Jakub Vágner, rybář

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner, rybář

Autor diskuse: DAVISS - Profil , 26.5.2011

NStandey - Profil | So 28.5.2011 22:53:38

Za tu hrubku ve slově "nevíš" se omlouvám

    NStandey - Profil | So 28.5.2011 22:07:26

    nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 28.5.2011 22:01:32 >> No byli jsme spolu ve sporu a ty jsi napsal že nebyli, tak jsem usoudil, že asi nevýš co to slovo znamená... Nic ve zlém. Jdu koukat na můj oblíbený film (300....) Pa

      Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | So 28.5.2011 22:01:32

      Standey >> už si s tím byl u doktora?

        NStandey - Profil | So 28.5.2011 21:58:43

        nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 28.5.2011 21:53:17 >> Já jen že jsi psal o tom sporu...

          Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | So 28.5.2011 21:53:17

          Standey >> sorry, ale nečtu. Když budu chtít vytapetovat pokoj, tak to budou pětistovky.

            NStandey - Profil | So 28.5.2011 21:49:34

            nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 28.5.2011 21:46:14 >> http://cs.wikipedia.org/wiki/Spor_%28sociologie%29

              Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | So 28.5.2011 21:46:14

              Standey >> haha, sople. To myslím mile. Ty seš dáreček pro ty svoje kolegy. Chudáci.:-) Ale líto je mi jenom sirotků. Spor s tebou nemám, věnujme se pytlákovi.

                NArne - Profil | So 28.5.2011 21:45:56

                Zbynda56 >> myslím, že ta nová generace rybářů by stejně nic nesežrala, neboť mám silné obavy, že nebude co....

                  NCARP DEVIL KK - Profil | So 28.5.2011 21:36:51

                  Dave≻ >> Dave> - 28.5.2011 19:29:09 >>

                    NStandey - Profil | So 28.5.2011 21:35:36

                    nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 28.5.2011 21:26:28 >> Neboj, nejsi tady sám kdo se chová jinak než by měl. Neznám tvůj věk, ale dle chování bych typoval cca.15let. V tomhle věku si ještě většina lidí myslí, že právě jim leží svět u nohou a že jedině oni mají vždy pravdu. Takže já se nyní zachovám dle svého věku a z tohoto sporu ustoupím.

                      Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | So 28.5.2011 21:26:28

                      Standey >> je to o největším z největších, tak drž lajnu diskuze. Nejsme tvoji mukli ani békající ovce. Já mám chování špičkové. Já jsem v tvrdém kapitalismu. Je ovšem pravdou, že mí zákazníci jsou slušní lidé, žáden póvl.
                      Takže diskutuj k podvodníkovi. Jo, a tvojí lásce uvěřím, až ji pocítím na sliznici:-)))

                        NStandey - Profil | So 28.5.2011 20:57:19

                        nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 28.5.2011 20:32:11 >> No možná, že až se jednoho krásného dne naučíš ty sám chovat k lidem, tak dokážeš udělat i slušné lidi ze svých dětí. S celého srdce ti to přeju. Ve své podstatě určitě nejsi zlý člověk, jen ti možná chybí láska a přízeň a tak věř, že já tě mám rád i přes to jak se ke mě chováš.

                          Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | So 28.5.2011 20:32:11

                          přestaň poučovat, nejsi ve fabrice.Přísahám, že ze svých dětí vychovám slušné lidi a né takové komunistické kr yply.

                            Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | So 28.5.2011 20:30:48

                            Standey >> .

                              Ntuzemak - Profil | So 28.5.2011 19:46:32

                              hele mladej musíš všude cpát ty svoje nesmysly stím klaunem????táhni už do prdele!!!!!

                                NStandey - Profil | So 28.5.2011 19:30:32

                                Zbynda56 >> Tak přesně takhle by měl vypadat negativní názor na tohle téma. Někteří jedinci by se měli nechat inspirovat. Žádné urážky ani ponižování a přitom výstižné a proto dávám hlas (líbí)

                                  NDave> - Profil | So 28.5.2011 19:29:09

                                  CARP DEVIL KK >> carp devil kk - 27.5.2011 19:08:19 >>....

                                    NZbynda56 - Profil | So 28.5.2011 19:12:47

                                    23 roků učím chytat děcka.Když mi přijdou nováčci tak mezi mé obvyklé otázky patří i ta -proč chceš vlastně chytat ryby?Odpověď(ne vždy)-abych chytal takové kusy jako Jakub.Většinou se je snažím nenásilnou formou přesvědčit,že na tohle si bude musit nějaký ten rok(pokud tatínek není milionářaby mu tuto zkušenost koupil)jednoduše počkat.VÝSLEDEK-chodí 1rok,nepodaří se chytit alespoň KAPRA 50-60 cm a do dalšího ročníku nepřijde.Jinak šikovný kluk,umí chytat (brko,feeder začíná vláčku).Podle mne je jej škoda, protože TO je ta generace která všechno NESEŽERE.Můj názor(nikomu nevnucuji)-Jakub,kdo se na něj chce dívat ano ALE OD 22.00 hod.

                                      NAzbest - Profil | So 28.5.2011 18:48:57

                                      Nedby >> nebo tak:-)

                                        NNedby - Profil | So 28.5.2011 18:47:13

                                        co to je otevřu diskuzi a kurva samá politika to už jsme na tom moc špatně když se nedokážeme bavit o rybách ,,,,,,,,,,,,,,,,tady se řeší kraviny tak petru zdar mizím jdu jinam

                                          Červené karty: Venca888, Dave≻, Hanacka