Jakub Vágner, rybář
Diskuse k bleskovce Jakub Vágner, rybář
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
NTAV - Profil | So 28.5.2011 12:10:06
NArne - Profil | So 28.5.2011 12:02:35
Ani já nepatřím mezi příznivce JV, ale beru ho jako kluka, co něco dokázal. O těch jeho lžích se tu jen píše, ale důkaz jsem tu neviděl, o špatném vlivu na děti se musím jen smát.V tv plno násilí, v životě samá korupce a lež a někdo se tu ozve, že mu JV kazí,(nebo bude kazit, to je fuk) děti. K smíchu.
NJKL - Profil | So 28.5.2011 12:02:30
Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 28.5.2011 11:59:29
V hodnocení dětského vnímání předkládaných informací se pleteš. Mám v živé paměti ranné mládí svých dětí. 10-12letý kluk, kterého něco baví a furt se na něco ptá a leží v knížkách , strčí do kapsy znalostmi starého rybáře, ale je lehce zmanipulovatelný. Protože má ještě čistou dušičku a zná jen malé lži.
NLee-Haney - Profil | So 28.5.2011 11:48:14
Pokud jde o vyjadřování emocí u Kuby to já nechci soudit,protože kdyby tam zas stál jak solný sloup tak to asi taky není ono,ale ano má je přehnané.Ohledně lží.Na to nevím co odpovědět.Když vemu zde uváděné příklady jako že se dá ujít v džungli taková zdálenost tak mi přijde že dítě tenhle údaj ani nezaregistruje protože bude spíš nadšeno lovem a přírodou jak tímto udajem.Ale třeba se pletu.Starším lidem co si všímají i jiných věcí těm docvaknou nesrovnalosti a budou je hledat čím dál víc protože je hledat chtějí.
NLee-Haney - Profil | So 28.5.2011 11:41:49
Nemel tu pořád o ovcích,to zkoušej na nějakých diskuzních Ods egohoničských forech a ne zde.
Už konečně pochop že já nejsem žádný JV fanoušek.Co pořád nechápu je to že z tvých reakcí mi přijde že tě někdo nutí se na něj dívat čí číst jeho články.I když tebe asi jo ,protože tvůj přehled by ti záviděl leckterý Kubuv skalní fanoušek.
Já jsem třeba jako hodně velké negativum bral reklamu na milku kdy si pak děti myslely že kráva je fialová a jsou i jiné věci,ale kolik pořadů v televizi má Kuba?Já už nevím o žádném takže dětem nejspíš žádné nebezpečí nehrozí a pokud jim hrozí nebezpečí že je to napsané v bulváru tak v tom případě se musím smát ,protože kdybych měl brát měřítko lží bulváru tak Kuba je amater....
Narconat - Profil | So 28.5.2011 11:39:13
Shlédl jsem několik DVD a videí tohoto chlapce a upřímně řečeno,zpracování dokumentů, střih,ozvučení bylo opravdu na profesionální úrovni, což se nedá dle mého názoru Kubovým spolupracovníkům v žádném případě upřít. Škoda jen, že několik těchto dokumentů bylo pořízeno na revírech ČRS a zcela byl porušován rybářský řád. Je opravdu škoda, že v této republice k dosažení úspěchu je potřeba zcela ignorovat zákony, pravidla, vyhlášky, řády....
Četl jsem, že studuje školu, zabývající se rybami a rybníkářstvím. Už se těším, jak na revíru, který bude obhospodařovat budu i já moci aplikovat jeho zkušenosti a způsoby lovu prezentované na jím vyprodukovaných dokumentech a doufám, že i on bude k mému způsobu lovu stejně benevolentní, jak členové ČRS v jeho případě......
Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 28.5.2011 11:33:57
Opakuji, že mně je lhostejný a věřím, že dokážu, aby byl lhostejný i mým případným vnukům.
NAzbest - Profil | So 28.5.2011 11:30:51
Zkus to jinde.
NAzbest - Profil | So 28.5.2011 11:29:54
Do děravýho kýble nemá cenu lejt vodu. Ale zase věřím, že jsi se sebou spokojen, protože se z venku nevnímáš.
O hodně přicházíš:-)))
Co mi vadí? Znám několik lidí, kteří byli u zrodu jeho pořadů a způsobu, jak získával materál.
Dneska to už ví spousta lidí.
Nemůžu za to, že ty ne.
Ovce ve stádu jsou poměrně bez potřeb.
Mně lhaní vadí a sliver píše jasně a zřetelně i pro totální lopatu.
Ale ani to asi nepobereš.
Nneile - Profil | So 28.5.2011 11:26:36
NLee-Haney - Profil | So 28.5.2011 11:20:50
NLee-Haney - Profil | So 28.5.2011 11:19:11
NLee-Haney - Profil | So 28.5.2011 11:17:24
To co mu závidíš na to si odpověz sám,protože ty jsi hlavní odboj proti jeho osobě.Asi ti šlápl na kuří oka a ty to nějak nemůžeš rozdýchat,nebo rozchytat?
Dokaž to co on a abych tě potěšil tak bez lží a intrik a já před tebou smeknu,jinak jsi pro smích stejně jako pro tebe on....
Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 28.5.2011 11:17:19
Jinak, to, že tobě je to fuk, je OK. Ale když to jiným fuk není, proč jim nutit to, aby jim to bylo fuk, jinak dostanou nálepku závistivců. Navíc jim to fuk určitě je, ale proč něco takového neokomentovat ? Vždyť o co jde ?
NAzbest - Profil | So 28.5.2011 11:15:42
Že tobě je jedno, když z tebe dělá vola?U tebe to není žádná dřina, protože ty by ses nad těma číslama ani nepozastavil.
Byl někdy v Amazonský džungli?
Hádej jak daleko je tam vidět.
Tvůj Kuba tam viděl na 150 metrů 7m anakondu.Tu bys nevidel ani na louce v trávě.
V Amazonii, bys na spoustě místech na 150m neviděl ani mrakodrap.
Takže-hltej mu to dál a nic si nepřipouštěj.
Z tebe nikdo blba nedělá.
Nač taky nosit sovy do lesa?
NAzbest - Profil | So 28.5.2011 11:12:22
Pro tebe platí velice plnotučně-mlčeti zlato.
To, že ty si něco nemyslíš.....bych zkrátil.
Ty prostě nemyslíš.
S tou Bartošovou, tos mne ale překvapil-je to přesně tvůj level.
P.S.:co bych asi tak měl Vágusovi závidět?
Že je jeho hovězí hlásek pro smích v televizi? Že si kupuje ryby na točení?
Že to kdekdo ví a jemu nezbejvá, než mít kachní žaludek, zatnout a pokračovat ve lhaní, protože je to jeho jediná šance?
Mysli...
Teda vlastně-promiň:-))
NLee-Haney - Profil | So 28.5.2011 11:07:59
NLee-Haney - Profil | So 28.5.2011 11:06:17
Červené karty: Venca888, Dave≻, Hanacka
Kde to žije - všechna témata
20:19NStaré Česke rybářské vybavení 397
19:31NBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...










