Jakub Vágner, rybář

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner, rybář

Autor diskuse: DAVISS - Profil , 26.5.2011

NChose - Profil | So 28.5.2011 8:16:51

nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 28.5.2011 8:07:45 >> Bezdomovec a jiní možná kecaj někdy žvásty zrovna tak jako ty,ale aspoň ze sebe nedělají něco na co nemají což u tebe se jak si říci nedá.Hlavně nikým nepovrhují!!!! Ty si zřejmě Brouk Pytlík.Všechno znáš,všemu rozumíš a ti co mají jiný názor jsou u tebe blci o kolo kterých se prodíráš celej život.Zamysli si se nad sebou a pak se prober tak nějak do světa v kterém žiješ.Měj se fajn,jedu na ryby až do zejtra.

    NStandey - Profil | So 28.5.2011 8:09:39

    nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 28.5.2011 8:04:27 >> A co si myslíš o politicích? Myslíš že by jim to taky mohlo jít bez lhaní? Nemyslíš si, že mají coby mediálně známé osobnosti také vliv na morálku mládeže? Já myslím, že mnohem větší než nějaký J.V. On totiž nikoho neokrádá, zatímco oni okrádají nás všechny.

      NLee-Haney - Profil | So 28.5.2011 8:09:00

      nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 28.5.2011 8:04:27 >> Přemýšlím čím by mohl JV kazit dorost.Ale ty to určitě víš,protože to sám umíš nejlíp,když si přečtu pár tvých vyjádření tak tvoje morálka je opravdu ukázková....

        Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | So 28.5.2011 8:07:45

        Chose >> hospodský mne rád vidí, chlapi si neodsedávaj, tudle si mi soused stěžoval, že málo chodím. Nepotřebuju krkat s partou bezdomovců nad poslanci, kapitalisty a jinými vyvrhely slušné společnosti. Mi stačí wrangler!

          Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | So 28.5.2011 8:04:27

          hele hoši, je tu etický a morální problém. Když si média najdou blbce nebo jim jde sám v ústrety, tak to má nezanedbatelné dopady do morálky a etiky a vůbec chování dorostu!!! A to je u JV ale kurwskej problém, bílkoviny! Lháře ze svého dvorku vyhazuju na hnůj!
          A živit se dá dobře i bez lhani, socky zaprášené!

            NChose - Profil | So 28.5.2011 7:55:43

            Standey >> no tak

              NLee-Haney - Profil | So 28.5.2011 7:55:07

              Standey >> Ano ono tak nějak jsem to i myslel....

                NChose - Profil | So 28.5.2011 7:54:53

                Lee-Haney >> Krásně napsané a ještě po pravdě.

                  NStandey - Profil | So 28.5.2011 7:53:27

                  Lee-Haney >> Píšeš mi z duše. A víš co je na tom nejsmutnější? To, že ti, kteří ho nejvíc obviňují ze lži tady pějou chvalozpěvy na politiky a jim podobné...

                    NLee-Haney - Profil | So 28.5.2011 7:47:30

                    O Vagnerovi bylo napsáno už hodně.Dobře někteří ho nemají rádi,i já ho už od nějaké doby nemusím,ale to co tu předvádí některá idvidua to mi hlava nebere.Jakmile vidí nějaké téma či bleskovku o JV musí tam okamžitě jít a hned všem dokázat jaký že je to JV podvodník a já nevím co ještě.I kdyby byl zlomek pravdy na tom že lže tak je to jen a jen jeho věc.Nakonec pokud chce prorážet tak to musí být více barvité než to je ve skutečnosti.V našem státě je kradení a lhaní na denním pořádku a nikoho to nesere,ale jakmile by mohl zalhat JV tak je oheň na střeše.Ono nejspíš na té závisti asi něco bude,protože si nějak nedokážu představit aby pod tou záští bylo jen nasrání z nějaké lži....

                      NStandey - Profil | So 28.5.2011 7:41:47

                      Azbest >> Jen pro úplnost. Jednou jsem to tady už psal, ale pro tebe to zvlášť zopakuji. Neparazituju na nikom. Vydělávám si peníze rukama jako všichni v našem podniku. Nejsem nijak placený odbory a na ně přispívám 1% svého platu.

                        NSintrix - Profil | So 28.5.2011 7:12:12

                        Pánové nechte Jakuba Jakubem. Je to také jen člověk. A člověk je nádoba nedokonalá a hříšná.
                        Ať se živí jak umí. Spousta z nás musí v práci také dělat kompromisní řešení.
                        Bohužel se stal mediální osobností a tím pádem terčem. To co projde každému druhému, na něm bije do očí. Když se nechci dívat na jeho pořady, tak vypnu televizi ne ?
                        I o Rudovi Hrušínském se taky někde poflakovaly nějaké nepříjemné drby a jako herce ho prostě bereme. Žijeme jen jednou - tak žijme a nechme žít. Žabomyšími spory si jen krátíme a znepříjemňujeme život.

                          NChose - Profil | So 28.5.2011 6:50:10

                          nepijunesouložimnekouřimapouštim:Ty musíš být hroznej pičmunda.Že pokaždý když přijdeš do hospody tě do hodiny vedou ven nebo letíš zavřeným oknem???

                            NAzbest - Profil | So 28.5.2011 1:21:47

                            Standey >> jinak-mne litovat nemusíš.
                            Na nikom necizopasím a živím se sám+nějaký ty parazity.

                              NAzbest - Profil | So 28.5.2011 1:20:40

                              nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 28.5.2011 0:27:42 >> jistěže:-)

                                NAzbest - Profil | So 28.5.2011 1:20:21

                                Standey >> lítost je vzájemná, ale já hlavně lituju ty, který takovým cintalům věří.
                                Apropos-ujdeš těch 800km za 6 dní?Aby ses frajerovi vyrovnal.
                                Odpověz ano-ne.
                                Umíš trojčlenku?
                                Vlastně vy počty nepotřebujete, vám stačí stupidní abstraktní pojmy:-))

                                  Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | So 28.5.2011 0:27:42

                                  Azbest >> pochopil sem tě správně, že hovoříš o staníkovi?

                                    NStandey - Profil | So 28.5.2011 0:26:05

                                    Azbest >> Popravdě, je mi tě líto...

                                      NAzbest - Profil | So 28.5.2011 0:25:03

                                      nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 28.5.2011 0:14:15 >> svůj vlastní dokřivený sen ve svém dokřiveném světě dokřiveného žvanění...

                                        Červené karty: Venca888, Dave≻, Hanacka