Jakub Vágner, rybář

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner, rybář

Autor diskuse: DAVISS - Profil , 26.5.2011

NAzbest - Profil | So 28.5.2011 11:05:28

mazar >> dneska v Sokolově na U Charlieho od 20:00, ale budu tam možná už v šest.
Proč?

    NAzbest - Profil | So 28.5.2011 11:04:17

    Lee-Haney >> koukni-já vím, že v apatyce prostě nekoupíš, ale do toho mě netahej.
    Odpověz mi na stejnou otázku, na kterou mi soudruh odborář nějak ne a ne odpovědět.
    Ujdeš v džungli pěšky za šest dní 800km. Tvůj vzor to ušel naložen bagáží, rybářským vercajkem, potravinama, (pokud nežral jen chráněný opičky a papoušky), atd.
    Ty můžeš jít po lesní cestě, s kopce, bez bagáže a i vodu ti můžou podávat stejně, jako stravu.
    Spát můžeš, co hrdlo ráčí.
    Souhlas?
    Přijedu se podívat.
    Ano, nebo ne?
    P.S.:Jak jsi na tom s trojčlenkou?

      Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 28.5.2011 10:49:37

      Lee-Haney >> no já ti nevím, jestli je to jenom už jeho věc, ta snůška přehánění , lží a neznalosti, která se na nás valí. Stal se mediální osobností, takže bude pod stále větší palbou. Mi osobně je zcela lhostejný, ale když si představím, že jeho vylhané kecy a hraní si na dobrodruha by třeba měly mít nějaký vliv třeba na moje vnuky ( zatím nemám ) , tak je mi z toho nevolno. Jedině bych si musel dát práci a použít jej jako odstrašující příklad, takhle ne děti, takhle opravdu ne. Iveta Bartošová má taky svůj okruh fanynek a říká si zpěvačka.
      Z mého pohledu vůbec není na škodu, že se do něj rybáři strefujou. Proč ne, kdo to má vydržet ? Proč by nemohli komentovat takové příšernosti ? Proč by měli držet hubu ? Proč je jim podsouvána závist ? Když někdo zkritizuje hit Heja heja, znamená to, že závidí Bartošové její úspěch ?

        Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | So 28.5.2011 10:28:37

        Lee-Haney >> na tak tuctovou reakci zbytečně moc písmenek. Já ti seru na nějakou kariéru na mrku.

          NLee-Haney - Profil | So 28.5.2011 10:26:07

          Azbest >> Napiš zde prosím co tě vlastně sere.Sere tě snad to že JV se někam podíval a dokázal to udělat tak že se mu to ještě zaplatilo a vydělal na tom a že ty jsi se někam podíval,ale musel jsi si to zaplatit a nevydělal jsi na tom nic?Nebo tě sere že ho někteří mají za nejlepšího rybáře a ty to nedokážeš zkousnout a myslíš si že jsi lepší jak on?Zavolej do televize,pozvi tisk a vyzvi Jv na souboj v lovu ryb ,abys dokázal že jsi lepší jak on.Nebo si založ svůj pořád a dokáž se s ním živit jak on.Ale na to odpovíš že je to pod tvoji úroveň a vyděláváš jinak.V tom případě kážeš vodu a pijš víno ,protože zde prohlašuješ že ta verbež co ty musíš živit furt jen remcá a nezkusí si to.Jsi stejný jako oni,ale meleš to co se ti hodí do krámu.Zamysli se nad sebou pokud to dokážeš.

            NLee-Haney - Profil | So 28.5.2011 10:20:51

            nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 28.5.2011 8:57:48 >> Děláš tu ze sebe akorát panáka.Nevím co si vlastně na Mrku chceš dokázat?Příhlásil jsi se sem,dal jsi si nick kterým bys zaujal a máš pocit že jsi tak dobrý že můžeš hned všechny soudit a nasírat a myslet si jaká budeš hvězda Mrku.Za sebe říkám nemáš na to.Tvé bláboly jsou totiž jeden velký spam blbostí nad kterýma si honíš ego jak jsi to vlastně tady všem natřel.Ale to třeba pochopíš sám.To že na tebe někdo nechce reagovat neznamená že mu došly argumenty,ale spíš to že není na co reagovat.

              Nmazar - Profil | So 28.5.2011 9:11:04

              Azbest >> Kde hraješ?

                Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | So 28.5.2011 8:57:48

                Arne >> tady si dovolím tvrdit, že tyto argumentace jsou typické pro určitou část populace, jsou stropem v jejich argumentační technice, prostě strop, nad ním už je jen vakuum.

                  NArne - Profil | So 28.5.2011 8:49:59

                  jj, závist je strašná vlastnost.....

                    Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | So 28.5.2011 8:40:18

                    Standey >> tak čtu své příspěvky a chápu jedině frustraci cejnů, když jim někdo nad futro hodil kámen. Žáden nevypovídá o mě, ale všechny o vás:-)

                      NStandey - Profil | So 28.5.2011 8:35:10

                      nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 28.5.2011 8:32:29 >> Proč by měl doložit něco, co je doloženo ve všech tvých přízpěvcích. Přečti si co píšeš a pochopíš proč ti chose napsal to, co ti napsal. A už na mě prosím nereaguj, taky s tebou končím. děkuji

                        Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | So 28.5.2011 8:32:29

                        Standey >> tak já se navážím do choseho:-) Tos mě ještě nezažil:-) On něco tvrdí, tak ať to doloží. To by měla být slušnost. Já o něm neřekl špatného jediné slovo.

                          Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | So 28.5.2011 8:30:10

                          Standey >> standey- proto používáme velkej háček a bojlí, když nechceme, aby nám zabírala droboť. Nemáš dost velkou tlamku. Neotevřeš ji. Možná ti to bojlí voní a láká, ale je tam velikost 32. Klidně vynech můj háček.

                            NStandey - Profil | So 28.5.2011 8:28:09

                            nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 28.5.2011 8:26:16 >> Proč se navážíš do choseho? Prostě na tebe se*e. A to by měli všichni. Taky už na tebe nebudu reagovat, nestojí za to.

                              Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | So 28.5.2011 8:26:16

                              Chose >> tak zašít se na ryby je pro tebe důležitější jak obhájit svou čest, tlučústo?

                                NStandey - Profil | So 28.5.2011 8:25:45

                                nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 28.5.2011 8:21:32 >> Politik mě nikdy neživil a živit nebude.

                                  Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | So 28.5.2011 8:22:09

                                  Chose >> když něco plácáš, tak to obhaj nebo dolož.

                                    Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | So 28.5.2011 8:21:32

                                    Standey >> politik je tenž, jenž tě živí. A mimo jiné jim můžeš děkovat za svou zašívárnu. V mé firmě krátký proces a takovými. Zůstal bych u našeho podvodníka.

                                      NChose - Profil | So 28.5.2011 8:21:27

                                      nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 28.5.2011 8:19:34 >> tak na to nemám opravdu čas!

                                        Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | So 28.5.2011 8:19:34

                                        Chose >> škoda, mohl by si to rozvést a svá tvrzení vyargumentovat.

                                          Červené karty: Venca888, Dave≻, Hanacka