Vodohospodáři opraví desítky kilometrů Bečvy zničených povodní a ledem

2 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NHeatley - Profil | Čt 12.4.2012 15:33:00

Takže další devastace Bečvy,povodí Moravy jděte už někam,je to plýtvání penězi a zničená příroda...

    Nmadeintomik - Profil | So 7.4.2012 13:23:38

    No to zas dopadne :-(