S Jakubem Vágnerem u kralupské tůně

Autor diskuse: fotojakes - Profil , 13.10.2014

NKentaur - Profil | Pá 17.10.2014 12:27:49

Ja jenom doplnim ze proti JV nic nemam,uz sem psal ze ma muj obdiv.To co pisu dale ohledne prodeje ryb atd. Tak je brane na vsechny rybare;)Jenom aby v tom bylo jasno

    NRST - Profil | Pá 17.10.2014 12:26:46

    Fishky >> S tím časem je to jen o nastavení priorit každého soudruha:-) Také bych byl rád častěji na rybách, ale pro něco sem se rozhodl a tak hold něco jiného musí jít stranou. S tím popisem národa sem to samozřejmě nemyslel přímo na tebe ale spíš jako obecný nešvar. Víš také mi vadilo nasazování převážně kapra a také z tohoto důvodu jsem začal dělat ve výboru. Dnes na
    rybochovech krom nutného množství kapra dělám prioritně, lína , okouna a bílou rybu (ne karase). Reofilní druhy pokud nesežene Ostrava, nakupujeme v dostatečném množství (většinou výrazně větším než je ZP) dík nadstandartním vztahům z jednoho nejmenovaného soukromého rybářství. Ne neí to jen má zásluha, ale dost se na tom podílím. Víš před devíti lety jsem si myslel to co ty a dnes vím že sem se mýlil. Ale jak říkám je to vše jen otázkou priorit.

      NKubalorenc - Profil | Pá 17.10.2014 12:24:26

      : vydrák >> on je asi hlavní problém že tady pořád všechny dokola napadá jeden a ten samej člověk. Pak se chlácholí jak on sprostě ne, že to ti druzí. Ať už napadá JV, nebo jen ty co s ním v něčem nesouhlasí.
      Edit: nedej bože že by mu odporovali :-D to je skoro na třetí světovou pak.

        NKubalorenc - Profil | Pá 17.10.2014 12:19:16

        fotojakes >> uvař si k tomu kafe. je to dlouhý čtení :-D

          N: vydrák - Profil | Pá 17.10.2014 12:17:55

          fotojakes >> Jakub Vágner je na MRKu často téma č.1 a je smutný že dovolíte to nekončící pranýřování jeho osoby protkaný peprnejma nadávkama a pod.
          To co dělá je jeho věc a mělo by se to aspoň trošku respektovat.

          Podotýkám,že nejsem žádnej jeho osobní obhájce. J.Vágnera neznám,nemáme spolu nic společnýho.

            Nkakr - Profil | Pá 17.10.2014 12:13:08

            fotojakes >>
            Klídek, ono to vyšumí do ztracena.....

              Nfotojakes - Profil | Pá 17.10.2014 12:11:22

              : vydrák >> koukám, že se to tu od půlnoci co jsem koukal naposledy docela rozjelo. Dokonce jsem si včera říkal, že už tu není vůči němu tolik prudičů, ale asi jsem se spletl, jdu to pročíst.

              Jen mě zaráží kolik nenávisti je v lidech vůči člověku, kterého vlastně ani osobně neznají. Pochopil bych takovou nenávist vůči někomu, kdo jim přímo ublížil, ale tohle je pošahaný.

                NFishky - Profil | Pá 17.10.2014 12:08:14

                RST >> můj den by musel mít víc jak 24 hod, abych stíhal být ještě členem výboru, už takhle hromadu věcí nestíhám a není na ně čas... Jsem pouze členem svazu, prostě řadovým rybářem, který na brigádu jde, jen když se nejedná o okopávání okurek hospodáři a jde o pomoc vodám či rybám jako takovým, u vody se chovám slušně k rybám stejně tak a BP neporušuji. Ale se systémem jako takovým nic nezmůžu, nejsem revolucionář :) Takže jestliže svazu nasazuje vesměs jen kapra a duháka, stav kolem vody se hlídá minimálně a všem nahoře je to šumák, pak s tím nic nenadělám...

                  NKentaur - Profil | Pá 17.10.2014 11:58:15

                  Kubalorenc >> jo stim souhlasim aby se to zakazalo.Promin to nikdo nechce aby byl kazdej den u vody,ale mel sem 2 kontroly na pstruhovce a na mimo pstruhovce nic.Chytam na zernoseckem jezere a tata taky za tu dobu co tam jezdime cca 14 let mi nepride normalni ze 4krat kontrola z toho 1 pcr. To mi pride dost smesne.a ze byl znamej provadet hlubinou privlac prijela pcr s RS a novinarema.RS jim chtela vzit papiry za to ze provadej hlubinou privlac s motorem tak co toje?kdyz RS nezna rad.

                    NRST - Profil | Pá 17.10.2014 11:54:39

                    Fishky - 17.10.2014 11:40:04 >>Kdo je svaz? Ano je to sdružení řekněme rybářů. Kdyby se lidi k vodám, rybám a přírodě obecně chovali s rozumem vypadalo by to jinak. Bohužel jsme národem hamounů, prospěchářů a zlodějů, což se velmi názorně projevuje například na těch vybrakovaných svazovkách. Ty se jako rybář můžeš stát například členem výboru nebo RS a pak už s tím co se ti nelíbí něco dělat jde. Ne občané za všechno nemůžou a s tím rozkradením máš pravdu, některý prostý občan když vidí co se na hoře děje, krade také, ale to je to co jsem již napsal. Upřímně mě je putna jestli ten či onen z horních 10. tisíc krade, já k vůli tomu krást nezačnu.

                    1. PS. Má spoustu chyb ale v tomto konkrétním případě je důsledek jeho činnosti velmi přínosný:)
                    2. PS. Nekoupil a ani nekoupí, za prvé na to nemá a za druhé mu je nikdo neprodá:-)))

                      NKubalorenc - Profil | Pá 17.10.2014 11:47:59

                      Kentaur >> no všude 70ka není, takže ne všude je to postihnutelné. A co se týče častějších kontrol. Ono to jde, ale za jakou cenu? Nemůžeš počítat s tím, že dobrovolná RS bude každej den u vody obíhat a kontrolovat, jestli někdo netahá pryč kapra. Ono to ani není dost dobře možné. Když už někdo toho 70+ chytí a chce ho prodat, tak si ho nenechá v saku pod nohama a nebude čekat až mu RS sebere noty. To by musel být na revírech nepřetržitej dozor s dalekohledem.

                      EDIT: a není to jen o 70+ kaprech. Muselo by to být uděláno tak, aby se ryby nemohli prodávat vůbec a někdo si z toho nedělal druhej příjem.

                        NKubalorenc - Profil | Pá 17.10.2014 11:43:56

                        Fishky >> že se lidi u vody chovají jako prasata je problém svazu? že by u výdeje povolenek stál ještě psycholog placenej a s každým si pohovořil?
                        Neříkám že je svaz svatej, a le v tomhle se jede půl na půl. Ale projevil si typickou českou vlastnost. Já za nic nemůžu. To oni.
                        Nejjednodušší je zbavit se co nejrychleji zodpovědnosti a hodit to na někoho jinýho.

                          NKentaur - Profil | Pá 17.10.2014 11:43:52

                          Kubalorenc >> jo bohuzel sou zakony postavene na hlavu v cr.jo placnul sem to jenom do vetru priznavam.Co treba zakon vraceni trofejnich ryb zpet.Proc treba kapr 70+se ma vratit a i prez to vim o par pripadech hojneho obchodu ze svazovky na soukromak s kapry 70+.Co treba vic kontrol,prisnejsi postihy.Ja sam bych sel delat RS klidne,ale mysli ze to s moji postavou? Se mi kazdej vysmeje

                            NFishky - Profil | Pá 17.10.2014 11:40:04

                            RST >> Za to jak vypadají svazovky může jen a jen svaz. Já jako rybář zmůžu na členské schůzi leda prd, za nitky tahají jiní - jinde - a hlavně z jiného důvodu ;-) Je to jak v politice, občané mohou za všechno... ikdyž republiku rozkradlo horních 10tis :)

                            PS: jo a Kuba je borec, toho nepomlouvejte :)

                            PSS: už koupil Tovačovská jezera? :)))

                              NKubalorenc - Profil | Pá 17.10.2014 11:37:14

                              Kentaur >> já neříkám že je to podle mě správně a že to dělám. Sere mě to úplně stejně jako tebe, nicméně podle zákona je to v pořádku a já se tě ptal na to, co podle tebe proti tomu může svaz udělat. Když už jsi teda psal že by s tím měl něco dělat. A čekám že mi na to odpovíš. Ono totiž plácnout s prominutím kravinu do větru umí každej. Ale navrhnout co by se teda proti tomu mělo dělat už je horší.

                                NKentaur - Profil | Pá 17.10.2014 11:27:05

                                Kubalorenc >> neporusil si vubec nic,ale pride mi to trochu nenormalni.Udelato takhle kazdej a nebude co chytat.Jestli si myslis ze je to spravne tak si to klidne delej je to kazdeho rozhodnuti.ale myslim si ze kazdej si chce nekdy povodit trofejni rybu a dopadne to tak ze nezbyde nic jineho nez jit na soukromak,kdyz se to takhle bude delat

                                  Nsplávkař - Profil | Pá 17.10.2014 11:20:55

                                  Malda512 >> ja chytam radej 1kg cejny,uz jsem nejakyho i daroval. Pamatuju, ze jsem za jednoho uzeneho dostal sklenici luxusnich okurek!

                                    NRST - Profil | Pá 17.10.2014 11:14:15

                                    Malda512 - 17.10.2014 11:00:41 >>No tak tedy dobrá. Informace jaké si mi dal byly - "odvezli ti ze tvé vody........." no to je panečku info jako hrom:-)
                                    Víš jsou jenom dvě možnosti.
                                    1. Buďto lžeš a víš prd a pak si jen obyčejný přizdisráč a prudič.
                                    2. Nebo nelžeš a potom tedy kreješ a vědomě podporuješ zloděje, což znamená že jsi stejný lump jako oni.

                                      NMalda512 - Profil | Pá 17.10.2014 11:08:28

                                      splávkař >> podle sebe .. soudím tebe že ?
                                      zbytečná debata s tebou. Ztráta času.
                                      ..... kolik 100kg sumců jsi donesl kamarádům nebo rodině ty ? :-)

                                        Nsplávkař - Profil | Pá 17.10.2014 11:06:26

                                        Malda512 >> A ty jsi bledej ze zavisti,ze nemas Kubovi co nabidnout. Kdo z rybaru nedal ulovenou rybu rodine,kamaradovi....