video zdolání sumce 77 kg

Diskuse k bleskovce video zdolání sumce 77 kg

Autor diskuse: Pavao - Profil , 25.7.2012
81 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 14:12:13

kratiknot >> JN v tomhle masi asi recht ... ale prijde me milejsi kdyz tohle dela typek co ho aspon potom zabije a sni ... nez kdyz to delaji 3 paka aby se pak vyfotili pustili ryby zpet a jedna chcipla ... tady si reknu " dobytek no" ale u tech pak co to delaji kuli fotce to bych lamal ruce ...

    Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 14:09:16

    Woohooo >> hele to že si jí vzal mi žíly zas tak nerve, ale to jak jí rval do toho kopce nahoru a jak vyselauvázaná za skřele to mi štve... dokážu pochopit když to někdo udělá, ale ryba je ve vodě a je to v noci, nebo jde tahat druhou, ale toto?

      NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 14:00:55

      kratiknot >> Ale jedno se ti musi nechat :))) ses neunavnej a branis si nazor hezky ... toho se drz takovych je dnes malo ...

        NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 13:55:09

        kratiknot >> KDyz to bude do oka a budes ji takle nevedome tahat ven ... proste prvne nez budeme pokracovat si priznej ze rybarina jako takova je ublizovani rybam ... pokdu zijes v nejake iluzi ze diky hakum bez protihrotu jim neublizujes nema cenu se dale bavi ... znova rikam ze tu toho chlapa neobhajuju ... nelibi se me to o nic vic nez tobe ... ja bych sumce ihned pustil ... netahal nikam ... ale proste to respektuju ze si se svoji rybou takle nalozil ... nerikam ze to neslo udelat lepe a setrneji ale slo to taky mnohem hure ... vim co rika RR ale vzhledem ktomu jaka je realita toho jak se nekeri chovaj tohle pro me jeste bylo OK

          Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 13:51:22

          Woohooo >> hele neutíkej od tématu... to chování se sumcem na břehu ovlivníš, to že se ryba někam zamotá, nebo jí blbě podsekneš neovlivníš... a pokud jí blbě podseknu, tak se jí skoro nic nestane, jelikož používam háčky bez protihrotu, jako hodně rybářů v dnešní době...

            NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 13:41:55

            kratiknot >> A mimochodem temer pi kazdem foceni sumce viz Galerie Sumcu 2011 a 2012 vidis sumce na brehu ke se s nima taky muselo nejak nesetrne hybat v rozporu s RR ... proste takle to je ... nema cenu nad tim tady narikat ...

              NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 13:39:23

              kratiknot >> Nikdy ti ryba neupadla ? nidky se ti nezamotala do stuliku tak ze si ji vytahl nejakou poskozenou i kdyz si ji chtel pustit ? nidky se ti nestalo ze si neseterne podsekl rybu za oko a nevratil ji neposkozenou ? ja vim co rika RR a souhlasim s tim ale proste obcas to jinac njede ... i kdyz to nedelas umyslne ...

                Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 13:36:33

                Woohooo >>
                Bližší podmínky výkonu
                rybářského práva na revírech ČRS

                § 13 odstavec 9 zákona č. 99/2004 Sb.

                VII. Zacházení s ulovenými rybami

                Při vylovování ryby je osoba provádějící lov povinna zacházet s ní šetrně. Rybu, která se vrací zpět do vody, je potřeba uvolnit z háčku bez zbytečné manipulace, pokud možno ve vodě. Pokud vězí háček hluboko v jícnu ryby, je nutno jej odstřihnout (odříznout). Za hrubé porušení tohoto ustanovení bude považováno vytahování ulovené ryby po břehu nebo její nešetrné vracení zpět do vody.

                Usmrcování ryb se provádí omráčením silným úderem tupým předmětem na temeno hlavy a přetnutím žaberních oblouků nebo přetnutím míchy a cév řezem bezprostředně za hlavou. Pokud osoba provádějící lov ulovenou rybu usmrtí, očistí a zbaví vnitřností, nesmí zbytky vhazovat do vody nebo je ponechat na místě.


                Změníš názor?

                  NSven - Profil | Čt 26.7.2012 13:32:52

                  kratiknot >> šachy doporučuji.
                  Tedy ne, že bych to nějak zvlášt uměl ale hráče to nutí, přemýšlet o několik tahů napřed... :-)

                    NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 13:28:04

                    kratiknot >> Ze to je podle RR ... rekl sem ze se mi to taky nelibi a ze ja bych ho pustil :))) ty ctes jen asi to co chces vid ... rikam ze em prijde lacine se tady navazet do toho pana ... me na rybarine neprijde nic setrne k rybam .... nikdy me neprislo ... od napichovani ploticky na stiku po tahani ryb za hacek v hube an breh ... jak tam ten sumec visi ty vis urcite ze uz neni piclej ? ... a jesli ho kousek prenaselo ac se me to nelibi zastat se musim .. kazdej obcas prenasel rybu kus tam nebo tam .... obcas to ani jinac nejde i kdyz ji chces pustit ... ja nerikam ze se me to libi ale proste je me toho pana lito pre on nic tak desneho neprovedl ...

                      Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 13:26:14

                      Sven >> já sice šachy nehraju (už) ale tomu věřim :D

                        Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 13:24:43

                        pokud si já dobře pamatuju, tak všem až na tebe se to chování k sumci zdá hnusný a já nevim jaký, jen NE dobrý... a ty tu teď rozmlouváš to že to je v pořádku...

                          NSven - Profil | Čt 26.7.2012 13:23:07

                          kratiknot >> Mrk je především zábava.
                          Ale když už přijde na takovou debatu, bývá to někdy lepší než šachy.
                          Tedy když máš zdatného soupeře. Některé partie ani nestojí za rozehrávku :-)

                            NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 13:19:53

                            kratiknot >> To se ale velice pletes :))) leda bys mel pocit ze vy dva ste vsichni.

                              Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 13:18:36

                              Woohooo >> že to řiká ten pravej... ten co se tu snaží všem rozmluvit vlasní názor...

                                Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 13:17:13

                                Sven >> ale jo :D máš pravdu... je to celkem sranda...

                                  NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 13:16:43

                                  kratiknot >> Moc to prozivas ... jak to video tak tu debatu

                                    Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 13:16:05

                                    Woohooo >> mam pro tebe 2 rady... 1. už to nepij, popřípaě nehul a za 2. jestli se ti tady něco nelíbí, tak v nabídce tvého profilu máš ikonku odhlísit, tak na ní klikni..

                                      NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 13:15:31

                                      Sven >> Chtel bych videt tvoje video jhak ho chovas na prsou ... prstickem ho cochnas po brisku a rikas mu " maleeeeeej maleeeeej " :)))

                                        NSven - Profil | Čt 26.7.2012 13:14:55

                                        kratiknot >> :-))) já nejsem ve srabu, takovými se bavím..
                                        Ale zaplať pánbůh, že tu jsou i rozumní kluci jako ty.

                                          NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 13:13:12

                                          kratiknot >> Nemuzu ... videl bych svena v tucnacim obleku jak strili do davu a pak to bude v bedne a bude rvat ze je ochrance ryby rasy :))))

                                            Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 13:11:26

                                            Woohooo >> tak se koukni ještě jednou a z otevřenýma očima...

                                              Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 13:09:55

                                              Sven >> v pohodě... přece nenecham kolegu ve srabu...

                                                NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 13:09:37

                                                Sven >> A ty nech nejakyho typa co chytil sumce a tahal na provaze :) dyt je to taky upe stejna ztrata casu ...

                                                  NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 13:08:47

                                                  kratiknot >> Ja to video videl ...

                                                    NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 13:08:31

                                                    Sven >> Ale dyt ty si neprisel debatovat ... :))) debata by mela zacinat a koncit argumenty ... ty tu jen pises tvoje dojmy misto pojmu a pak se tesis z toho jak ti tady ty paka pritakavaji a davaji LIBI :))) ... kdyby ti opravdu slo o to aby se tohle nedelo tak bys neco delal ... ale ty tu jen placas kraviny :)))

                                                      Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 13:08:13

                                                      Woohooo >> nejdřív se ty koukni na to video... pak něco řikej

                                                        NSven - Profil | Čt 26.7.2012 13:07:36

                                                        kratiknot >> díky, nech ho. To je ztráta času :-)

                                                          NSven - Profil | Čt 26.7.2012 13:06:32

                                                          Woohooo >> jo, studovanej ? No, to je hned poznat...to je hned lepší debata :-)

                                                            NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 13:05:34

                                                            kratiknot >> Co to meles ty orechu ? :))) tak se na to vyprdni a nechytej .... ono pro zadnou rybu vcetne nastrazenych to neni totiz nic prijemnyho ... jesli na to kou-e nemas ublizovat rybam tak nechytej ... tecka ...

                                                              NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 13:04:23

                                                              Sven >> to ne ja sem studovanej a to je trosku rozdil :))) Hele pane ja ti neco reknu teda kdyz ty me tykas ... me se taky nelibi ze takle velka ryba uz neplave ... chapes? taky se me nelibi kdyz nekdo picne velkeho kapra ... jakehokoli pre si myslim ze to neni dobre maso a je me ho lito ... taky se me nelibi kdyz nekdo posloucha hip-hop a taky kud chodim nerikam jaky sou to paka atd ... nelibi se me homosexualove kdyz se obiraji na verejnosti a taky jim nestrikam slzak do obliceje ... atd atd ... :))) ja prece rozumim tomu ze se tohle dost lidem nelibi ... ae precti si znova tu celou debatu co tu nekerei predvadeji a pokud ti nedojde proc se ho tu zastavam tak si dej facku :))) a precti si to znova ...

                                                                Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 13:01:41

                                                                Woohooo >> ale kdyť má Seven pravdu! hak by bylo tobě kdybych tě přivázal za hubu provazem, potom tě tahal do kopce a nakonec tě za ná pověsil?

                                                                  NSven - Profil | Čt 26.7.2012 13:00:45

                                                                  Woohooo >> Krupko, Krupko ! Ty se chlapče nevyučíš......

                                                                    NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 12:58:21

                                                                    Sven >> Choval jako dobytek ? ... nechoval se vubec jinac nez vetsina rybaru ... a jakou masturbaci pane co to melete za blbosti ? jezis mel proste radost ... a ze vy by ste se choval jinak to vam nikdo nebere ... za me RR rad neporusil ... a jesli neco vazne nemam rad tak takove moralisty jako vy ... keri si jeste na to jen hrajou obzvlast tady na netu ... tady se muzete takle zastavat ryb a treba ste jeste sam dobytek co prasi kazdou rybu ... proste nesudte lidi podle jednoho videa ... jednou tu nekdo napsal " never vse co vidis v televizi a na video ... kravy taky nejsou fialovy" :))) zajimave ze tady je ale kazdej svatej rybar ... kerej uklizi k rybam je setrny .... a pak u vody taham ryby se zdeformovanym pyskem ... vsude odpadky ... vas sem opravdu nepochopil kolego a doufam ze takove ani nikdy chapat nebudu ...

                                                                      NSven - Profil | Čt 26.7.2012 12:45:14

                                                                      Woohooo >> vůbec nic jsi nepochopil.
                                                                      Vůbec nejde o to, že si rybář toho sumce ponechal a zkonzumoval, je to jeho právo.
                                                                      A pokud je v té vodě podobných sumců víc a je pravděpodobné, že se tam i vytírají, tak je to spíš lepší řešení, než ho vrátit zpět.
                                                                      To oč tu běží je, že se k úlovku choval jako dobytek (omluva dobytku) a prováděl s ním za podpory davu to, co můžeme ve videu a na fotkách vidět..
                                                                      Pokud si ho chtěl ponechat, měl ho ihned po zdolání, bez zbytečného týrání a masturbací před TV kamerami, usmrtit.

                                                                        NVenca888 - Profil | Čt 26.7.2012 12:35:29

                                                                        Kapr555 >> zase když ho pustíš, tak ho nesežereš...

                                                                          NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 12:34:24

                                                                          kratiknot >> JJ nemyslim tebe ale nekere tady ... si mladej ja taky ... ja se bojim abych se jednou nedozil toho ze budou mladi nahat starsi pany klackama ze jim z reviru berou velke kapry a oni pak nic nehchytaj ... jesli je tu neco spatne je to RR

                                                                            NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 12:33:17

                                                                            gadasnik >> Toto co ste naspal kolego je spravne formulovano ... souhlas

                                                                              Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 12:32:01

                                                                              Woohooo >> Já tu na nikoho neútočim...

                                                                                Ngadasnik - Profil | Čt 26.7.2012 12:30:35

                                                                                Vzít či nevzít,je rybářovo právo.Ale jaksi se vytrácí úcta a obdiv k takovým to velikánům a přírodě samé.Svatý Petr se při jeho pasování asi trapet minul a vzal ho pasovadlem místo po řiti po hlavě.:-(

                                                                                  NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 12:26:28

                                                                                  kratiknot >> Jo ale to je hodne sobecky pohled vis ... naprosto chapu co pies ale nevidim v tom problem pana kery ho chytil ale nas rybarsky svaz ktery dovoluje odebrani si takove ryby na jidlo ... to je pak na tobe si mlady aby si "bojoval" za to aby priste takovy pan si ho vzit nemohl napr max. moznou mirou odnesene ryby :) to je totiz jedine legitimni reseni ... ne tady utorcit na rybare kery nic neudelal a za nic nemuze

                                                                                    NVitta - Profil | Čt 26.7.2012 12:25:55

                                                                                    Woohooo >> souhlas

                                                                                      Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 12:25:40

                                                                                      Vitta >> ale on však sám časem pozná co za chybu udělal...

                                                                                        NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 12:24:30

                                                                                        Vitta >> Tp vse sou rozumne argumenty co tu pisete ... nicmene bych se nad tim nepohorsoval tolik ... budete myslim souhlasit ze se dejou 10000x horsi veci a ze vlastne tady se resi v celku prd ... chtel sem se toho pana jen trosku zastat i kdyz udelal neco co bych ja neudelal pre by me te ryby bylo a je lito nemam mu to nejak za zle

                                                                                          NVitta - Profil | Čt 26.7.2012 12:23:23

                                                                                          kratiknot >> plus DDT a nevím a co ještě

                                                                                            Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 12:23:02

                                                                                            Woohooo >> Z tvího pohledu ne. Z mího právě zabil rybu, která by se dala považovat za jednu z nejdelších chycených sumců u nás... Sice ne nejdelší, ale kdyby ho pustil, tak by mohla bejt rekordmanem...

                                                                                              NVitta - Profil | Čt 26.7.2012 12:22:30

                                                                                              Woohooo >> .. a to nejem vůbec prototip zdravě žijícího jedince ( kouřím, věčer se přejídám ap. ), ale do téhlé ryby bych nešel i kdyby mi voněla přes půl hospody....

                                                                                                NVitta - Profil | Čt 26.7.2012 12:19:21

                                                                                                Woohooo >> To je sice pravda, ale u takhle staré ryby je to už extrém....

                                                                                                  Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 12:18:21

                                                                                                  Vitta >> + za cca 30 let hroomada těžkejch kovů...

                                                                                                    NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 12:16:56

                                                                                                    Vitta >> Ono pane kolego jesli sledujete jak se to vyviji s jedama v mori a ocenaech diky cloveku za chvili ani u morskych ryb to nebude lepsi ... to lze aplikovat skoro na vse co jime

                                                                                                      NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 12:15:45

                                                                                                      kratiknot >> Ano naprosty souhlas ... ja ti rozumim ja jen rikam ze to je na kazdem rybarovi ... nedelejme tyrana z kazdeho kdo se rozhodne jinak ... on proste neudelal nic spatneho ...

                                                                                                        NVitta - Profil | Čt 26.7.2012 12:15:12

                                                                                                        Spíš než chuť masa, bych asi i řešil jeho jedovatost...představa, že ta ryby polehávala pár desítek let na koktejlu všech možných jedů splavených do vody, není asi úplně top...

                                                                                                          NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 12:14:30

                                                                                                          Petan600 >> souhlasite kolego ? :)

                                                                                                            NKapr555 - Profil | Čt 26.7.2012 12:13:58

                                                                                                            mnohem hezčí je sumce pustit než sežrat.Když ho sežereš tak uš ho nechytneš.:)

                                                                                                              NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 12:13:13

                                                                                                              Kapr555 >> A co jako ? :D ja taky kapry nezeru pre podle me kravske lej-o chutna lepe a nechodim za rybarema u vody co berou kapry a nhulakam na ne " jezis marja chudak kapr toho sem si mohl chytit dyt to ani dobre neni " ... vis co chci rict ... ja rozumim prece tomu ze sou mezi nami rybari co pustej vse ... rybari co by tohodle samozrejme pustili vcetne me :) a meli z toho radost ... to ja beru ale nikomu to nedava pravo tady na nekoho takle "utocit" ze on to dela jinac ... nedela nic v rozporu s radem rybarskym a proste at to kazdej respektuje ... tohle co tu nekeri predvadej je regulerni fanatizmus omezenej ...

                                                                                                                NPetan600 - Profil | Čt 26.7.2012 12:12:12

                                                                                                                Woohooo >> "je to prostě ryba"to asi vystihuje vše.

                                                                                                                  Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 12:12:04

                                                                                                                  Woohooo >> Tak je vdět že ti asi sumcaina moc neřiká.. když se tímto stylem lovu začneš zabívat, tak ti to přiroste k srdci a k těm rybám, tady konkrétně sumcům, si vybuduješ nějaký pouto... stejný jako kaprař a kapr...

                                                                                                                    NKapr555 - Profil | Čt 26.7.2012 12:10:09

                                                                                                                    Woohooo >> no jasny ale co z toho sumce měl to maso uš muselo smrdět :)

                                                                                                                      NWoohooo - Profil | Čt 26.7.2012 12:09:22

                                                                                                                      Srovnavat toto s Libii ? :)) smarja pano takoveho narikani pro jednoho sumce ... On ho chytil je to jeho pravo a proboha je to proste ryba vzpamatujte se !!!

                                                                                                                        NPetan600 - Profil | Čt 26.7.2012 12:05:27

                                                                                                                        Sven >> Tak to je pravda,ale většinou to odnese ne zcela pravá obět.

                                                                                                                          NSven - Profil | Čt 26.7.2012 12:03:43

                                                                                                                          Petan600 >> třeba :-) A nejen o ní ...
                                                                                                                          Jak jsem to video viděl, okamžitě se mi asociovala videa s podobnou davovou psychózou.
                                                                                                                          Je jedno, kdo se dostane davu do spárů, jestli člověk nebo zvíře, končí to vždy krví a velkolepou oslavou ....