Slovensko zaplavila voda: Na niektorých miestach platí už 3. stupeň výstrahy!

Jardavec - Profil | Čt 4.4.2013 8:53:47

bohuzial mam smolu ze byvam v tichto oblastiach...som sice v meste kde sa voda nedostane, ale nemam kde nahodit :D

    liboo - Profil | Út 2.4.2013 14:40:44

    Smutné je to, že sa tam ludia ešte len pozbierali s povodní spred 3 rokov a už ich spláchlo znova.
    Pri pohlade na to si človek povie že je rad že ma dom tam de má.

      TWIN 69 - Profil | Út 2.4.2013 6:24:26

      MAXXSKATER >> Na Slovensku se vše řeší s nadhledem.

        MAXXSKATER - Profil | Po 1.4.2013 16:37:33

        TWIN 69 >> Pěkné. Obdivuji je, že se nad to takhle dokáží povznést.

          Rybatorstr - Profil | Po 1.4.2013 16:31:04

          Dneska chvilku na plavajdě :-))
          Tady voda v pohodě :-))

            Rybatorstr - Profil | Po 1.4.2013 16:29:43

            Domino222 >> :-)))

              Domino222 - Profil | Po 1.4.2013 7:01:11

              Rybatorstr >> Kukni sa trošku nižšie :-)) držíme sa ako sa len dá :D

                Kreja - Profil | Po 1.4.2013 6:32:19

                Stewik >> pro pražské zprávy asi ne to kdyby byli na Můstku 4cm sněhu to by bylo nářku

                  Rybatorstr - Profil | Po 1.4.2013 5:47:00

                  Není to nic hezkého ty povodně, tak se držte :-))

                    Stewik - Profil | Ne 31.3.2013 20:47:30

                    Kreja >> tak asi nie sme zaujímavý :)

                      Kreja - Profil | Ne 31.3.2013 20:35:29

                      Stewik - >> jak jsem říkal ve třech večerních zprávách o Slovensku ani slovo raději tam dají novou fintu zlodějů aut což bylo v novinách už v úterý.To Markýza hned řekne co se u nás děje.

                        TWIN 69 - Profil | Ne 31.3.2013 17:21:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Na Slovensku to zvládnou naprosto s přehledem.

                          Kreja - Profil | Ne 31.3.2013 17:18:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Stewik - >> Neuvěřitelné my jsme tady pro změnu od rána zavalení sněhovou kalamitou.A ve zprávách budou samé kraviny a o Slovensku nepadne ani slovo jako vždycky.