Změna vyhání starší rybáře od břehů vod

Autor diskuse: rover - Profil , 19.1.2014

Nchřenovák - Profil | Ne 19.1.2014 13:06:13

Mrknato >> Kolik chodí na brigády nedůchodcu?

    NAnýzový dědek - Profil | Ne 19.1.2014 13:05:38

    Mrknato >> to neplatí všude. U nás za brigády platí všichni včetně důchodců.

      Npouštěč - Profil | Ne 19.1.2014 13:04:28

      kasch >> akorát se ještě vystavuje nebezpečí, jít dnes sám k vodě je mnohdy o hubu, nedejbože při zabavování povolenky nějakým gangům které jezdí po více k vodě, to je sebevražda..

        Nchřenovák - Profil | Ne 19.1.2014 13:04:27

        rybomil >> Byl jsi na Sázavě?

          NMrknato - Profil | Ne 19.1.2014 13:01:52

          elhierro >> To by potom mohli také důchodci mít levnější povinné pojištění, havarijní pojištění, protože jezdí méně, na kratší vzdálenosti..... Taky by mohli mít levnější uhlí na zejmu, levnější rohlíky a máslo..... Důchodci jsou již v rybařině zvýhodnění tím, že nemusí odpracovat a ani proplácet brigády. To nestačí?

            Nsolich76 - Profil | Ne 19.1.2014 13:01:22

            pouštěč >> nééé opravdu není co závidět. Je to obětování svého času a peněz. Odměna ?????.......spíš strohý žold. Nehledě na to, že se ořezávají bezplatné povolenky. ÚS šetří na MO kde se dá a přitom o nich se to říct nedá. Připadá mi že MO jsou dobré dojné krávy co je živí a ještě za ně odvádějí spousty práce a starostí.

              Nrybomil - Profil | Ne 19.1.2014 12:59:06

              elhierro >> V MO kde jsem členem ( SÚS ) se na VČS hlasuje, komu z těch navržených starších členů, co jako by měli nárok, se dá permice zadara. I kdyby byl jako někdo proti, stejně by byl s NEJ pravděpodobností většinou přehlasován, bo všici víme co už pro MO udělali a že si jí zaslouží.

                NAnýzový dědek - Profil | Ne 19.1.2014 12:58:16

                kasch >> solich76 - 19.1.2014 12:53:34 >> Napsal jsi přesně to, co si myslím.

                  NMrknato - Profil | Ne 19.1.2014 12:57:16

                  rybomil >> Souhlasím s tebou. Já si myslím totéž. Místní povolenky ve svazu, kde funguje územní hospodaření, je nesmysl. Bohužel lidi a i rybáři si na nesmysly přivykli a Hladíkovi zřejmě docházejí peníze z hospodaření nehospodařením na pstruhovkách.

                    NAnýzový dědek - Profil | Ne 19.1.2014 12:56:23

                    bundesfer >> Tak si zatím přečti co RS smí a nesmí. O tom, že při dnešní převaze pachatelů z cizojazyčných (nejlépe rusky mluvících zemí),kteří jsou vyzbrojeni střelnými zbraněmi, se vůbec divím , že je někdo vůbec ochoten toto dělat.

                      Nmmmml - Profil | Ne 19.1.2014 12:55:28

                      elhierro >> Souhlasím,tahle"ekonomika"je celá začarovaná,nedivím se že má rakovinu pod názvem KRIZE.

                        Npouštěč - Profil | Ne 19.1.2014 12:55:25

                        kasch >> přesně tak, někteří to tady vidí že pojedou na výlet každý víkend, tak projdou jakože nějaký revír a ještě dostanou na benzin a zaplaceno

                          Npouštěč - Profil | Ne 19.1.2014 12:53:57

                          elhierro >> mě zaráží že třeba je možnost si koupit povolenku jen na jednu vodu, u nás se místní vody dokupují(jen 400) ale musím mít svazovou povolenku, abych si ji mohl dokoupit... pravda, ty ceny jsou tu asi o dost nižší...

                            Nsolich76 - Profil | Ne 19.1.2014 12:53:34

                            Anýzový dědek >> v dnešní době dělat rybářskou stráž znamená, smířit se s faktem že si budu doplácet ze svého. Jinak to není možné vykonávat. Nečekejte že vám někdo uhradí výdaje za benzín a nebo že se to bude nějak rentovat ročními odměnami. Viděli jste film ZAPOMEŇ ...doporučuji pánové ))))))))))))))

                              Nelhierro - Profil | Ne 19.1.2014 12:52:10

                              Já tedy kolegové nevím. Mám postaršího kamaráda, kterému je 81 let a je členem MO ČRS Bohutín (Středočeský kraj). Letos dostal krajskou povolenku vzhledem k věku zdarma. Asi je to až po dovršení právě hranice 80 let. Nicméně si myslím, že pokud nějaký dědula chodí třeba 40 let na jeden flek, tak je nesmysl, aby si najednou kupoval krajskou povolenku. Přeci jen by to chtělo trocha toho sociálního cítění. A pokud má někdo dojem, že důchodci jsou jen masaři, tak podle mě tomu tak není. Osobně si myslím, že je to jako ve všech oblastech. Klesnou nám příjmy? Co uděláme páni kapitalisti? Ano, zdražíme! Klesla spotřeba vody, naučili jsme se s ní šetři, co se stalo? Voda zdražila. A tak jak ubývá členská základna, úměrně tomu se zdražují povolenky.

                                Nrybomil - Profil | Ne 19.1.2014 12:51:47

                                chřenovák >> chtěl jsi jistě napsat, že to jiné myšlení se jmenuje Hladík a spol., jen sis nemohl vzpomenout :§)))

                                  Npouštěč - Profil | Ne 19.1.2014 12:51:22

                                  bundesfer >> myslím že tvé myšlení je stejně prázdné jako jedna věta v půlmetrovém příspěvku. Asi si myslíš že být RS je nějaká sranda...

                                    Npouštěč - Profil | Ne 19.1.2014 12:47:00

                                    Poušťák >> jo, jestliže se neshodujem v nějakém názoru tak jsem automaticky debil. máte skvělý systém přemýšlení

                                    jinak je asi pravda že Pstruh je dražší násada, ale že by třeba duhák byl dražší, tím si jistý nejsem.. nebo siven, ale určitě je tu někdo kdo to ví ?

                                      Nbundesfer - Profil | Ne 19.1.2014 12:46:02

                                      Anýzový dědek >> Já osobně až budu věkově spůsobělej, stráž dělat budu :)

                                        NAnýzový dědek - Profil | Ne 19.1.2014 12:44:30

                                        bundesfer >> Malá připomínka- Byl bys za současných podmínek ochoten dělat RS? Já tedy ne.
                                        Nejde o to, že na to nemám ani fyzičku ani odvahu, ale o to, že současná RS je natolik omezena různými předpisy, že je v podstatě ráda, že může zkontrolovat aspoň ty nejzákladnější věci.