Odtěžení sedimentů z části vodní nádrže Baška

Autor diskuse: rover - Profil , 6.6.2012
1 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nking76 - Profil | St 6.6.2012 23:28:13

tak to jsem zvědavý jak to dopadne.