Bonduelle GOLD Zlatá kukuřice

Diskuse k nástraze/návnadě Bonduelle GOLD Zlatá kukuřice

Autor diskuse: method feeder - Profil , 23.1.2012

armagold - Profil | Ne 10.8.2014 20:08:36

já chytám na bonduelle gold kukuřice a chytám kapry pak plotice

    Gisák - Profil | Pá 15.2.2013 19:13:11

    oskus >> jedno to není, odrůdy kukuřice typu koňský zub mají více škrobu než cukrů. Takže v zemědělských potřebách nakoupíte krmnou škrobnatou kukuřici, nikoliv cukrovou, naložit si ji můžete do čeho chcete.

      tazzmenka - Profil | Čt 26.1.2012 10:04:49

      ROMIČEK >> nene je sice na ni psáno že se má povařit,ale je měkká dostatečně a jsou tam pěkná zrnka.Používám ji jak na háček tak i do krmení.Balení je kilovka.

        ROMIČEK - Profil | Čt 26.1.2012 9:56:08

        tazzmenka >> Ahoj.Aj ju ešte tepelne upravuješ alebo ju už dávaš priamo na háčik?

          tazzmenka - Profil | St 25.1.2012 23:08:04

          Ahoj já používám kuku z Lídlu tu mraženou a jsem s ní spokojená.

            dvorák - Profil | St 25.1.2012 22:56:30

            Krmím a chytám na plechovkovou teskokukuřici. A max spokojenost.
            Pokud někdo přísahá na 2-3krát dražší,jeho boj.
            (chtělo se mě napsat něco jiného,ale nebudu provokovat)

              trabuko - Profil | St 25.1.2012 22:55:48

              Chytal jsem na Bonduelle kupovanou v našich obchodech, poslední dobou byla tato kukuřice malá a dost často tvrdá, tak jsem začal kupoval tuto kukuřici v německu a mohu říci že je to velkej rozdíl,stejná velikost, pěkně drží na háčku a mám dojem že je sladší.

                Fanax - Profil | St 25.1.2012 22:55:18

                minn >> Většinou z Tesca,nebo Kauflandu.

                  minn - Profil | St 25.1.2012 22:50:38

                  Fanax >> a chytáš na bonduelku nebo na normoš ze supermarketu?

                    Fanax - Profil | St 25.1.2012 22:23:10

                    Mike1977 >> Jezdím chytat na jeden flek,kde můžu s určitostí říct,že konzervovaná kukuřice přechytá klasickou,byť by byla jakkoliv dochucovaná.Ať se daří.

                      Petr64 - Profil | St 25.1.2012 22:12:19

                      minn >> To máš pravdu,jenže Znojmo taky už není co bejvalo.Že by to bylo tím přestěhováním ke Zlínu??:-)

                        minn - Profil | St 25.1.2012 22:08:12

                        Podle mně je to hlavně v nálevu a v ničem
                        jinym. Znojemskech se taky sežere třikrát víc než Ňákejch polskejch.

                          Anýzový dědek - Profil | St 25.1.2012 22:06:11

                          varianta 2 masňáci a na špičku háčku 2 zrnka bonduelky je osvědčená.

                            Mike1977 - Profil | St 25.1.2012 21:57:09

                            No nejlepší je hodně zakrmit klasickou kukuřicí, pak půlku plechovky Bonduelky, a na ni chytat. Levné a účinné. Myslím v listopadu, měli v Kaufu akci, velká plechovka za 14,90 Kč. Tož sem si vzal 4 plata :-)

                              Pedro1 - Profil | Út 24.1.2012 17:24:59

                              Petr64 >> Pro tento případ souhlasím:-)

                                Petr64 - Profil | Út 24.1.2012 16:48:16

                                Pedro1 >> Bonduelka je fakt lepší.Rybám nahážu klasicky uvařenou a GOLD si sežeru sám.:-))

                                  kapr1298 - Profil | Út 24.1.2012 16:41:28

                                  Pedro1 >> já vím .. bohužel ..

                                    Pedro1 - Profil | Út 24.1.2012 16:39:19

                                    Jarda Š. >> Je dobrá,to určitě,ale že bych si troufal říct že lepší,to ne.Občas to dělám tak,že kupuju nějakou obyč v akci (Spar,Makro,Tesco) na krmení a k tomu malou plechovku bonduelky na chytání.Jindy zase koupím několik pytlíků mražený noname a chytá mi to stejně jako bonduelka.

                                      Jarda Š. - Profil | Út 24.1.2012 16:38:32

                                      sanov >> Ta je "horší" jen v tom, že nemá tak stejnorodou velikost zrn jako bonduellka (ale to naopak může být výhoda, protože někdy je víc záběrů na velká zrna, jindy na malá).

                                        Pedro1 - Profil | Út 24.1.2012 16:37:27

                                        kapr1298 >> Poměr cena=kvalita platí v mnohem menší míře,než si myslíš.

                                          sanov - Profil | Út 24.1.2012 16:31:45

                                          kolega byl zastancem bonduellky,presel na cleverku z billy a na zaberech to nebylo znat,ze by byla horsi a nakonec 1 bonduelle se rovna 2 cleverkam

                                            kapr1298 - Profil | Út 24.1.2012 16:23:02

                                            oskus >> no ještě aby nemakala :-))

                                              oskus - Profil | Út 24.1.2012 16:22:31

                                              kapr1298 >> bonduelka to není ,ale maká spolehlivě...

                                                Jarda Š. - Profil | Út 24.1.2012 16:21:21

                                                Pedro1 >> Podle mé zkušenosti je výborná, ale není znatelně lepší než obdobné levnější.

                                                  kapr1298 - Profil | Út 24.1.2012 16:21:15

                                                  oskus >> takový kýbl plný bonduelky .... to bych asi nezaplatil .. :-))))