Změna vyhání starší rybáře od břehů vod

Autor diskuse: rover - Profil , 19.1.2014

NMrknato - Profil | Ne 19.1.2014 13:40:27

NEUSTUPA >> A ještě deputát piva a rumu, pro vyzamenané členi..... jako bonus.

    NMrknato - Profil | Ne 19.1.2014 13:39:13

    kakr >> Můj ánung mně říká, že kdyby se prodávaly pouze a jen trržní povolenky, (kterých se dnes prodá asi minimum), tak by jejich cena klesla pod součet dnešních členských+brigád+povolenky. No a hádej, kdo by na tom prodělal?

      NNEUSTUPA - Profil | Ne 19.1.2014 13:37:01

      Mrknato >> Bylo by to dobrý.Uvidíš, že by se ti to líbilo.Myslím to uhlí atd.

        NMrknato - Profil | Ne 19.1.2014 13:35:08

        Flip >> A jaká je to škoda pro území rybolov? Jistě, MO a Rada ostrouhají členské...... Územního rybolovu se to nedotkne. Až bude nejhůř, tak vrátíte pstruhovky do společného rybolovu a zrušíte VIP revíry..... To ale musíte nejdřív vyrušit "Hladíky".....

          Nyndra - Profil | Ne 19.1.2014 13:34:09

          U nás je to jednoduché- členská známka 400kč,brigáda 500kč,územní pov.1200kč = 2100kč. Rybáři nad 60 let si mohou koupit místní povolenku pro členy MO za 850kč = 1750kč. A jestli se to zdá někomu moc??? ;-)))))

            Nkakr - Profil | Ne 19.1.2014 13:31:21

            Mrknato >>
            Cena nečlenské povolenky je cena tržní, ne nákladová.
            Jen pro zajímavost máš ánung kolik točně vydá MRS nečlenských povolenek (denní, týdenní, měsíční roční) ??

              NFlip - Profil | Ne 19.1.2014 13:28:56

              Při výdeji povolenek v naší MO už dva důchodci po zjištění zrušení místních povolenek,které kupovali na naše dva rybníky skončili s členstvím-zatím to jsou dva,ale určitě jich bude víc.
              Jsem názoru,že každej důchodce nemusí být zákonitě masařka stejně jako každej kdo proklamuje ChaP je vrcholem rybářského vzoru.

                Nsolich76 - Profil | Ne 19.1.2014 13:28:45

                Mrknato >> penze bývalým funcionářům ÚS a rady ČRS ))))))))))))))) no asi ano

                  NMrknato - Profil | Ne 19.1.2014 13:26:03

                  kakr >> Jistě. Pak by si měl každý dobrák, co chce penzistům cpát permici grátis, srovnat, co stojí nedotovaná povolenka nečlena a kolik zaplatí dotovaný člen a kolik dotovaný důchodce.

                    Nbundesfer - Profil | Ne 19.1.2014 13:25:52

                    pouštěč >> Ten půl metrovej přispěvek byl překlik!A to že je stráž brnkačka si také nemyslím!!!!!!!!!

                      Nkakr - Profil | Ne 19.1.2014 13:20:35

                      Mrknato >>
                      Milý Pavle,
                      je přece svobodné rozhodnutí nečlena důchodce koupit si nečlenskou povolenku za 5 litrů. Netrpí tím pod svazokuratelou a to se přece vyplatí.....

                        NMrknato - Profil | Ne 19.1.2014 13:16:23

                        mmmml >> Jistě že pohled na důchodce z hlediska jeho zaměstnání a odvedeného pojištění je zcela jiný, než pohled na rybáře důchodce, který pro zarybnění udělal jen to, že si kupoval povolenku. Srovnal bych to s důchodcem kuřákem, který držel státní rozpočet nad vodou tím, že si kupoval cigarety, nehledě na své zdraví....

                        Podle mě je zcela nezbytné oddělit rybolov spolků, na jejich soukromácích, od rybolovu na státních vodách, kde platí dnes jen území a CS, CR povolenky. Tím oddělením míním ne druhy povolenek, ale prostředky z brigád a členských. Jak se pak dívat na důchodce, který není členem svazu a kupuje si povolenku pro nečleny za 5.000,-Kč?

                          Npouštěč - Profil | Ne 19.1.2014 13:14:50

                          mmmml >> mám pocit že cikády letos ukradli aj sníh :D

                            Nrybomil - Profil | Ne 19.1.2014 13:14:15

                            chřenovák >> nebyl, ale sedává tady dost lidí. Nemám ještě permici a do vyšetření na Kardiocentru ČB jsem nevěděl jak se mnou bude dál, tak jsem ji nebral dopředu.

                              Nelhierro - Profil | Ne 19.1.2014 13:12:04

                              Mrknato >> tvůj názor, máš na něj právo, avšak já si o něm myslím své.

                                NAnýzový dědek - Profil | Ne 19.1.2014 13:11:46

                                chřenovák >> Jistě. My máme jiný systém hospodaření a brigády se pouze platí. Je tam sice určitá diference na ZTP a ženy a děti, ale jinak všeobecně platí všichni.

                                  Nnofish - Profil | Ne 19.1.2014 13:11:09

                                  Mrknato >> Amen...... ale tohle lidem nevysvětlíš....

                                    NMrknato - Profil | Ne 19.1.2014 13:08:59

                                    kasch >> solich76 - 19.1.2014 13:01:22 >> Pestrý svazoživot v MO nijak nesouvisí s rybařinou, kterou zajišťují jiné složky s jiných prostředků. Proto pokud toto nebude jasně odděleno, tak se z peněz na ryby budou za chvíli platit i penze.....

                                      Nchřenovák - Profil | Ne 19.1.2014 13:07:10

                                      Anýzový dědek >> U nas nemusej ,ale přijdou protože je to baví

                                        Nmmmml - Profil | Ne 19.1.2014 13:06:47

                                        Mrknato >> Je tady určitá skupina lídí,které z našich daní zaplatíme skoro všechno a přitom do systému nikdy nepřispěli,to důchodci ano!