Z Konopišťského rybníka vypouštějí vodu kvůli odbahňování

3 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NMaskot - Profil | So 10.11.2012 19:23:16

vubec netusim na co narazis

    Ntuzemak - Profil | So 10.11.2012 19:15:44

    tobě jednou jebne ztých bleskovek,ale dobře ti ták......

      NMaskot - Profil | So 10.11.2012 19:09:48

      zdravim nate nekdo info o kolik je uz upusteno