, tak v čem je s ním ve vztahu k mládeži problém?

        supinna - Profil | So 28.11.2015 18:12:33

        u.x.a. >> Odpovím Ti tímto videem a můžeš se spolehnout na to, že na drtivou část následujících i minulých příspěvků (v jiných vláknech s JV) se bude hodit. A to i přes duchaplné komentáře minulých i budoucích autorů... Hezký večer :)
        https://www.youtube.com/watch?v=vwl7E-61BLA

          u.x.a. - Profil | So 28.11.2015 18:12:08

          retrívr >> rybářů je až až... vody prázdné, učit chytat lidi ryby je blbost., copy. už ani ani nevím kdo, asi Pepa-č...

            retrívr - Profil | So 28.11.2015 18:12:04

            supinna >> Určitě se nemýlíš.Budou, to si piš.

              vikikaca - Profil | So 28.11.2015 18:12:02

              retrívr >> Jestliže je přínosem pro mladou generaci aby jim někdo lhal, tak je přínosem ,pokud ne je to podvodník a jeho seance nemají na veřejnosti místo !

                retrívr - Profil | So 28.11.2015 18:08:15

                Co by na Mrku dělal, všichni ho znají, nikdo mu nevěří, určitě by nebyl žádným přínosem. Myslím ale, že ve spoustě besed, i na této oblasti bude přínosem. Když tam půjde ty samé řeči přednášet někdo z nás, tak se na něj ty študáci vy..rou, když tam přijde Jakub, tak je to pojem. Je jeden z mála, který do dnešní deformované mládeže přinese " přírodu" a je akceptován.A tady nejde o natažené ruce, pomocníky, nastražené ryby. Tady si někdo odnáší určitě něco jiného. Je velmi těžké , opravdu velmi těžké zaujmout dnešní mládež, zvlášť, pokud nemá přírodu jako koníčka.Proč nevidět něco v plusu, už třeba i dalším momentem, kdy se tom našem státečku ví? Hoši, nic není a nikdy nebude černobílé. Nejsem příznivcem Jakuba Vágnera ale tuto činnost uznávám.pousta věcí se zaplatit nedá. Nic víc, nic míň.Jen osobní názor člověka, který dělal a dělá celý život s mladejma.

                  u.x.a. - Profil | So 28.11.2015 18:03:18

                  supinna >> libá se JV s nástražkama? nějak jsem to asi přehlédl..

                    nofish - Profil | So 28.11.2015 18:02:53

                    u.x.a. >> podivín, ale ten největší, ne jen nějaký průměrný, největší na světě :-)

                      TEZAR - Profil | So 28.11.2015 18:00:58

                      arnošt >> Tak to ani nevím.-)

                        supinna - Profil | So 28.11.2015 17:58:37

                        JaMi - >> Vidím, že jsi odstartoval zimní sezonu s pořádným kalibrem a vsadil jsi na téma s JV. To zas budou perly v příspěvcích...:((

                          u.x.a. - Profil | So 28.11.2015 17:58:28

                          arnošt >> jak říkám podivín..

                            arnošt - Profil | So 28.11.2015 17:57:29

                            TEZAR >> Jednou sem psal sáhodlouhý rozezlený elaborát.A pak zase zmizel,co vím...

                              arnošt - Profil | So 28.11.2015 17:54:48

                              u.x.a. >> Protože ho Mrk nemá rád. :(

                                TEZAR - Profil | So 28.11.2015 17:53:05

                                u.x.a. >> On je tady v jedné diskusi moderátorem-ale vypadá to,že fiktivním.

                                  u.x.a. - Profil | So 28.11.2015 17:52:43

                                  nofish >> asi nemá rád lidi proto tu není... u mě je JV podivín..

                                    nofish - Profil | So 28.11.2015 17:48:35

                                    u.x.a. >> protože místo poslouchání "přednášky" by osazenstvo mělo nepříjemné dotazy? :-)

                                      drvoštěp - Profil | So 28.11.2015 17:46:15

                                      u.x.a. >> Protože by dostal catanou ;)))

                                        u.x.a. - Profil | So 28.11.2015 17:43:59

                                        proč JV radši nenavštíví Mrk?