Jakub Vágner, rybář

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner, rybář

Autor diskuse: DAVISS - Profil , 26.5.2011

NTAV - Profil | So 28.5.2011 13:38:13

Standey >> Proč pořád taháš na rybářský server politiku? Tak si běž diskutovat na politická vlákna! Když někdo argumentuje, že JV lže, tak ty reaguješ tím, že ukazuješ na politiky, že lžou taky! To si fakt nepřipadáš mimo mísu?

    NStandey - Profil | So 28.5.2011 13:37:45

    JKL >> Až se ti rožne v hlavě tak možná pochopíš, že se tu píše o lhaní a dopadu na mládež a tak podobně...

      NBaxi - Profil | So 28.5.2011 13:32:43

      Dobrý den vážení kolegové jestli dovolíte i já bychrád přidal svůj osobní názor k tomuto rybáři.Jak už bylo psáno tak pan Vágner skutečně na nás číhá kde se dá v televizi v časopisech,novinách ale i na výstavách atd atd.Osobně, ale marně se snažim pochopit čím tato popularita vznikla?Vždyt spousta z vás umí chytat stejně ryby jako on samozřejmě pokud vezmu v uvahu zručnosti a umění jak rybu přelstít a nebudu brát v úvahu přísun pěněz který pan Vágner dostává od různých sponzorů.A co mě ještě zaráží je chování při vystavení ulovené ryby před kamerou já vím ted asi hodně zvás řekne je to přeci normální pochlubit se s úlovkem to máte pravdu, ale kolik zvás u toho řve jak neandrtálec při ulovení mamuta a u 15kg kapra div neomdlíváte tíhou .Asi nejvíc jsou to tyto dvě veci díky kterým pana Vágnera nepovažuju za nějakou rybářskou ikonu kterou bych nějak obdivoval.To to je můj osobní názor a doufám že jsem tím nikoho nějak nenaštval .Mějte se faj a Petruv zdar přeje Martin

        NJKL - Profil | So 28.5.2011 13:25:39

        Standey >> Promiň - ale nechtěl by ses se svou odborářskou politikou adebrat někam jinam? Děkuji.

          NStandey - Profil | So 28.5.2011 13:24:41

          Azbest >> OK. Znovu opakuji. Hovoříš o lhářích, tak mi řekni svůj názor na politiky?

            NAzbest - Profil | So 28.5.2011 13:23:07

            Normálně uvažujícímu člověku stačí několik prvních důkazů o podvodech a lžích k tomu, aby další nehltal.
            Jednou lhář-vždycky lhář.
            Někdo to nepochopí a hltá-jeho věc, ale zbytečně se snaží mi pindat do mých názorů, protože není vybaven žádnými jinými argumenty, než banálními výlevy bez hodnoty vypovídací.
            Podsouvání závisti, to je jediný (značně ubohý a "podle sebe soudím tebe" pokus o argument).
            Něco nového?

              Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 28.5.2011 13:18:45

              Standey >> však já ty programy zrušil. EDIT : ČT 2 je lepší.

                NAzbest - Profil | So 28.5.2011 13:18:21

                Standey >> zapomněl jsem na svůj oblíbený argument, že na videu z toho 800km pěšího pochodu divočinou za 6 dní, byla bílá plastová židle(přesně taková, jako jsme tam měli na lodi).Asi tam rostou, viď?:-)

                  NAzbest - Profil | So 28.5.2011 13:16:23

                  Standey >> myslím, že ty bys neměl radit člověku s mozkem, jak má vychovávat droboť.
                  Fakt.

                    NStandey - Profil | So 28.5.2011 13:15:36

                    sliver - samolibý vůl >> Tak to raději ať se tvé děti a vnoučata ani nedívají na Discovery či National Geographic...

                      Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 28.5.2011 13:12:19

                      Arne >> nechápeš, že pořád píšu o rybařině a pohledu na přírodu, který malým dětem podle mého mínění je schopen svými výplody zkreslit a pokřivit ? Já doma nechci mít VaM nebo poblblé pouštěče , kteří ani neví proč pouští. Ani nechci, aby si mysleli, že je hračka objevit nový kmen na Amazonce a skámošit se s něma nebo nechat se kousat bez následků zmijema v Africe nebo si jen tak vyšlápnout kolem Amazonky a za týden v klidu ujít 800 km po jejím břehu a sem tam lapnout do ruk nějakou, třeba sedmimetrovou anakondu, prostě ať se něco děje, když neberou arapaimy.
                      Myslím, že on je jeden z těch, kteří křiví mládež směrem k zážitkovému víkendovému vnímání přírody.

                        NStandey - Profil | So 28.5.2011 13:11:14

                        Dart Ness >> No vidíš. Já zas všude kam se podívám vidím ty naše prolhané zloděje z politických kruhů a taky mě to štve. Bohužel ale u nich je to o to horší, že oni více či méně ovlivňují naše životy zatímco co JV nikoliv...

                          Nczechmade74 - Profil | So 28.5.2011 13:10:22

                          o J.V. byo ted nekolik staranek (7) i s fotkama v kvetnovem cisle nemeckeho rybarskeho casopisu FISCH&FANG jen tak pro info...Petruv zdar

                            NJarda Š. - Profil | So 28.5.2011 13:06:20

                            Dart Ness >> Velmi výstižné!

                              NStandey - Profil | So 28.5.2011 13:04:37

                              sliver - samolibý vůl >> Čoveče zamysli se, už jsi dost starý na to, abys věděl co má vliv na dětskou psychiku a vývoj...

                                NArne - Profil | So 28.5.2011 13:02:15

                                sliver - samolibý vůl >> ať už ten pořad byl, nebo nebyl účelový, určitě těm dětem něco přinesl... A píšeš tu o vlivu na děti, k tomu patří VŠE, co se kolem nás děje. JV, stejně jako tv, stejně jako cokoli jiného. Nemůžeš přece říct, že jediné, co tvé děti ovlivní, je JV!?

                                  Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 28.5.2011 12:56:02

                                  Arne >> sám jsi teď napsal - kdysi - . A co současnost ? S odstupem času mi i ten pořad pro děti přijde účelový. Jakkákoli činnost pro děti otvírá různé dveře. Ale nechci tu pomlouvat, píšu jen a jen o vlivu fanaticky laděných show na moje malé rybáře. Tak do toho nepleť krev v TV.

                                    NStandey - Profil | So 28.5.2011 12:54:27

                                    neile >> A tohle ti zabedněnci prostě nepochopí...

                                      NDart Ness - Profil | So 28.5.2011 12:24:31

                                      Jestli dovolíte,přileju si taky olej do ohně...Na toho blonďatého blbečka nejsem vůbec zvědavý.Zapnu telku,tam Vágner...No už ho vidím,jak si bere u téhle banky nějakou půjčku nebo úvěr,ale cyp s tym,naštěstí můžu přepnout.No k mé smůle jsou stanice na reklamách snad domluvené,přepnu na další kanál,Vágner,další kanál,Vágner...Beru i rybářské časáky,prolistuju a na stránce se na mě tlemí Vágner.Prolistuju další časák a tam na nějaké pramičce Vágner,no už ho vidím jak si pořizuje takovou skořápku....Do prčic,už tak toho chlapa nesnášíma a mám z něj husí kůži a ještě mi ho "odevšad" cpou před oči.Já jsem snad schopný kvůli němu zrušit a odhlásit televizi a zrušit předplatné časopisů....Ach bože,proč jsi stvořil takového vola,je jak koule u nohy.Já se bojím jít i na hajzl,aby na mě z mísy nevykoukla arapaima a nepochlubila se,že ji tam ve své dobrotě vysadil JaVa.

                                        NArne - Profil | So 28.5.2011 12:21:20

                                        sliver - samolibý vůl >> aha...tak sorry, na to máš asi patent jen ty. Já si jen pamatuju, že JV měl kdysi pořad, kde učil děti chytat ryby a ten pořad mi nepřišel pro děti nějak závadnej.Ale ty to vidíš jinak. OK, každej máme právo na názor a já ti ten tvůj neberu, nevyvracím a ani ti necpu ten svůj.

                                          Červené karty: Venca888, Dave≻, Hanacka