Soud řeší rvačku rybářů, po které jeden z mužů utonul

Autor diskuse: malamut - Profil , 29.10.2012

Šámik - Profil | Ne 10.3.2013 19:52:17

meteor >> Tak Pepu jsem znal.Výborný rybář a kam se na něj slavná boiles parta hrabeTrošku pytlák a denne na pramici na Labi.Porybní na něj pořádali hony.řeku uměl.

    Rytíř - Profil | Út 30.10.2012 20:10:31

    malamut >> Ani ne...

      meteor - Profil | Út 30.10.2012 17:05:13

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Pepa určitě pouští... minimálně chlapy po proudu :-D
      (trochu černý humor, ale nemohu si pomoci...)

        malamut - Profil | Út 30.10.2012 15:17:04

        M0RGAN >> pokud je škrábal a kuchal po zabití, nevidím v tom problém.

          M0RGAN - Profil | Út 30.10.2012 14:23:24

          malamut >> Lepší by bylo s ním jednak jako on s cejny :-)

            malamut - Profil | Út 30.10.2012 14:08:06

            Rytíř >> jsi přísnej. Za pár šupin z cejnů, to je celkem tvrdej trest.

              Rytíř - Profil | Út 30.10.2012 12:03:05

              malamut >> dostal by pořádnej kus pletiva,na Orlíku je hloubky na tohle dost a nebyl by první co tam takle odpočívá:-))

                malamut - Profil | Út 30.10.2012 12:01:26

                Rytíř >> no hlavně, pokud bych ho chytil, nepouštěj ho po vodě, nebo dopadneš jak Pepa, byl bys jat a vězněn :-))

                  Rytíř - Profil | Út 30.10.2012 11:48:17

                  malamut >> pouštěl jenom hlavy,šupiny a vnitřnosti:-)

                    deni 79 - Profil | Út 30.10.2012 11:35:47

                    malamut >> :-)

                      malamut - Profil | Út 30.10.2012 11:33:40

                      deni 79 >> Dominik mě nechválí, prostě si první napsal o pochvalu. Teď už jedině nebetyčná chvála, nebo to bude bez pochval :-))

                        malamut - Profil | Út 30.10.2012 11:32:35

                        LosPafkos >> no, a pravdu taky dvakrát nemiluje :-))))))))))))

                          deni 79 - Profil | Út 30.10.2012 11:31:21

                          malamut >> ja te chvalit jen tak nemuzu,to nejde... :-)
                          To bych se snizil na Netipovu uroven

                            LosPafkos - Profil | Út 30.10.2012 11:25:25

                            malamut >> chválit tě je vo hubu,bo dráb nikdy nespí :-))

                              malamut - Profil | Út 30.10.2012 11:22:25

                              deni 79 >> řekl si o pochvalu první, je tedy první a dostal ji. Nikdo jinej ji nedostane, leda by mě chválil a vyzdvihl moje vynikající morálně volní vlastnosti.

                                malamut - Profil | Út 30.10.2012 11:20:28

                                Rytíř >> z toho naděláš.... Jestli pouštěl, může všechno.

                                  malamut - Profil | Út 30.10.2012 11:19:15

                                  poky82 >> jo tenhle Pepa, no on se moc nesoudí, spíše je souzen, to jsou dvě dost různý věci.

                                    Rytíř - Profil | Út 30.10.2012 11:09:48

                                    Nevím co by se stalo kdybych stál na jeho místě.Nedávno mě nějakej zmr....oškrabal cejny přímo na kufru lodě.Dovedete si představit,jak to tam asi vypadalo.Hlavičky se váleli okolo lodě a já měl zbytky vnitřností a šupin po celé lodi.Chytit ho u toho,tak bych ho asi kop do držky až bych mu urazil čelist.

                                      deni 79 - Profil | Út 30.10.2012 11:08:00

                                      malamut >> nechapu jak muze byt prvni Netipa,ktery o sobe pise ze je "posledni"...??

                                        poky82 - Profil | Út 30.10.2012 11:05:23

                                        malamut >> Pepa se teďka soudí. Máš o tom ten článek.
                                        Bohužel jsem větší stydlín než kolega Netipa.

                                          malamut - Profil | Út 30.10.2012 11:03:32

                                          poky82 >> viz zápis níže. Neznám Pepu a nemám flek, tak to budete mít s Pepou dost těžký, ho někam poslat.

                                            malamut - Profil | Út 30.10.2012 11:02:28

                                            deni 79 >> není, první může být jen jeden, po druhých neštěkne ani pes. Ani ostudné olympijské stříbro se neleskne.

                                              poky82 - Profil | Út 30.10.2012 10:22:28

                                              malamut >> Jak píše deni 79. Jde o diskriminaci. Počkej já ti pošlu Pepu na flek

                                                deni 79 - Profil | Út 30.10.2012 10:20:53

                                                malamut >> neni to diskriminace ostatnich rybaru..?!!

                                                  malamut - Profil | Út 30.10.2012 10:20:01

                                                  LosPafkos >> zkoušej to kluci, ale svět musí mít řád :-))

                                                    malamut - Profil | Út 30.10.2012 10:18:56

                                                    poky82 >> Dominik byl první.