video zdolání sumce 77 kg
Diskuse k bleskovce video zdolání sumce 77 kg
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 13:11:26
Woohooo >> tak se koukni ještě jednou a z otevřenýma očima...
NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 13:09:37
Sven >> A ty nech nejakyho typa co chytil sumce a tahal na provaze :) dyt je to taky upe stejna ztrata casu ...
NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 13:08:31
Sven >> Ale dyt ty si neprisel debatovat ... :))) debata by mela zacinat a koncit argumenty ... ty tu jen pises tvoje dojmy misto pojmu a pak se tesis z toho jak ti tady ty paka pritakavaji a davaji LIBI :))) ... kdyby ti opravdu slo o to aby se tohle nedelo tak bys neco delal ... ale ty tu jen placas kraviny :)))
Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 13:08:13
Woohooo >> nejdřív se ty koukni na to video... pak něco řikej
NSven - Profil | Čt 26.7.2012 13:06:32
Woohooo >> jo, studovanej ? No, to je hned poznat...to je hned lepší debata :-)
NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 13:05:34
kratiknot >> Co to meles ty orechu ? :))) tak se na to vyprdni a nechytej .... ono pro zadnou rybu vcetne nastrazenych to neni totiz nic prijemnyho ... jesli na to kou-e nemas ublizovat rybam tak nechytej ... tecka ...
NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 13:04:23
Sven >> to ne ja sem studovanej a to je trosku rozdil :))) Hele pane ja ti neco reknu teda kdyz ty me tykas ... me se taky nelibi ze takle velka ryba uz neplave ... chapes? taky se me nelibi kdyz nekdo picne velkeho kapra ... jakehokoli pre si myslim ze to neni dobre maso a je me ho lito ... taky se me nelibi kdyz nekdo posloucha hip-hop a taky kud chodim nerikam jaky sou to paka atd ... nelibi se me homosexualove kdyz se obiraji na verejnosti a taky jim nestrikam slzak do obliceje ... atd atd ... :))) ja prece rozumim tomu ze se tohle dost lidem nelibi ... ae precti si znova tu celou debatu co tu nekerei predvadeji a pokud ti nedojde proc se ho tu zastavam tak si dej facku :))) a precti si to znova ...
Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 13:01:41
Woohooo >> ale kdyť má Seven pravdu! hak by bylo tobě kdybych tě přivázal za hubu provazem, potom tě tahal do kopce a nakonec tě za ná pověsil?
NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 12:58:21
Sven >> Choval jako dobytek ? ... nechoval se vubec jinac nez vetsina rybaru ... a jakou masturbaci pane co to melete za blbosti ? jezis mel proste radost ... a ze vy by ste se choval jinak to vam nikdo nebere ... za me RR rad neporusil ... a jesli neco vazne nemam rad tak takove moralisty jako vy ... keri si jeste na to jen hrajou obzvlast tady na netu ... tady se muzete takle zastavat ryb a treba ste jeste sam dobytek co prasi kazdou rybu ... proste nesudte lidi podle jednoho videa ... jednou tu nekdo napsal " never vse co vidis v televizi a na video ... kravy taky nejsou fialovy" :))) zajimave ze tady je ale kazdej svatej rybar ... kerej uklizi k rybam je setrny .... a pak u vody taham ryby se zdeformovanym pyskem ... vsude odpadky ... vas sem opravdu nepochopil kolego a doufam ze takove ani nikdy chapat nebudu ...
NSven - Profil | Čt 26.7.2012 12:45:14
Woohooo >> vůbec nic jsi nepochopil.
Vůbec nejde o to, že si rybář toho sumce ponechal a zkonzumoval, je to jeho právo.
A pokud je v té vodě podobných sumců víc a je pravděpodobné, že se tam i vytírají, tak je to spíš lepší řešení, než ho vrátit zpět.
To oč tu běží je, že se k úlovku choval jako dobytek (omluva dobytku) a prováděl s ním za podpory davu to, co můžeme ve videu a na fotkách vidět..
Pokud si ho chtěl ponechat, měl ho ihned po zdolání, bez zbytečného týrání a masturbací před TV kamerami, usmrtit.
Vůbec nejde o to, že si rybář toho sumce ponechal a zkonzumoval, je to jeho právo.
A pokud je v té vodě podobných sumců víc a je pravděpodobné, že se tam i vytírají, tak je to spíš lepší řešení, než ho vrátit zpět.
To oč tu běží je, že se k úlovku choval jako dobytek (omluva dobytku) a prováděl s ním za podpory davu to, co můžeme ve videu a na fotkách vidět..
Pokud si ho chtěl ponechat, měl ho ihned po zdolání, bez zbytečného týrání a masturbací před TV kamerami, usmrtit.
NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 12:34:24
kratiknot >> JJ nemyslim tebe ale nekere tady ... si mladej ja taky ... ja se bojim abych se jednou nedozil toho ze budou mladi nahat starsi pany klackama ze jim z reviru berou velke kapry a oni pak nic nehchytaj ... jesli je tu neco spatne je to RR
NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 12:33:17
gadasnik >> Toto co ste naspal kolego je spravne formulovano ... souhlas
Ngadasnik - Profil | Čt 26.7.2012 12:30:35
Vzít či nevzít,je rybářovo právo.Ale jaksi se vytrácí úcta a obdiv k takovým to velikánům a přírodě samé.Svatý Petr se při jeho pasování asi trapet minul a vzal ho pasovadlem místo po řiti po hlavě.:-(
NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 12:26:28
kratiknot >> Jo ale to je hodne sobecky pohled vis ... naprosto chapu co pies ale nevidim v tom problem pana kery ho chytil ale nas rybarsky svaz ktery dovoluje odebrani si takove ryby na jidlo ... to je pak na tobe si mlady aby si "bojoval" za to aby priste takovy pan si ho vzit nemohl napr max. moznou mirou odnesene ryby :) to je totiz jedine legitimni reseni ... ne tady utorcit na rybare kery nic neudelal a za nic nemuze
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












