Chtějí hrát kopanou v korytě řeky Smědé, 443 052 SMĚDÁ 2 !!!

Stopař - Profil | Út 26.6.2012 14:14:35

Mates PB >> Ok,odkážu ho i na tebe a na tyciho.

    Mates PB - Profil | Út 26.6.2012 14:09:02

    Stopař >> Veškerou korespondenci mám uloženou.

      Stopař - Profil | Út 26.6.2012 14:07:36

      Mates PB >> Jo to je ten pravej.Večer mu napíšu a pošlu mu odkaz na tuhle diškus.

        Mates PB - Profil | Út 26.6.2012 14:04:59

        Stopař >> Jehla :-))

          Stopař - Profil | Út 26.6.2012 14:04:03

          Mates PB >> Jo,ale kdo tonapíše ? Nejsem dobrej na psaní článků.

            Mates PB - Profil | Út 26.6.2012 14:01:54

            Stopař >> Napálit článek to Rybářství.

              Stopař - Profil | Út 26.6.2012 13:59:44

              Mates PB >> Tak nějak se mi to nechce jen tak nechat.Přemejšlím kde ještě něco zkusit.

                Mates PB - Profil | Út 26.6.2012 13:54:03

                Stopař >> Ty jsou v ulitách a čekají až se to přežene.

                  Stopař - Profil | Út 26.6.2012 13:53:05

                  Mates PB >> Tak zatím taky bez reakce.

                    Stopař - Profil | Po 25.6.2012 21:54:55

                    Mates PB >> Počkám do zejtřka.

                      Mates PB - Profil | Po 25.6.2012 21:52:39

                      Stopař >> Taky jsem mu psal, reakce zero!

                        Stopař - Profil | Po 25.6.2012 21:50:42

                        Mates PB >> Jo jsou to šupáci a nezasloužej si vést MO.Už sem mu napsal na mocrsfrydlant@volny.cz . Tak sem zvědavej co mi odepíše.

                          Mates PB - Profil | Po 25.6.2012 21:46:27

                          Stopař >> Takže jsme na tom stejně, ty vole to jsou bezcharakterní nuzáci.

                            Stopař - Profil | Po 25.6.2012 21:37:18

                            iPetulak >> 16,28 sem tam ještě mohl psát a teď už ne e. Píčusové to sou.

                              iPetulak - Profil | Po 25.6.2012 21:35:31

                              Mates PB >> Ne, nepsal - podle mě to smázli všechno a všem. Akorát někteří to budou mít ještě načtený v mezipaměti prohlížeče.

                                iPetulak - Profil | Po 25.6.2012 21:34:17

                                Stopař >> A kde? Zkus refresh stránky - možná Ti to ještě čte z cashe.

                                  Mates PB - Profil | Po 25.6.2012 21:28:28

                                  Mates PB >> Stando já to mám stejný jako on.Prázdný nefunkční tlačítko.

                                    Stopař - Profil | Po 25.6.2012 21:26:13

                                    iPetulak >> Hele se podívej pořádně,teď na to koukám a normálně to tam je.

                                      Mates PB - Profil | Po 25.6.2012 21:24:59

                                      iPetulak >> No, tak to mám já. Ty si tam taky psal?

                                        iPetulak - Profil | Po 25.6.2012 21:24:10

                                        Mates PB >> To vypadá, že smazali celou stránku diskuze. Já tam ani nevidím nahoře funkční tlačítko "Diskuze".