Kapří show - Jaro 2011

Diskuse k rybářskému videu Kapří show - Jaro 2011

Autor diskuse: Pokki - Profil , 29.5.2011

Jaký nejvetší kapr se vám zatím letos podařil ulovit?

A) 1-5kg19%

B) 5-8kg11%

C) 9-12kg21%

D) 12-15kg26%

E) 15-18kg13%

F) 18-22kg4%

G) 22kg+5%

Od 30.5.2011 hlasovalo 115 čtenářů.

Ntomm - Profil | Ne 12.6.2011 11:16:18

Pokki >> V tomhle počasí se chce k vodě akorát lidem, kteří chtějí něco chytit. Konečně je trochu slušně na ryby a ty fňukáš.

    NPokki - Profil | Ne 12.6.2011 11:08:28

    Ach jo, proč musí být takhle hnusně :-(

      NPokki - Profil | Út 7.6.2011 19:27:55

      Nemohlo by být lepší počasí, v tomhle se ani nechce nikomu k vodě.. :-(

        NPokki - Profil | Ne 5.6.2011 13:30:59

        Honza (CT Prčice) >> CarpTeam Prčice - 5.6.2011 12:42:27 >> Jo, to bych ale nesměl chodit do práce, ono videíčko stojí dost času a ne jen u vody :-)

          NCarpTeam Prčice - Profil | Ne 5.6.2011 12:42:27

          Pokki >> Snad se to povede.Co chytáte je fakt paráda a bylo by fajn vidět tady za 14 dní nový videjko. :-D Tak hodně zdaru.Ať se daří...

            NPokki - Profil | Ne 5.6.2011 12:36:18

            Honza (CT Prčice) >> CarpTeam Prčice - 5.6.2011 12:33:28 >> Chtěl bych, ale bojím se že mi to práce nedovolí :-( Ale tak za 14 dní určitě..

              NCarpTeam Prčice - Profil | Ne 5.6.2011 12:33:28

              Pokki >> Uvidíme uvidíme.Snad se zadaří.A razíš někam ty?

                NPokki - Profil | Ne 5.6.2011 12:31:32

                Honza (CT Prčice) >> CarpTeam Prčice - 5.6.2011 12:28:28 >> Bordelu moc neplave, ještě je to ok, průtok je nízkej dá se chytat všude.
                A jestli budou brát to bude záležet na vás :-)

                  NCarpTeam Prčice - Profil | Ne 5.6.2011 12:28:28

                  Pokki >> :-D Byli jsme naposled na Slapech minulý týden(jedna přes nočka).Jako vždy já nic :-) letos se mi vůbec nedaří.Ani píp :-DD Jeden z bratranců vytáh dorostence a druhej bratránek přišel o rybu za skálou. Za to Dan na Labi válí.Minulý týden zase vytáh desítku. A pár ryb kolem 7 kil.Už jsem přestal počítat kolik má ryb nad deset :-D No a to mě samozřejmě nedá a jelikož má tejden teď volno a bude na Labi už od zítřka i s rodinou tak za ním i s bratrancema vyrážime ve čtvrtek.Nemáš náhodou zprávy jak to ted jde na Labi a jak to tam vypadá s květem od topolů?

                    NPokki - Profil | Ne 5.6.2011 12:26:24

                    S.Jakubem >> Teď už nic, zrovna jsem přijel od vody :-)

                      NS.Jakubem - Profil | Ne 5.6.2011 12:21:42

                      Pokki >> A co ti v tom brání ?

                        NPokki - Profil | Ne 5.6.2011 12:12:07

                        Honza (CT Prčice) >> CarpTeam Prčice - 5.6.2011 12:09:36 >> Thank :-) Zrovna jsem přijel od vody, byl jsem jen na pár hodin, parádně jsem se vyspal. Co ty? Nerazil jsi někam?

                          NCarpTeam Prčice - Profil | Ne 5.6.2011 12:09:36

                          Čau Pokki.Parádní video !!! Za 1.

                            NPokki - Profil | Ne 5.6.2011 12:01:27

                            S.Jakubem >> Ale já jen tak, chtěl jsem se ject někam podívat k vodě..

                              NS.Jakubem - Profil | So 4.6.2011 12:23:58

                              Pokki >> jj díky.. Ne nebyl proč ?

                                NPokki - Profil | So 4.6.2011 12:12:04

                                S.Jakubem >> Nebyl jsi teď někdy na Labi?

                                  NPokki - Profil | So 4.6.2011 11:28:09

                                  S.Jakubem >> Většinu věcí provádím v pinnaclu..

                                    NS.Jakubem - Profil | So 4.6.2011 11:16:45

                                    Pokki >> Joo můžu se zeptat v jakém programu to děláš ? ;))..

                                      NPokki - Profil | So 4.6.2011 10:52:26

                                      S.Jakubem >> Díky, mám v plánu časem něco delšího udělat, určitě se dočkáš :-)

                                        NS.Jakubem - Profil | So 4.6.2011 10:49:35

                                        Pokki - >> Krásný video pěkný ryby, akorát škoda že to nebylo delší :(( Ale máš tam 1*