Jakub Vágner, rybář

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner, rybář

Autor diskuse: DAVISS - Profil , 26.5.2011

Azbest - Profil | So 28.5.2011 18:17:49

Standey >> s politikou běž do prdele-pochopil?
Ne?
Tak ještě jednou.
Běž do prdele s politikou komunisto, nebo co seš to za paskvila.
Jo a to víš, že Kubík upytlačil 10kg kapra na pytlačku-víš v kolika letech?
V pěti.
Udržel bys ty 10kg kapra na pytlačce v 10 letech...těžko, ale v pěti asi vůbec nikdo.
Ale to pořád nejsou důkazy pro bezmozky, tak sorry.

    Malda512 - Profil | So 28.5.2011 17:52:07

    Každej dko začínal pytlačit tak upytlačil nějakého plotáka nebo karase či pstruha ,Ale Kubík hned 10kg kapra. Hold mega váhy mu utkvěli v paměti již od narození

      nepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | So 28.5.2011 17:51:39

      Standey >> seš nenapravitelnej komouš, stendy. Vydals to rozkazem? Vyšlo to ve věstníku? Má ústa řídí mé mozkové centrum. Žížaly mají nervovou uzlinu a odvádějí 1% z platu fuhrerovi.
      A jak je to s tvojim tréninkem? 40 min i scestou tam a zpět nebo opět stranické odborářské lži ? Jako s tvým pracováním?

        Standey - Profil | So 28.5.2011 17:46:40

        nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 28.5.2011 17:38:47 >> Tak mlč

          nepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | So 28.5.2011 17:38:47

          Standey >> mě nezajímá, kdo co napsal, mne zajímá co kdo dělá.
          Zkus si odpovědět na paradox-nevíš co si na mě vymyslet dál a tak použiješ ... Logika ti nic neříká. Já bych prostě držel hubu. Já když nemám co říct, tak mlčím.

            Standey - Profil | So 28.5.2011 17:26:46

            nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 28.5.2011 17:20:43 >> Tak teď jsi přesně ukázal jak to vypadá když dojdou argumenty... Nevíš co si na mě vymyslet dál a tak použiješ největší blábol všech dob. DSSS je levicová strana. Masakr... Trochu studia nezaškodí... http://cs.wikipedia.org/wiki/D%C4%9Blnick%C3%A1_str​ana_soci%C3%A1ln%C3%AD_spravedlnosti

              nepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | So 28.5.2011 17:20:43

              Standey >> tak stendy, až se vrátíš z trenalu, tak tvojemu odborářskému mozku musím osvětlit, že, ikdyž novináři účelově používají k označení fašizujících skupin etos pravicová extremistická strana, tak to pořád zůstanou levicoví chuligáni. Prostě k sobě sedíte jak pr del na hrncu. Není divu, že si s fašizující levicí rozumíte.

                Zdendahat - Profil | So 28.5.2011 16:41:05

                Šlapeto >> Njn ale zase to bude třeba rovnej chjlap :-)) lepší férovej jouda, než simpaťák a hajzl

                  Standey - Profil | So 28.5.2011 16:40:18

                  Azbest >> Jsi hoooodně vedle. Moje zaměření má velmi daleko k levici. Nebo máš jiný názor na DSSS???

                    Šlapeto - Profil | So 28.5.2011 16:36:09

                    Zdendahat >> Podle filmů a jeho presentace všude zase příjde mně jako jouda. To jeho pitvoření, grimasy...blééé :)))))

                      Zdendahat - Profil | So 28.5.2011 16:33:34

                      Šlapeto >> Vágner je dobrej!! A osobně ho neznám, viděl jsem jen pár filmků a můžu říct že to nemá špatně udělaný

                        Šlapeto - Profil | So 28.5.2011 16:28:28

                        DAVISS - >> Jakub Vágner je možná klaun a tak trochu přiblble mluví. Osobně mi taky není sympatický, ale nemůže za to spíš publicistika než on sám? Máme ho my, obyčejní rybáři, v neoblibě kvůli tomu jaké chytá ryby, jak se k rybám chová, jak je vidět nebo mu jen "závidíme" a nepřejeme slávu a peníze za to, co ho baví? Většina lidí, co ho tak strašně nemá ráda, ho nezná, viděla ho nanejvýš na DVD, ale spíš jen v TN a reklamě. Kamarád se s ním zná trochu osobně a rozhodně o něm mluví lépe než ti, co ho neznají....

                          JKL - Profil | So 28.5.2011 16:26:04

                          Lee-Haney >> Moment - já to takhle nepsal. Na megamistra ho pasují jiní. Anebo on sám.

                            sliver - samolibý vůl - Profil | So 28.5.2011 16:01:02

                            TAV >> teď je na tréningu, třeba jak se mu prokysličí mozek, dojde mu to.

                              Lee-Haney - Profil | So 28.5.2011 16:00:30

                              sliver - samolibý vůl >> Ok.:)

                                TAV - Profil | So 28.5.2011 15:57:42

                                sliver - samolibý vůl >> On na to nemá, aby to pochopil. Vysvětlovat mu to je ztráta času.

                                  sliver - samolibý vůl - Profil | So 28.5.2011 15:57:37

                                  Lee-Haney >> dyť to není žádný povyk, nikdo nevolá - zrušte ho, zlynčujte ho, zničte ho ! Já osobně píšu jen o jedné věci z mnoha, na které si dávám pozor v určitých souvislostech. A taky píšu, že jako show pro běžného diváka je to strhující, stejně jako spousta dalších blbostí. A navíc, proto aby si moji vnuci nemysleli, že ryba je kamoš na pusinkování, je třeba udělat daleko víc věcí, než jenom prohlásit JV za blba, to by bylo moc jednoduché.

                                    TAV - Profil | So 28.5.2011 15:56:33

                                    Standey >> Ale tady o politice mluvíš jen ty. Je to jen tvůj trapný monolog, kterým tady spamuješ. Myslel jsem, že nejsi tak hloupý, ale ty to opravdu potřebuješ napsat po lopatě, jako to udělal trubadurek.

                                      Lee-Haney - Profil | So 28.5.2011 15:49:29

                                      JKL >> Hej jako mě přijde že tady jsou někteří lidé natvdlí.Já zde píšu že JV je nejlepší rybář?Já ho za něj určitě nepovažuji a pokud myslíš to co jsem napsal azbestovi tak to bylo myšleno trochu jinak.Když si to přečteš tak třeba pochopíš.
                                      JV je u mě jen člověk co dělá ,,šou'' aby to táhlo lidi a i nerybáře a světe div se řekl bych že je v tom úspěšný.Mimoto nemám důvod se nad tvým slovním obratem zamýšlet protože já tu nejsem od toho abych soudil lidi.Každý je strůjcem svého štěstí a pokud mu dopomohlo k zviditelnění nějaká lež je to jeho problém.
                                      Myslím si že v Čr měl prakticky kdokoliv šanci zkusit co udělal on a dělat to líp a třeba bez lží a zkusit rybařinu zviditelnit podle vašich představ,ale divné je že jsem nic takového nezaznamenal.Ono je hrozně pěkné se snažit udělat pořad pro rybáře,aby byl věrohodný a byla to opravdová rybařina,ale otázka je zda takový pořad zaujme i nerybáře a dosáhne sledovanosti aby se vůbec vysílal.Ještě jednou bych rád a snad už naposled napsal že nejsem jeho příznivec....

                                        Lee-Haney - Profil | So 28.5.2011 15:40:16

                                        sliver - samolibý vůl >> Já ti nevím,ale mě pořád přijde že je to mnoho povyku pro nic.Tak to prostě vnímám.Každý na to máme svůj názor a já ten tvůj respektuji,jen si myslím že se zde dělá z komára velbloud.

                                          Červené karty: Venca888, Dave≻, Hanacka