Rybáři tvrdí: Jakub Vágner je podvodník. Lidem lže a loví za něj poskoci
Diskuse k bleskovce Rybáři tvrdí: Jakub Vágner je podvodník. Lidem lže a loví za něj poskoci
Myslíte si,že Jakub Vágner je opravdu takový?
A) Ano,jsem o tom přesvědčen ...59%
B) Nevím a je mi to jedno..26%
C) Ne,jsou to výmysly15%
Od 22.5.2012 hlasovalo 98 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
Nmesser - Profil | So 23.6.2012 2:10:03
NIan - Profil | Pá 15.6.2012 16:39:17
NM_D - Profil | St 13.6.2012 15:23:45
ty vole, to bylo hustokrutopřísný! Groovy!
NAzbest - Profil | Po 4.6.2012 10:45:28
NKnapík - Profil | Po 4.6.2012 10:36:19
NAzbest - Profil | Po 4.6.2012 9:50:53
Nikomu neberu víru a nepopírám její užitečnost pro určitou skupinu lidí, ale dělat z ní instituci (církev) s politickou strukturou je pro mne činnost závadná a oběžující svou rozpínavostí a falešností-viz odpustky, zpovědi, atd.
NAzbest - Profil | Po 4.6.2012 8:53:01
Tím myslíš svobodný výběr, nebo výběr s vědomím odchodu do Jáchymova?
Před r.89 si mohli svobodně vybírat lidi typu starýho Vágnera, jehož první žena byla příbuznou Husáka.
NAzbest - Profil | Po 4.6.2012 8:28:18
Ještě, že tou pitomostí nepřišla o oko.
NAzbest - Profil | Po 4.6.2012 8:26:49
Ale já jsem tolerantní a shovívavý pohodář se sklonem k altruismu, který se rád bude kamarádit i s jednoduchým organismem.
Takže:
1)Co konkrétně je na konkrétně kterém mém komentáři přihlouplé?
2)Pokud je některý můj komentář dokonce směšný-co tě tak rozesmálo?
3)Možná, že byl komentář pouze vtipný a pak je vhodné se smát, ale nadávky autorovi nejsou tou ideální odměnou.
4)Pokud bylo pro tebe něco z mých textů příliš složité, pak se klidně zeptej, třebas jen něco nepochopil a já ti to rád vysvětlím.
5)Nemusíš děkovat-tád pomohu.
NKnapík - Profil | Po 4.6.2012 7:35:36
NMrknato - Profil | Po 4.6.2012 6:53:50
Nmet - Profil | Po 4.6.2012 2:10:56
http://www.youtube.com/watch?v=gmKbejCVLLs
Ntoth - Profil | Po 4.6.2012 1:56:37
NAzbest - Profil | Po 4.6.2012 1:19:54
My se známe?
Ty taky fasuješ výkřičníky v práci jako deputát?
NAzbest - Profil | So 2.6.2012 15:39:35
On to ale moc chápat nechce a jeho papínek už vůbec ne.
Ten si našel novou živnost v protlačování svých ratolestí a to bez ohledu na jejich schopnosti.
Třeba Pepíček je "muzikant" značně bez talentu...ale kšefty má:-))
Nmesser - Profil | So 2.6.2012 2:15:01
NAzbest - Profil | Pá 1.6.2012 15:54:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ryba na fotkách i videu je to pořádná, ale z videa čouhá zase křečovitý boj o senzaci za každou cenu.
Bajker Chuck Vágner zasekává-okamžitě střih (jak jinak), po střihu už na prutu je vidět odpor-to je takovej problém (když točím dramatickej zásek) pověsit na šňůru poleno, nebo šutr, aby tam byl odpor hned?
Doufám, že to kluci příště natočíte podle mého "knofhof".
Pak se statečný vzor dětských našených očí vrhá neohroženě do vln s prutem v ruce, aby riskoval život přeplaváním asi desetimetrové louže, když tu nekonečně dlouhou trasu zdolal, vystupuje na břeh s prutem v zubech. S prutem, na jehož konci bojuje o život 87kg monstrum, co se živí lidma.
Naprosto v klidu-akorát bych tam ještě vsunul třeba zasunutí bombónu Mentos do ůst a šibalský úsměv.
Před tím už je sice tak blízko, že ho kameraman v pohodě točí pod vodou-takže je asi potřeba ho zase tahat na druhou stranu louže, ale to hlupáčkovi u obrazovky nemůže dojít.
Ryba na počátečních záběrech ležící na dně je evidentně malátná a netečná.
Tak tam zase chvíli zapózuje, aby se opět nesmyslně vrhnul do hlubin jezírka a čvachtal zpátky(což dokresluje dramatická hudební kulisa), aby na původní straně šťastně udolal rybího vrahouna a pak s ním polaškoval u břehu.
Velice duchaplný scénář...:-))
Jen mi přijde zvláštní, že na celém videu není vidět celek(záběr, kde by byla vidět velikost oné vody), což mne vede k nesmělé spekulaci.
Ukecáme někoho, kdo to umí (jako už tolikrát), aby nám rybu chytil, či sehnal a hlavně dodal.
Najdeme příhodnou zatopenou skalní rozsedlinu, či tajch(horské jezírko), dostatečně malé, aby nám ryba někam nezdrhla.
Té pak nezbyde, než se placatit na dně a čekat, až se kolem ní vyblbne hošík s modrými ploutvemi a jeho kumpán s kamerou.
Pak byvše nabodnuta na hák, musí se nechat pár hodin vláčet sem a tam vodou...že aby bylo dost záběrů na stříhání a montáž, načež je několikrát slavně, s láskou a polibkem enviromentálně "vypuštěna" do louže s pokřikem "Chyť a pusť".
Pak už se může těšit (pokud ji někdo odveze zpátky na velkou vodu), až bude figurovat v nějaké další reklamě-třeba na kondomy.
Takhle se vrací úder bulváru-nahrávkou na ještě větší smeč??
To je docela prča:-)
Nmesser - Profil | Čt 31.5.2012 22:26:24
NAzbest - Profil | Čt 31.5.2012 19:44:28
Věřit lžím, to je určitě tvoje nezadatelné právo-bojuj o něj:-)
Nročica - Profil | Čt 31.5.2012 17:20:15
Nmesser - Profil | St 30.5.2012 22:27:52
Nomambik - Profil | St 30.5.2012 9:22:38
Nmesser - Profil | St 30.5.2012 8:51:35
Nročica - Profil | St 30.5.2012 8:37:42
NDAVISS - Profil | Po 28.5.2012 14:40:11
NAzbest - Profil | Ne 27.5.2012 22:38:58
Na přímou otázku odpověď nemáš, ale za to máš pocit, že jsi náramně vtipnej.
Nejseš.
NAzbest - Profil | Ne 27.5.2012 18:37:27
Co kdyby náhodou měl skutečněl ke svým všeználkovským cintům důvody a důkazy-neřkuli svědky...?
Opravdu bys udělal, všechno, cos vyjmenoval?:-))
NDAVISS - Profil | So 26.5.2012 14:55:18
NAzbest - Profil | So 26.5.2012 11:34:22
Chrání tím tvé zdraví, tvou pověst, auru, i sebedůvěru, protože kdybys viděl co tam vytáhnul na pytlačku na chleba, tak bys zrušil nick.
Kam se hrabe Vágner v pěti letech na průhononickým rybníku pod ckánským dozorem:-).
NDAVISS - Profil | So 26.5.2012 10:25:33
..........http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=646663&page=1
rover - ® Čt 1.3.2012 23:15:32
popy - >> Možná že jsi se příliš vžil do určitého videa, ..odtamtud, ...nepropadej zbytečné hysterii, tam fungují i obyčejné koule.
a jáse tě zeptal
DAVISS - ® Pá 2.3.2012 16:15:06
rover >> ty máš z Ebra na boilie něco chycenýho?
Nmalamut - Profil | So 26.5.2012 0:14:31
NAzbest - Profil | Pá 25.5.2012 22:46:17
NLosPafkos - Profil | Pá 25.5.2012 21:51:48
NLosPafkos - Profil | Pá 25.5.2012 21:41:50
NAzbest - Profil | Pá 25.5.2012 21:11:51
Zato jsem ale následně ulovil 14 wostrejch, takže jistej závan kaprařiny tam byl:-))
Nmalamut - Profil | Čt 24.5.2012 15:47:22
NLosPafkos - Profil | Čt 24.5.2012 15:39:53
Nmalamut - Profil | Čt 24.5.2012 15:38:50
Nmalamut - Profil | Čt 24.5.2012 15:36:40
NLosPafkos - Profil | Čt 24.5.2012 15:28:59
NDAVISS - Profil | Čt 24.5.2012 9:06:18
NAzbest - Profil | Čt 24.5.2012 8:54:17
Pak se v tom prase vyznej v těch modlách...:-)
Nmalamut - Profil | Čt 24.5.2012 8:33:42
Nmalamut - Profil | Čt 24.5.2012 8:05:26
NAzbest - Profil | Čt 24.5.2012 7:51:26
Červené karty: XAXAP
Kde to žije - všechna témata
22:46NRybáři vs ochránci přirody 68
21:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
20:25NStaré Česke rybářské vybavení 394
19:06NDaiwa Whisker SS 2600 173
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...












