Chtějí hrát kopanou v korytě řeky Smědé, 443 052 SMĚDÁ 2 !!!

Stopař - Profil | Út 26.6.2012 22:22:40

Mates PB >> Hele ve Frýdlantě bydlí švagr a na starostu nadává jak nevím co a pak tam mám ještě pár známích a ti také nedávají na starostu a i na ostatní radní.

    Mates PB - Profil | Út 26.6.2012 22:19:39

    LosPafkos >> No je třeba si pamatovat, hlavně při cestě k volební urně. jak to chodí v tamní MOP netuším, ale asi to nebude žádnej šlágr.

      kachneci - Profil | Út 26.6.2012 22:17:37

      Jen jim dejte

        Stopař - Profil | Út 26.6.2012 22:16:39

        Mates PB >> Ok,jen co se mi ozve.

          LosPafkos - Profil | Út 26.6.2012 22:15:56

          Mates PB >> hele,vypadá to,že bude potřeba dát někomu z MO Frýdlant a dalším soudruhům z radnice pořádnou deku. Dost občany přehlížejí a to není pro jejich zdraví dobré.

            kachneci - Profil | Út 26.6.2012 22:12:00

            A me zakazujou podlazku u bivaku.

              Mates PB - Profil | Út 26.6.2012 22:10:10

              Stopař >> gut, kdyby něco tak dej echo, budu ve střehu :-))

                Stopař - Profil | Út 26.6.2012 22:06:44

                Mates PB >> Tak sem napsal Jehlovi.

                  Mates PB - Profil | Út 26.6.2012 19:47:49

                  tyci >> Natura mi mlčí, vezmu ho pod krkem až si něco přijde koupit k Monče do krámu.

                    Mates PB - Profil | Út 26.6.2012 19:47:02

                    tyci >> Na Novu jsem psal taky.

                      Lovec duchů - Profil | Út 26.6.2012 17:09:06

                      tyci >> to je fakt, a nemusím se vůbec ptát jestli jste psaly na ministerstvo životního prostředí?

                        tyci - Profil | Út 26.6.2012 17:07:10

                        Lovec duchů >> Tam jsem taky psal........

                          tyci - Profil | Út 26.6.2012 17:06:40

                          Lovec duchů >> Prima se mela primo ucastnit,Nova taky,ale lidi z teto diskuse je bombardovali meilama a oni se neucastnili.Na CT prislo taky mraky meilu.Ty zajimaji jen bouracky aut a kdejaka fena ktere se narodilo hodne stenat........

                            Lovec duchů - Profil | Út 26.6.2012 17:00:06

                            tyci >> a co přímo tomu pořadu?

                              tyci - Profil | Út 26.6.2012 16:52:38

                              Mates PB >> Mate dost dobrej napad s Jehlou......A ta Nature se mi vubec neozvala a to jsem psal nekolik meilu....Jak tady uvidim nejakyho ochranare,tak Amen snim....

                                tyci - Profil | Út 26.6.2012 16:49:14

                                Lovec duchů >> Prima se neozvala a to jsem ji psal velky mnozstvi meilu....CT to same.....

                                  Lovec duchů - Profil | Út 26.6.2012 16:30:50

                                  A nebo na Primě "Soukromá dramata"

                                    Lovec duchů - Profil | Út 26.6.2012 16:28:31

                                    Napište do čených ovcí (pořad vysílaný na ČT jedna) myslím že se toho chytí a budou to řešit.

                                      Mates PB - Profil | Út 26.6.2012 14:27:30

                                      Stopař >> Fotky a korespondence je k dispozici.