video zdolání sumce 77 kg

Diskuse k bleskovce video zdolání sumce 77 kg

Autor diskuse: Pavao - Profil , 25.7.2012

Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 12:01:32

Petan600 >> OK... dík..

    NPetan600 - Profil | Čt 26.7.2012 11:58:29

    kratiknot >> Víš nebylo to tak jak to naše zamerikanizovaná politika vystínila,omluva se přijíma ..:-)

      NPetan600 - Profil | Čt 26.7.2012 11:56:58

      Sven - 26.7.2012 11:55:01 :::Třeba si o Lybii něco přečte...:-)

        Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 11:56:40

        Petan600 >> To je pravda... Omlouvam se za ten příspěvek...

          NKapr555 - Profil | Čt 26.7.2012 11:55:32

          kratiknot >> no to jo nechápu toho dědu :D

            NSven - Profil | Čt 26.7.2012 11:55:01

            Cloud >> pokud na to nemáš, tak si s tím hlavu nelámej...

              Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 11:54:20

              Kapr555 >> :D já bych řek že toto vystihuje celou situaci celkem přesně... jen nevim jak takovejhle sumík může bejt dobrej na grilu... to masu musí bejt strašně tučný...

                NCloud - Profil | Čt 26.7.2012 11:53:08

                Sven >> nejsi duševně narušenej?proč to sem dáváš?

                  NPetan600 - Profil | Čt 26.7.2012 11:51:33

                  kratiknot >> Víš nevím jesli si to Kaddáfí zasloužil,někdy si přečti co v Lýbii vše vybudoval pro chudý lid a co vše tam zařídil a v jakém stavu zemi převzal.Těžko soudit něco o čem člověk nic neví.

                    NSven - Profil | Čt 26.7.2012 11:51:05

                    kratiknot >> to ti říkali ve škole nebo v bulváru na Primě ?
                    Soudce Lynch.... krev - to je to, co tupý dav přitahuje. Bez ohledu na letopočet a zeměpisnou šířku

                      NKapr555 - Profil | Čt 26.7.2012 11:48:50

                      jeden děd krásného sumíka chytil
                      sumík se ve slunci nádherně třpitil
                      dědek si ale řek že je to žrádlo
                      krutě ho zabil stačilo pádlo

                      děd svolal sousedy a celou rodinu
                      sumíka sežrali za pouhou hodinu
                      mohli se nažrat něčeho jiného
                      nezabít sumce tvora tak krásného

                        Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 11:46:32

                        Sven >> Nechci vypadat jak nějakej rasista, ale ten si to aspoň zasloužil... to co předved s tim sumcem zřejmě byla asi odměna za to že přežil tak dlouho a vzal mu toho karase...

                          NPetan600 - Profil | Čt 26.7.2012 11:41:28

                          Nezbývá než s Vámi souhlasit,bohužel neni rybář jako rybář a člověk jako člověk to platí v běžném životě ve všech možných situacích,je mi z vás zle,nemáte z rybářem nic společného.

                            Nkratiknot - Profil | Čt 26.7.2012 11:36:17

                            Je mi z toho chlapa na blití a do breku... V jinym článku o sobě nechal napsat že je to specialista... Cituji: "Úlovek se rybáři podařil brzy ráno - konkrétně před pátou hodinou. "Je to můj třetí sumec a překonal jsem vlastní rekord," říká Konečný. Na sumce je specialista a letos měl štěstí hned v úvodu sezony, která začala 16. června." (http://zlin.idnes.cz/rybar-v-otrokovicich-ulovil-tr​ofejniho-sumce-fol-/zlin-zpravy.aspx?c=A120725_1808​009_zlin-zpravy_sot). Jestli toto je specialista, tak já jsem profesionální ichtiolog zaměřený na sumce...

                              Nkapr1298 - Profil | Čt 26.7.2012 11:18:08

                              zase další trapné video .... :-(( když to vidím je mi toho sumce dost líto .... :-((

                                NGůťa - Profil | Čt 26.7.2012 11:07:18

                                Bože, to je snad nejhorší video co jsem kdy viděl!! Cirkus!!

                                  NPaJaS - Profil | Čt 26.7.2012 10:59:52

                                  A všichni tam běželi, by poraženého mohykána viděli ... trapnej cirkus :-X

                                    NFJ - Profil | Čt 26.7.2012 10:49:03

                                    moc hezké :((

                                      Nesoxboy - Profil | Čt 26.7.2012 10:39:09

                                      i provázek mu dal před udírnou, no úctu k životu má to jo