V jezeru Milada se Ústečané letos ještě nevykoupou

Autor diskuse: DAVISS - Profil , 1.4.2012
1 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NParanoidní Schizofre - Profil | Ne 1.4.2012 12:10:15

tušíte někdo jak to tam bude s rybolovem???