Letos vysadíme úhoře za 2 000 000 Kč

Autor diskuse: foxxx - Profil , 29.3.2012

rover - Profil | Čt 29.3.2012 21:48:23

leguan >> Budeš se divit, ale i pro kormorána je monté poměrně exotická záležitost.

    leguan - Profil | Čt 29.3.2012 21:01:35

    Nemám nic proti Plzni ale nechápu proč se tam bude házet za půl mega monté když se celou zimu píše jak tam řádí kormoráni..Je to postavené na hlavu.

      Venca888 - Profil | Čt 29.3.2012 19:54:58

      alex.del.piero >> to je asi pravda. Ostatne kakr ma pravdu skoro vzdycky

        alex.del.piero - Profil | Čt 29.3.2012 19:37:35

        Venca888 >> jasne...ale v MRS je cena asi jina...

          Venca888 - Profil | Čt 29.3.2012 19:30:11

          kakr >> to má chytrá EU pravdu...

            alex.del.piero - Profil | Čt 29.3.2012 19:29:09

            kakr >> Tak to napisu hned, ze se bavis o MRS...

              kakr - Profil | Čt 29.3.2012 19:25:02

              Venca888 >>
              Chytrá EU naznala, že na Moravě není úhoř původní druh, kapišto, tak není dotovaný........

                Venca888 - Profil | Čt 29.3.2012 19:23:31

                kakr >> tak to byl ale seminář v nějakym sklípku, kde hodně rozlejvali.

                  kakr - Profil | Čt 29.3.2012 19:20:54

                  alex.del.piero >>
                  Ze semináře hospodářů MRS.

                    alex.del.piero - Profil | Čt 29.3.2012 19:18:52

                    kakr >> V roce 2010 stal 1kg monte 13 636 Kc...kde jsi vzal tech 37 000 Kc?

                      Venca888 - Profil | Čt 29.3.2012 19:14:44

                      kakr >> ceny klesaj od tý doby, co se EU zakázala jejich export.

                        kakr - Profil | Čt 29.3.2012 19:10:54

                        alex.del.piero >>
                        Mám ceny z roku 2010 a 2012.
                        2010 1kg za 37 000kč
                        2012 1kg za 26 600kč (625 éček)
                        Ceny klesají,,, ale srovnej s rokem 2000 ??

                          alex.del.piero - Profil | Čt 29.3.2012 18:47:32

                          kakr >> tak oproti roku 2007 je cena monte polovicni..

                            rybomil - Profil | Čt 29.3.2012 18:41:57

                            kratiknot >> nebude to tím, že převážná většina rybolovců chodí do zaměstnání, dnes spíš do makačky a tudíž to má obráceně ??? spíš se nedostane průměrně ani 2x týdně vůbec k vodě.

                              kakr - Profil | Čt 29.3.2012 18:35:22

                              1ks monté stojí cca 5,30kč. 1ks rozkrmeného úhoře je za cca 15kč. Ztráty při rozkrmení jsou okolo 20%. Úhoří monté za posledních pár let neskutečně podražilo.....

                                kratiknot - Profil | Čt 29.3.2012 18:35:08

                                A u nás na Rakovnicku nahází do vody "jen" pstruha, na kterýho jdu 5× za rok, ale úhoře který chytam 2× do tejdne ne...

                                  alex.del.piero - Profil | Čt 29.3.2012 18:26:10

                                  Martin M. >> Vsak jsem taky myslel tu cenu po rozkrmeni. Prijde mi to hodne....

                                    Martin M. - Profil | Čt 29.3.2012 18:09:10

                                    alex.del.piero >> chapes to spatne, cena je dokonce 13.889kc/kg :-) To tvoje je az po rozkrmeni na vyssi kusovou hmotnost.

                                      alex.del.piero - Profil | Čt 29.3.2012 17:59:35

                                      To jako 1kg za 3000Kč?Chápu to správně?