Jakub Vágner, rybář

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner, rybář

Autor diskuse: DAVISS - Profil , 26.5.2011

JKL - Profil | So 28.5.2011 15:15:48

Azbest >> To je rub demokracie. Co naděláš. Volič s mozkem na masáže zleva zprava kašle - ten má jasno. No a na ty bez mozku se holt musí tak aby to sežrali. Stačí se podívat po těch typech co se sjížděj zvláštníma vlakama pískat na připravený píšťalky a mávat předtištěnejma transparentama na spontánních demonstracích. Tam mozek nenajdeš. Ani omylem.

    Azbest - Profil | So 28.5.2011 15:10:54

    JKL >> blbý je, že i tohle má volební hlas a pak se tu klubou ti Paroubkové a Sobotkové...ble.

      Azbest - Profil | So 28.5.2011 15:10:02

      Standey >> když ty někoho osočuješ, že něco nechápe, tak je to stejný, jako když řve zloděj "CHYŤTE ZLODĚJE!!!"
      Ty si s lidma, co maj mozek prostě nepokecáš, tak se o to nepokoušej.
      Stejně z tebe padá jen laciná, průhledná a přiblblá levico/odborářská rétorika, jak tě to naučili u vás v kroužku.
      S tím se fakt nechytneš.Zkus to na trenálu-pokud ti teda někdo hned jednu nepustí:-)

        JKL - Profil | So 28.5.2011 15:04:19

        tench >> To si holt musíš umět zařídit. V odborech zřejmě platí ono známé heslo z letáčků v MHD. :"Chceš si v tramvaji pohodlně sednout? Staň se řidičem !! " :-)

          tench - Profil | So 28.5.2011 15:00:40

          já zase nechápu jak může dospělej chlap (třeba s rodinou) den a půl v kuse žvanit blbosti na mrku (někdy i mnohem déle)....to nemá žádné povinnosti nebo důležitější věci na práci? starat se o někoho? a ještě ke všemu celý ten maratón vystoupení zakončí větou "stejně musím na trenál"...nad tím mi zůstává palice stát.!!

            Standey - Profil | So 28.5.2011 14:50:25

            sliver - samolibý vůl >> OK tak se bavte. Stejně musím na trenál.

              sliver - samolibý vůl - Profil | So 28.5.2011 14:30:54

              Standey >> to snad není možný. Jasně, že má vliv. ALE MY SE BAVÍME O VLIVU JV NA RYBÁŘSKÉ DUŠIČKY.

              CHÁPEŠ TO ?

                Standey - Profil | So 28.5.2011 14:29:49

                TAV >> Jsi ještě moc mladý abys pochopil... Časem ti dojde o čem se tu mluvilo...

                  Standey - Profil | So 28.5.2011 14:29:02

                  JKL >> Tím chceš tvrdit, že politická situace nemá a nikdy nebude mít vliv na naši mládež. V tom případě jsi natvrdlý ty (bez urážky)

                    JKL - Profil | So 28.5.2011 14:18:45

                    Standey >> To jsi skutečně tak natvrdlý? Kolik dětí sleduje politiku? To tě nenapadlo? Ten Vágnerův byznys je naopak na sledoanosti juniorama založenej, proto tolika lidem vadí že JV používá klam a přetvářku k vytvoření vlastního image - je to de facto herec. Navíc ne moc kvalitní. Jde o to že ty jeho pořady a besedy se staví navenek jako naučný či dokumentární žánr - a do toho mají sakra daleko. Dokument, i hraný, se musí držet reality - ne stavět na bajkách. A ten proklamovaný "úspěch" podle mne rozhodně není zárukou kvalifikace pro výchovu. Ona jistá Nora Baumbergová ze Žižkova také dosáhla velkých mediálních úspěchů. Mnohe větších než JV. Je známá po celém světě. Známější je pod jménem Dolly Buster. Ale rozhodně bych ji nedoporučil k sexuální výchově mládeže. Chápeš oč jde?

                      trubadurek - Profil | So 28.5.2011 14:18:11

                      Standey >> jdi už s tou politikou DO PRDELE! Když to napíšu takhle, už tomu rozumíš?

                        TAV - Profil | So 28.5.2011 14:17:15

                        Standey >> Jako příklad? Vždyť ty nevíš, co mluvíš. Podívej se na příspěvek pod tímto a na všechny ostatní, taháš to sem pořád. Chápeš, že to tady nikoho nezajímá? Tady se neřeší vliv politických lží na mládež, to sem táháš jenom ty. Řeč je o JV.

                          Standey - Profil | So 28.5.2011 14:09:09

                          TAV >> Ty to nechápeš že? Já jen dávám politiky jako příklad. Protože se tu řeší vliv lží na výchovu mládeže apod. S diskuzí o polotice bych sem nikdy nelezl, protože to je skutečně téma do jiných diskuzí...

                            Standey - Profil | So 28.5.2011 14:06:30

                            Azbest >> Tak to jsi řekl přesně. Mazání medu kolem huby. To dosavadní politické strany a především ODS a ČSSD umí nejlépe a hlavně v předvolebních kampaních... To že se zapříčinili o rozkradení republiky to tě asi netlačí, tebe zajímá hlavně to, že JV kdysi kdesi zalhal... OK tvůj rybíz...

                              TAV - Profil | So 28.5.2011 14:04:08

                              Standey >> Jenže tohle je rybářský server a diskutují zde rybáři, proto řeší vliv jiného rybáře. Sem politika nepatří, tak se nediv, že jí tu nikdo řešit nechce a doufám ani nebude. Existují stovky různých serverů, kde se můžeš v politických diskuzích vyřádit.

                                Azbest - Profil | So 28.5.2011 14:01:54

                                společnýho to men to, že Vágner . stejně jako odboráři dalá hlavně jednu činnost.
                                Mazání medu kolem hub blbů.

                                  Azbest - Profil | So 28.5.2011 13:59:50

                                  Standey >> politici?Svoloč a největší svoloč v politice-komunisti a odboráři.
                                  Tady se ale mluví o Vágneri, co tady zase prudíš se svou odborářskou polívčičkou?
                                  S tím táhni někam.

                                    Arne - Profil | So 28.5.2011 13:51:08

                                    Jen tak na okraj, zajímalo by mě, jestli vám vadí i jiné reklamy. Mě např. serou reklamy na vložky, kde nás denně přesvědčují, jak jsou super. Taky na mě ty reklamy lezou ze všech kanálů, novin a časopisů...Reklama je hold reklama, nic s tím nenadělám.Ale uvědomte si že vám, co tu nadáváte na reklamu s JV, nevadí to, že na vás leze ze všech tv kanálů, časopisů a novin. Vám vadí, že ji natočil JV. A jsme zas u toho...je to furt dokola. Prostě JV je téma, které bude VŽDY kontraverzní, vždy bude někdo pro a někdo proti.Tak se na ty žabomyší války vyserme a pojďte změnit téma!

                                    Co třeba téma Arapaima? :-))))


                                    No nic, jdu koukat na qaldu v Monacu....

                                      Standey - Profil | So 28.5.2011 13:50:30

                                      TAV >> Protože já tvrdím, že naši prolhaní a zlodějský politici mají mnohem větší vliv na naše životy než nějaký Jakub Vágner o kterém tu mnozí tvrdí jak hrozný vliv na nás a naše děti má nějaká jeho nevinná lež...

                                        JKL - Profil | So 28.5.2011 13:40:49

                                        Standey >> Pokud jde o lhaní myslím že speciálně vy, odboroví bossové jste skuteční odborníci. Ale opakuji svou prosbu - netahej sem tuhle vaši špínu. Děkuji.

                                          Červené karty: Venca888, Dave≻, Hanacka