Změna vyhání starší rybáře od břehů vod

Autor diskuse: rover - Profil , 19.1.2014

NMrknato - Profil | Ne 19.1.2014 14:06:25

elhierro >> Špatně jsi pochopil. Rybařiu ku*ví ti, kteří pasou po hasech členi za každou cenu. To je zcela něco jiného, než jsi si "po svém" vyložil ty.

Jistě že problémem jsou nepřizpůsobiví a výsledek dosavadního vládnutí "elit" a to povolenka grátis nevyváží ani náhodou a vůbec nic neřeší.

    NPvl - Profil | Ne 19.1.2014 14:06:21

    Mrknato >>". a čilimníci potřebují každý hlas..... Takže tady bych to viděl jako nekalou soutěž,"

    čilimník ty asi na schůze nechodíš .. protože kdyby jsi chodil, tak budeš vědět , že když dojde k nějakýmu hlasování tak většina stejně ruku zvedne , aby náhodou na něho nenavlíkli nějakou funkci --tak že asi tak .o§))))))) A silně pochybuju ,že je tomu v jiných organizacích jinak -- budou vyjímky ale ...

      Nelhierro - Profil | Ne 19.1.2014 14:04:21

      Flip >> tak tak, opět to postihne jen ty poctivé, pro které je rybařina možná posledním naplněním zbytku života. Není nic horšího, než když starý člověk ztratí zájem o život. Smrt bohužel pak přichází brzo. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale jak tak koukám, najdou se mezi rybáři bohužel i hyeny. Smutné.

        Nbremic - Profil | Ne 19.1.2014 14:03:49

        Mrknato >> Díváš se na to moc černobíle. Hoď do placu někdy něco pozitivního :)

          NMrknato - Profil | Ne 19.1.2014 14:01:22

          Flip >> Pak zrušme společný rybolov...... Ono být ustrojený a současně nahý, jít pěšky a současně se vést vozem, chytat a současně nelovit, platit svazu a neplatit územním revírům, jde fakt těžko a celé to slouží jen vyčůránkům. Proto by asi dosti důchodcům pomohlo, kdyby MO stály mimo společný rybolov se vším všudy. Pak by to vše stálo a padalo s vůlí pár členů na jenom konkrétním rybníčku....

            Nkakr - Profil | Ne 19.1.2014 13:57:35

            Mrknato >>
            Copak brání mladým, perspektivním rybolovcům využít svého práva a místo klepání do klávesnice zajít na schůzi, udělat revoluci a převzít moc nad byrokratickými čilimníky??
            Odpověz si sám..

              Nelhierro - Profil | Ne 19.1.2014 13:57:24

              Mrknato >> Věř, že znám i takový případy, že si to dovolit nemohou. Máš vůbec ponětí, co dnes důchodce vydá třeba na léky? K tomu náklady na bydlení, stravu atd. Věř, že si kolikrát musí říct, jestli si koupí jídlo nebo prášky. Smutné je, že chceš peníze získat z důchodců, byl bys hrdina, kdybys bojoval proti nesmyslným všelijakým dávkám, co berou naši černí, nepřizpůsobivý spoluobčané. Já vím, s cenou povolenky to vůbec nesouvisí, jen chci poukázat na absolutní nespravedlnost. A věř, že i ty budeš jednou stár. :-)

              PS: a že důchodci k.u.r..í rybařinu? Čím? Tím, že chodí na schůze MO? Má tam tedy také chodit ta mladší a mladá generace. Ono vše hodit na důchodce je velmi alibistické a povrchní!!!

                Nsolich76 - Profil | Ne 19.1.2014 13:57:09

                kakr >> já to dělám ........ale ještě nikdo neděkoval. Naopak. Ještě vyžadovali blahopřání pro ty kdo už nebyl rok členem. Ale věřím, že blahopřání je potěší.

                  NMrknato - Profil | Ne 19.1.2014 13:54:47

                  kakr >> On taky důchodce je zodpovědný, chodí na schůze a stará se.... a čilimníci potřebují každý hlas..... Takže tady bych to viděl jako nekalou soutěž, pokud bude možno i nadále hlasy členi na schůzích ku*vit rybařinu.

                    NFlip - Profil | Ne 19.1.2014 13:54:14

                    Mrknato >> no určitě se najdou i ti co jim už tak zdraví neslouží a k té vodě nechodí denně-tím pádem při nějakých pár docházkách za rok se to vstupné na ten cirkus už trošku prodraží.Jak jsem psal- ti co využívají toho jak píšeš si připlatí.

                      Nbremic - Profil | Ne 19.1.2014 13:52:49

                      Mrknato >> Znám spoustu takových.

                        NMrknato - Profil | Ne 19.1.2014 13:50:51

                        elhierro >> A ty si fakt myslíš, že si důchodce nemůže dovolit povolenku a členské v částce cca 1500,-? To je 125,-Kč měsíčně, nebo 4,-Kč denně, pokud to je jeho životní smysl?

                          Nkakr - Profil | Ne 19.1.2014 13:50:38

                          Malinko odbočím od tématu otázky.
                          Každý rok posíláme blahopřání k narozeninám 60tníkům,další pak po pěti letech, prakticky až do vyřazení z evidence. Stává se, že přijde starší rybář i se slzami v očích s tím, že jsme jediní, kdo si na něj vzpomněl.
                          Doporučuji, stojí to pár korun a hodně to potěší....

                            NNEUSTUPA - Profil | Ne 19.1.2014 13:49:33

                            elhierro >> Ano máš pravdu.

                              NFlip - Profil | Ne 19.1.2014 13:49:08

                              elhierro >> no právě-proto si myslím že to zdražení se dotkne těch poctivějších dědulů.Ty masařky v důchodu si připlatí klidně i na tu krajskou a půjdou za svým cílem dál.:-(

                                NNEUSTUPA - Profil | Ne 19.1.2014 13:47:50

                                Mrknato >> To nemusím tvrdnou játra,nemohl bych sedět u vody a masařit.

                                  Nbremic - Profil | Ne 19.1.2014 13:46:23

                                  elhierro >> Veliká 1 !!!!!!!!!!!!!

                                    Nelhierro - Profil | Ne 19.1.2014 13:44:45

                                    Flip >> Také je potřeba si uvědomit, že mnohdy je pro ty důchodce rybáře, rybařina již posledním životním motorem, obzvlášť pokud již jsou třeba vdovci. Tak proč jim brát tuto zábavu, mnoho z nich odvedlo hodně práce, oproti třeba politikům, policajtům atd., kterým pak jdou velmi tučné renty. Raději u vody budu vídat důchodce, než novodobé gladiátory Petrova cechu, neboli "sportovní rybáře" - kapraře.

                                      NMrknato - Profil | Ne 19.1.2014 13:44:34

                                      kakr >> Kdo si počká, ten se dočká...... Do tří let se třeba nový OZ zruší. ))))) A bude platit zákon o O.S..

                                        Nkakr - Profil | Ne 19.1.2014 13:42:35

                                        Mrknato >>
                                        Mýlíš se, blahodárný vliv Svazů nelze v současné době nahradit.
                                        Apropó, už máte v MO nové razítko? Myslím spolkové:-))