V Plzni vzniká revír s trofejními rybami
Diskuse k bleskovce V Plzni vzniká revír s trofejními rybami
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NKnapík - Profil | Po 2.1.2012 13:04:09
Škoda jen, že díky výstavbě přechodu si pod jezem v Radčicích už nikdo nezalapá ...
Nkakr - Profil | Pá 9.12.2011 20:31:16
Pstruzi potoční budou mít kamufláž pstruhů duhových, nebo sivenů, by se mohli brát i v lednu, když se jedná o MP vodu, né??
NBosanac - Profil | Pá 9.12.2011 19:47:13
NSven - Profil | Pá 9.12.2011 19:22:07
Ovšem pokud by si změnil názor a se mnou souhlasil, pak bych s tvým souhlasem mohl souhlasit bez výhrady...
NBosanac - Profil | Pá 9.12.2011 17:43:35
Nesouhlas , soudruzi mrtvorybickari z Plzne jsou pro mne na a na .......
Ten vykrik s tim revirem nezmeni muj nazor .
NStavba - Profil | Po 5.12.2011 15:32:37
Nu.x.a. - Profil | Po 5.12.2011 12:44:48
NKnapík - Profil | Po 5.12.2011 12:40:47
NKnapík - Profil | Po 5.12.2011 12:39:21
Nu.x.a. - Profil | Po 5.12.2011 12:38:42
NSven - Profil | Po 5.12.2011 12:30:00
Aby byl revír dobře zarybněn, máme pro rok 2012 nasmlouváno 5 000 kg LOSOSOVITÝCH ryb. První vysazení se uskuteční 2. ledna, vysazen bude mix pstruha obecného, pstruha duhového a sivena amerického o průměrné hmotnosti 0,75 kg. Část vysazených ryb bude vážit přes 1 kg, jako bonus máme připraveno 50 pstruhů obecných o hmotnosti 2,5 - 3 kg."
Tak to mi tedy poserte kšandy soudruzi z Plzně....dobře to tam vedete....
NJarda Š. - Profil | Po 5.12.2011 12:18:08
Nu.x.a. - Profil | Po 5.12.2011 12:16:53
NProgramátor - Profil | Po 5.12.2011 12:14:51
NŠtěpi - Profil | Po 5.12.2011 12:14:33
NKnapík - Profil | Po 5.12.2011 12:01:25
Pokud počítám 100 prodaných povolenek, máme 350 000,-Kč, kilo ryby dejme tomu za 80,-kč, tak to vychází na 4 375kg ryby a to si nejsem zdaleka jistý, že na tu vodu se 100 povolenek vůbec prodá !?
NKnapík - Profil | Po 5.12.2011 11:52:52
Nfoxxx - Profil | Po 5.12.2011 10:06:34
Vidíš,ty fotky jsem ani nezkoumal...ale i kdyby pěkná polonahá ženská byla vyfocená na hrázi Borské přehrady v pozadí s věznicí a v ruce veslonosa,tak to lidi na M1 na pstruhy spolehlivě naláká:-))
NKnapík - Profil | Po 5.12.2011 10:02:09
Ilustrační fotka Mže 2 a holky se sivenem z neznáma dokáže navnadit atmosféru Mže 1 zcela neopakovatelně :-)
Nfoxxx - Profil | Ne 4.12.2011 15:10:09
NKnapík - Profil | Po 14.11.2011 21:14:57
Nu.x.a. - Profil | Po 14.11.2011 21:11:00
NKnapík - Profil | Po 14.11.2011 20:56:03
Mně to přijde trošku mimo, s ohledem na to jaká voda každoročně z Hrachů teče a to myslím nejen extrémní odtoky ale i ta zelenina nebo někdy téměř fekálově hnědá voda, to je prostě ekl. Na tu řeku chodím leta letoucí a asi jsem měl to štěstí, ale kromě pytlačících kluků u jezu jsem tam nikdy žádných zvěrstev svědkem nebyl.
Početná a tlustá populace lipana zmizela, řekl bych poměrně zdatně s velkou vodou 2002 a už i dřív byl znatelnej její úbytek, zřejmě taky vlivem přehrady, kde ty populace lipana časem jedou níž a níž ...
No uvidíte páni mouchaři, jak se revír osvědčí, každopádně trofejní ryby jsou tam už dnes a nemusel se kvůli tomu vyhlašovat extra revír. To je asi všechno ...
NMIPS - Profil | Po 14.11.2011 20:30:34
Nfoxkiller - Profil | Út 4.10.2011 20:17:53
NDavid Bek - Profil | Út 4.10.2011 16:04:41
Nfoxkiller - Profil | Út 4.10.2011 14:10:23
Nfoxkiller - Profil | Ne 2.10.2011 23:24:38
Nu.x.a. - Profil | Ne 2.10.2011 21:11:18
Nzdeko - Profil | Ne 2.10.2011 21:06:13
NAntonM - Profil | So 1.10.2011 20:24:51
Tak si to můžete zkouknout.
To co je na webu CRS je asi špatnej vtip ( větší voda a přikalená) .
Nějak to tam asi vázne s marketingem.
Nfoxkiller - Profil | So 1.10.2011 12:40:37
NAntonM - Profil | So 1.10.2011 9:36:10
Z toho co tady čtu se mi chce zvracet.
Přece neni možný že to pouštíte z pusy.
A k tomu všemu je tu najednou spousta lidí co se o něco zasloužili.
Fakt nevěřím že se mi to nezdá.
Že já trouba sem z toho Dánska jezdim.
Ach jo.
NParanoidní Schizofre - Profil | So 1.10.2011 9:26:03
Nu.x.a. - Profil | Pá 30.9.2011 10:29:30
Nmalamut - Profil | Pá 30.9.2011 10:29:00
NDavid Bek - Profil | Pá 30.9.2011 10:27:38
Nmalamut - Profil | Pá 30.9.2011 10:26:57
NDavid Bek - Profil | Pá 30.9.2011 10:26:30
Nmalamut - Profil | Pá 30.9.2011 10:26:09
Nu.x.a. - Profil | Pá 30.9.2011 10:22:44
Nfoxxx - Profil | Pá 30.9.2011 10:09:04
Moc dobrou reklamu si jako porybní zrovna neděláte.
NDavid Bek - Profil | Pá 30.9.2011 10:03:57
Nmalamut - Profil | Pá 30.9.2011 9:39:53
NParanoidní Schizofre - Profil | Pá 30.9.2011 9:33:29
kdo ví jaké jsou snahy přiblížit svazové revíry těm soukromým ???
Nmalamut - Profil | Pá 30.9.2011 9:30:42
Nfoxxx - Profil | Pá 30.9.2011 9:05:00
Ale pak tu máš ochránce a ostatní ekoteroristy,kteří to dost "brzdili" a měli trochu jiný názor a řešení.
No snad nám ten revír vydrží dlouho:-) Fakt se v tom úseku "masilo" jeden čas statečně (co pamatuji).
Nmalamut - Profil | Pá 30.9.2011 9:02:04
Nfoxxx - Profil | Pá 30.9.2011 8:57:19
Nmalamut - Profil | Pá 30.9.2011 8:55:47
Je zajímavé, že ač je cca 300 000 rybářů, jejich požadavky zákonodárci přecházejí, ale myslivci, kterých je podstatně méně, si své prosadí hravě. Trošku důvod k zamyšlení.
Nfoxxx - Profil | Pá 30.9.2011 8:48:11
Já vím,jsou to takové investice-neinvestice a trochu vyhozené peníze...
Nmalamut - Profil | Pá 30.9.2011 8:45:06
Nfoxxx - Profil | Pá 30.9.2011 8:35:31
Nmalamut - Profil | Pá 30.9.2011 8:25:41
Nrybomil - Profil | Pá 30.9.2011 8:05:39
Tak tohle mě dostalo. Tahle věta se v různých formulacích šíří v ČRS jako mor. Kuadrát.
Čtenáři této diskuse také sledují
NPlzeňské jádro37319
NRybářský retro bazar.16777
NFóry59881
NRetro ...50707
NPlzeňácííííí, ujalo by se pivo?2954
NRybník Labuť - Žinkovy315
NBellyboat - Fan club4856
NUdírny a uzení51146
NRybářské odznáčky ...547
NORLÍK - volná diskuse240486
Kde to žije - všechna témata
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











