Kapří show - Jaro 2011

Diskuse k rybářskému videu Kapří show - Jaro 2011

Autor diskuse: Pokki - Profil , 29.5.2011

Jaký nejvetší kapr se vám zatím letos podařil ulovit?

A) 1-5kg19%

B) 5-8kg11%

C) 9-12kg21%

D) 12-15kg26%

E) 15-18kg13%

F) 18-22kg4%

G) 22kg+5%

Od 30.5.2011 hlasovalo 115 čtenářů.

NPokki - Profil | Ne 29.5.2011 19:02:00

Tomajo >> Jo to máš pravdu, tobě taky.

    NTomajo - Profil | Ne 29.5.2011 18:57:51

    Pokki >> jo jsem nad miru spokojeny. Mame doma 6mes. prcka, tak jsem pocital, ze se letos k vode moc nedostanu, ale kdych se chce, tak se to da bezproblemove skombinovat. No a hlavne je dulezita tolerantni zena :-) At se vam i nadale dari

      Nhonnerka - Profil | Ne 29.5.2011 18:57:07

      moc pěkny hoši at se daří takhle dál pěkný místo

        NKimot - Profil | Ne 29.5.2011 18:53:48

        Malhe >> Na teba by som nemohol zabudnúť, ste skvelá dvojka.

          NMalhe - Profil | Ne 29.5.2011 18:47:08

          Kimot >> No uz sem si myslel ze herca nepochvalis :)

            NKimot - Profil | Ne 29.5.2011 18:46:28

            Pokki >> Nebuť taký skromný,nieje to Tvoje prvé super video. Má to všetko, krásne ryby a skvelého herca.

              NTrupik - Profil | Ne 29.5.2011 18:45:37

              Letos zatím nejlépe provedené video!!!! Pěkný ryby - gratulace.

                NPokki - Profil | Ne 29.5.2011 18:37:43

                Kimot >> Díky, však já sám pořádně nevím jak to dělám :-D

                  NKimot - Profil | Ne 29.5.2011 18:30:02

                  Pokkinen opäť nesklamal.Musíš ma to naučiť.

                    NPokki - Profil | Ne 29.5.2011 18:26:27

                    Tomajo >> Díky, koukal jsem, že jsi měl taky hezký nástup do sezony.

                      NTomajo - Profil | Ne 29.5.2011 18:23:54

                      moc pekne a povedene video GRATULUJU k ulovkum

                        NPokki - Profil | Ne 29.5.2011 18:18:01

                        Carper Lukyn >> Jo to máš svatou pravdu, sezona bude ještě dlouhá...

                          NCarper Lukyn - Profil | Ne 29.5.2011 18:15:17

                          Pokki >> Tak do zimy času dost ne?Tak at příjde nějakej macík rád zas na něco kouknu.

                            NT.Karel - Profil | Ne 29.5.2011 18:08:04

                            moc pěkné video ,dávám jedna jen tak dál chlapi :-)

                              NPokki - Profil | Ne 29.5.2011 18:07:03

                              Carper Lukyn >> Kéžby :-)

                                NCarper Lukyn - Profil | Ne 29.5.2011 18:03:08

                                Pěkné jen tak dál :)

                                  NTomasson3 - Profil | Ne 29.5.2011 18:02:29

                                  Klobouk dolů pánové...krása, pěkný kapři, skvěle sestříhaný...za 1

                                    NPokki - Profil | Ne 29.5.2011 17:58:08

                                    Díky, byl to povedený začátek sezony...

                                      NJarda 2004 - Profil | Ne 29.5.2011 17:55:25

                                      Hezké moc hezlé video super muzika i střih jednoduché a zaujalo bez diskuzí za 1.A abych nezapoměl pupíci super.

                                        NRambo006 - Profil | Ne 29.5.2011 17:55:03

                                        super.... videjko za 1!