S Jakubem Vágnerem u kralupské tůně

Autor diskuse: fotojakes - Profil , 13.10.2014

NKozič origin - Profil | Pá 17.10.2014 17:25:45

Chose >> Tak asi proto, že ty koule a tak bude svým dětem dávat za vzor opravdu málokdo.

    NPr3v1t3k - Profil | Pá 17.10.2014 17:24:38

    Je tvorba h0vna do misy taky tvorba hodnot? Jestli jo tak hodnoty umim...

      NChose - Profil | Pá 17.10.2014 17:16:37

      Kozič origin >> Nemyslím si,že musíme brousit až do politiky. Třeba tu neustále na mě bliká reklama jak ty jsou nejlevnější a že tyto koule chytají nejvíc a největší atd.
      Tak nějak žijem ve světě lží a nikoho to netankuje,ale JV ano.Zajímavé.
      Asi s tím nic neuděláme tak to nebudem raději řešit. Proč teda se řeší JV.
      Aha.Jen tak z nudy plkáme.Tak to já jdu raději tvořit hodnoty.

        NKozič origin - Profil | Pá 17.10.2014 17:00:40

        Chose >> Protože se na MRKu nesmí řešit politika.

          NChose - Profil | Pá 17.10.2014 16:43:21

          Tak nějak nechápu neustálé řešení JV.

          Vám jako vadí ,že ryby chytat umí a trochu kecá???
          SMÍCH
          Tady nám lžou neustále všichni a nikomu nám to nevadí,jen u JV ano.Zajímavé.

            NKozič origin - Profil | Pá 17.10.2014 16:30:36

            No já si tak nějak pořád nejsem jistý, zdali je pro dítě dobrým vzorem někdo, kdo svou image vytvoří na lžích, jehož sestříhané příběhy jsou naprosto bludné a podnikatelské záměry pochybné. Vždyť příklady musí mít nějakou hlavu a patu, musí za nimi stát především nějaká hodnota.
            Jak vysvětlíte svým dětem tu pro ně jakože dobrou hodnotu? Tím, že je Jakub má rád, protože to úzce souvisí s jeho živobytím? Osobně bych nechtěl, aby mé dítě mělo za vzor někoho, kdo jakože sice s něčím nějak dokázal prorazit, ale už jedno jak.
            Kontrolní otážky šoudruži:
            1) Když Vám dám tisícovku, co Vás napadne první?
            Pokud Vás napadne jen to, že jsem prostě hodný:
            2) Přemýšlíte prdelí?

              Ntuzemak - Profil | Pá 17.10.2014 15:15:39

              fotojakes >> díky,zrovna sem to hledal,nějak mě zlobí PC.-))

                Nhraji - Profil | Pá 17.10.2014 15:09:51

                Fishky >> nerozumím ti.

                  NFishky - Profil | Pá 17.10.2014 15:08:39

                  hraji >> samozřejmě, svazu je to buřt. Ale mě to buřt není. Nechytám ryby pro peníze ale pro radost, takže když ty svazové ryby z našich vod mizí, je mi jedno kdo je odváží, vidím to negativně. A jestliže na to má někdo navíc papír a vše je jakože v cajku... tak tam systém těžce pochybil.

                    NPíďa2 - Profil | Pá 17.10.2014 15:06:43

                    Občas vídám inzeráty ve stylu koupím trofejní ryby do soukromého revíru a nikdo se tu nad tím nepozastavuje. Proč vám to vadí zrovna jenom u JV? Nevím, že by někdy udělal něco špatného. Nechci snižovat práci vedoucích mladých rybářů, ale o té většinou vědí právě jen ti mladí, ale obrovskou propagaci tomu dělá JV. Nebo myslíte, že kdyby v Kralupech napsali, že bude rybářské odpoledne s Tondou Novákem, tak to bude mít takový úspěch? Pro některé se JV může stavět na hlavu a pořád mu budou mýt p...l. Ať přemýšlím jak přemýšlím, pokud bych chtěl do revíru trofejní sumce, jinak je neseženu. Můžu s tím nesouhlasit, ale dělají to jinde lépe?

                      Nsplávkař - Profil | Pá 17.10.2014 15:06:42

                      Fishky >> trofejni ryba ma nevalny hospodarsky vyznam ,sumec mozna i zaporny. To nezmeni ani prani davu ktery by chtel reviry transformovat na chranene bydleni pro seniory.

                        Ntuzemak - Profil | Pá 17.10.2014 15:05:25

                        Pedro1 >> njn panáček se dere do zastupitelstva obce,jak dopadl nevím,doufám,že špatně.-)))

                          Ntuzemak - Profil | Pá 17.10.2014 15:03:40

                          Malda512 >> Maldo pokud seš trochu rozumný,tak musíš uznat,že tak jako ty se chováš,se nemůže chovat zastupitel obce,nebo si myslíš,že zástupce lidu by měl lhát jako ty zde na Mrku?od tebe toho balíka rozdýchám,ty seš u mě už jen k smíchu.o))))

                            NPr3v1t3k - Profil | Pá 17.10.2014 15:01:21

                            A rozlišujte rozumem...páč mi přijde veškerá debata kolem tohoto tématu jako střet s blbcem, a to na nikoho neukazuji...

                              Nhraji - Profil | Pá 17.10.2014 14:48:14

                              Fishky >> ale já nic takového nenapsal a ani svaz nic takového netvrdí. Tyhle blbosti tu vykládáte vy rybáři.
                              Svazu je celkem buřt, co se stane s rybou, kterou si ponechá rybář v souladu s předpisy.
                              Já taky mohu smutně pokývat hlavou, když vidím, jak někdo sakuje ostroretky větší než 36 cm na našem revíru, pokud jich nemá víc než 3 kusy. A už vůbec nemohu řešit, že ty ostroretky následně prodá někomu dalšímu.
                              Rozlišuj co smí a může hospodář a co smí a může rybář.

                                NFishky - Profil | Pá 17.10.2014 14:44:06

                                hraji >> takže když se v D6 odloví trofejní ryby, je vše OK - na jedné straně je hospodář, který řádně hospodaří a na druhé straně někdo kdo ty trofejní ryby zachraňuje.
                                Když však tu samou rybu chytí někdo kousek za vraty od D6 na D5 - trofejku sbalí a převeze, už je to masařka a soukromka co to koupí je ošklivý kaprodrom...

                                Nejsem demagog Jirko, jen vidím věci jinak. Snažit se, aby se v našich vodách rybám dařilo a dorůstaly i trofejní by mi přišlo kontraproduktivní, když vím, že legálně ty samé trofejní ryby někdo bere a ještě na tom vydělává.

                                  Nsplávkař - Profil | Pá 17.10.2014 14:28:05

                                  Fishky >> ja v tom vidim nastroj hospodare ktery tak brani soucase nastavene trendy svazohospodareni. Navic je to tak proflakly, ze I ziskane prostredky se v tichosti nevypari....

                                    Nfotojakes - Profil | Pá 17.10.2014 14:24:19

                                    Fishky >> já jen spekuluji, nebude snadné na takové vodě lovit do sítí, či elektrikou. Ty tři vody jsou všechny trvale spojeny?

                                      Nhraji - Profil | Pá 17.10.2014 14:21:24

                                      Fishky >> jsi podobný demagog jako MRKnato Richarde. Hospodaří na Dyji 6 podle práva? Hospodaří. Je nemusí vůbec zajímat, co se děje na Dyji 7 a Dyji 5. Prostě hospodaří na svěřené státní vodě. Hospodařit znamená i odlovovat a prodávat. Je jedno, zda prodají rybu živou nebo nafiletovanou. A způsob, kterým ji odloví, pokud neodporuje zákonu, je ganz egál.
                                      Otázka je, zda nepůsobí větší škody to nesmyslné chyť a pusť, než jejich hospodářská těžba.