Vernisáž výstavy Voda ze střechy Evropy

Autor diskuse: mates202 - Profil , 14.7.2012
1 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

N007jan - Profil | So 14.7.2012 23:24:01

ať jde do háje celý povodí,regulujou řeky někdy uplně zbytečně a dělaj z toho normální okapy aby ta voda odtekla co nejdřív...pak tam samozřejmě ni není..