Chtějí hrát kopanou v korytě řeky Smědé, 443 052 SMĚDÁ 2 !!!

Stopař - Profil | Po 25.6.2012 21:23:15

kakr >> Právě,kdo ví .

    kakr - Profil | Po 25.6.2012 21:21:33

    Stopař >>
    Neznám místní podmínky, ale předpokládám ,že se jedná a řeku a ta se sítěmi slovit nedá. Agregát musí být povolen a dost se mě nezdá, že povolení lovu agregátem by znělo na "slovení " za účelem vodní kopané. Kdo ví, jak to vlastně bylo.

      Stopař - Profil | Po 25.6.2012 21:12:33

      Mates PB >> Tak si budeš muset najít jinou IP. Ale jestlli ti to fakt zablokoval tak je to šmejd a srab a je vidět že nemá čisté svědomí.

        Stopař - Profil | Po 25.6.2012 21:11:01

        kakr >> Nikdo nepsal konkrétní způsob odlovu.

          kakr - Profil | Po 25.6.2012 21:05:24

          Jak to bylo s tím slovením před fotbalem? Čím se úsek (hřiště) lovil, elektrikou ?
          Možná to někde je , ale nenašel jsem.

            Mates PB - Profil | Po 25.6.2012 21:05:24

            Stopař >> No psal :-))

              Stopař - Profil | Po 25.6.2012 21:01:38

              Mates PB >> No a Ty jsi tam psal z obou ? Jestli jo tak máš asi zablokované obě.Je to srabák.

                Mates PB - Profil | Po 25.6.2012 20:58:15

                Stopař >> Tak v práci mám jinou a doma taky, ani jedna nejde.

                  Stopař - Profil | Po 25.6.2012 20:55:22

                  Mates PB >> Teď sem na to koukal znova a stále mi to jde. Asi ti fakt zablokoval IP adresu.To zkus z jiné IP.

                    Mates PB - Profil | Po 25.6.2012 20:52:25

                    Stopař >> Asi jo :-))) Mě to fakt nejde :-))

                      Stopař - Profil | Po 25.6.2012 16:29:21

                      Mates PB >> Hele teď sem to zkoušel a mně to jde tam psát . Nezablokoval jen tvou IP adresu ?

                        Stopař - Profil | Po 25.6.2012 16:26:37

                        Mates PB >> Tak to je už vrchol neschopnosti !

                          Mates PB - Profil | Po 25.6.2012 10:57:04

                          Stopař >> Hele, tak MO Frýdlant zrušilo na stránkách možnost psaní příspěvků. To jsou velmi dobré praktiky, jak zakrýt svou neschopnost a lajdáctví.

                            Mates PB - Profil | Po 25.6.2012 7:20:03

                            malamut >> Psal jsem starostovi 8.6, tentýž den jsem s ním hovořil, je to nýmand bez koulí, počítám, že se tam ani neukázal. Psal jsem 8.6 i jakémusi Volfovi, ten mě pozval na brigádu a chtěl abych si přišel taky zahrát. Psal jsem na KÚ Lib. kraje, ten poslal do Frýdlantu upozornění, že porušují zákony, psal jsem hospodáři MO Frýdlant a posílal mu vyjádření KÚ aby měli něco v ruce, nic se nestalo. Na stránkách MO po ukončení trachtace proběkla čistka a KÚ od toho dal ruce pryč.

                              Petan600 - Profil | Ne 24.6.2012 16:59:55

                              malamut >> Je to asi bohužel tak.

                                LosPafkos - Profil | Ne 24.6.2012 15:47:26

                                malamut >> a to se nám to pěkně zamotalo,třeba bude sebemrskačství na náměstí před ovčany :-))

                                  malamut - Profil | Ne 24.6.2012 15:41:38

                                  Petan600 >> takže to bude řešit SÚS v Ústí nad Labem, to jsem zvědav, jak chtějí řešit sami sebe, neb oni den před pořádáním dali akci zelenou, viz. mé příspěvky z dnešního dopoledne. Vrána vráně oči nevyklove.

                                    Siven Polní - Profil | Ne 24.6.2012 14:50:43

                                    Petan600 >> JJ... Sorry, ještě jsem tam přidal a opravil...

                                      Petan600 - Profil | Ne 24.6.2012 14:49:32

                                      Siven Polní >> No a tam se to zamete jako jinde :-(

                                        Siven Polní - Profil | Ne 24.6.2012 14:47:21

                                        Petan600 >> Tak to dá spíš na Ústí. Jinak když tady čtu v diskuzích, jak chodí prominenti lovit na nádrže v ochranném hygienickém pásmu, kde bys platil pokutu jen za vtsup, tak mně ten dvojí metr ani nepřekvapuje...