Z Konopišťského rybníka vypouštějí vodu kvůli odbahňování

Kategorie: Všeobecné

Odbahňování rybníka na Konopišti začalo. S ohledem na právě zahájené vypouštění vody, se to dá tvrdit, i když pravda to nakonec být ani nemusí,

http://benesovsky.denik.cz/podnikani/z-konopistskeho-rybnika-mizi-voda-zacalo-uz-odbahnovani-20121109.html

mates202, 10.11.2012

Diskuse k bleskovce

3 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NMaskot - Profil | So 10.11.2012 19:23:16

vubec netusim na co narazis

    Ntuzemak - Profil | So 10.11.2012 19:15:44

    tobě jednou jebne ztých bleskovek,ale dobře ti ták......

      NMaskot - Profil | So 10.11.2012 19:09:48

      zdravim nate nekdo info o kolik je uz upusteno