MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Přehrada v Nových Heřminovech by údajně při povodních pomohla

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Renda 1 - ® Pá 14.12.2012 8:35:34
sliver - samolibý vůl >> Informace o ochraně Opavska jsem čerpal z průvodního článku. Nejsem geograf, ale pokud bludy píší novináři, tak se za svůj příspěvek hluboce omlouvám... Nicméně za tím, že si opět někdo pěkně namastí kapsu, jak je při takovýchto stavbách u nás v ČR známo si pevně stojím....Renda:-)
N sliver - samolibý vůl - ® Čt 30.8.2012 20:15:36
Renda 1 >> na chataře sere pes, ale to zalesněné údolí krásné řeky, to je to peklo. A mimochodem, Harta a Kružberk ochraňují opavsko z trošku jiné strany , nemyslíš ? Né, že bych byl pro tu přehradu, ale píšeš tak trošku bludy.
N bremic - ® Čt 30.8.2012 20:11:01
PYTLAKS >> Třeba Moravský Beroun byl za protektorátu výstavním okresním městem.....teď darmo mluvit
N PYTLAKS - ® Čt 30.8.2012 20:02:05
bremic >> i to by bylo řešení,my se totiž k vlastní zemi chováme jak dobytek a to urážím zvířata
N bremic - ® Čt 30.8.2012 19:58:42
Renda 1 >> tak si tak říkám jestli by si zdejší příroda nezasloužila zase sudety.
N Renda 1 - ® Čt 30.8.2012 19:34:08
Jsem rybář, který bydlí v blízkosti Slezské Harty, na které občas chytám...a pouštím. Nicméně obec Nové Heřminovy znám ze svých služebních cest na Krnovsko. Jedná se o malebnou vesnici, umístěnou mezi zalesněnými kopci Jeseníků, která nemá mnoho stálých obyvatel, nicméně chatařů a chalupářů, kteří po mnoha desetiletí jezdí na víkendy a mnohdy se odstěhovali na svá venkovská sídla je zde spousta.
Podle mého zcela střízlivého odhadu a podle dvacetileté práce u Kriminální policie ČR a zkušenosti s darebáky tohoto státu, včele s politiky ČR jsem přesvědčen o zcela účelové stavbě, hrazené z kapes daňových poplatníků. Tedy - finančně vysoce nadhodnocená stavba, která je dle mého názoru zcela zbytečná, neboť Harta a Kružberk mají kapacitu na zadržení tisícileté vody a tedy záchraně případného ohrožení Opavska. Kdopak to asi tak horečně lobuje za zaplavení Heřminovů ? Rád bych znal jeho vztahy ke stavební společnosti, která zakázku vyhraje a onomu, nebo oněm politikům a lobistům přihraje do kapsy pěknou provizi na úkor obyvatel NH.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniOkuma Naviják Ceymar XT CXT-25FD

Za 1599
Dodáme do 24 hodin.Naviják Ceymar XT disponuje japonským multi-diskovým brzdným systémem, grafitovým tělem, osmi ložisky, je odolný proti korozi a vybaven počítačově vyváženým rotorem. multidiskový brzdový systém 8 ložisek..


akce, rybareniChyť a pusť Novinky 2017

Dodáme do 24 hodin.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby  NA SOUTOKU - Kralupy n.V. Rybářské potřeby NA SOUTOKU - Kralupy n.V.

Kralupy nad Vltavou, Žižkova 913