V tuňácích ulovených u Kalifornie se našly stopy radioaktivity z japonské Fukušimy

2 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NPYTLAKS - Profil | St 30.5.2012 7:18:28

mates202 - >> radioaktivní nebo ne,já bych dal aspoň rok všem loveným živočichům v moři pokoj,ať se populace vzpamatují,za chvíli nebude co lovit,poptávka převyšuje už dlouhodobě nabídku a stejně se vše co se uloví nespotřebuje

    Naleš vavřina - Profil | St 30.5.2012 7:00:22

    ....Jejich maso je stále vhodné ke konzumaci. - malé doplnění - V České republice.