Vychází časopis Mladý kaprař

Autor diskuse: Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil , 13.12.2010

NHenkel - Profil | Po 13.12.2010 20:18:47

Netipa - poslední hrdina MRKu >> :D

    Nmi-ku - Profil | Po 13.12.2010 20:17:41

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> a co materiál na který se to bude tisknout?..bude to ekologické, nebo jako dokonce jedlé?...

      Nzulu - Profil | Po 13.12.2010 20:17:24

      ty budeš ten vydavateľ, ktorý uveril že zákazník uveril, však?!

        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 13.12.2010 20:14:44

        skwor >> a ty budeš pak ten naivní zákazník, co stejnak naletěl :-)

          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 13.12.2010 20:14:04

          zulu >> ne, ale je distribuován v Německu, což máš jako bys kamenem dohodil

            Nzulu - Profil | Po 13.12.2010 20:12:41

            Bude ten časopis distribuovaní aj na slovensko?

              Nskwor - Profil | Po 13.12.2010 20:09:52

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> O takových překvapeních občas mluví ve zprávách :-))

                NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 13.12.2010 20:09:28

                skwor >> samozřejmě. Pošli mi prachy na účet a nech se překvapit :-)

                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 13.12.2010 20:09:09

                  syny >> mno je to docela komplikované. Zkapal nám distributor, tak děláme, co se dá

                    Nskwor - Profil | Po 13.12.2010 20:05:36

                    Dá se to někde předplatit? :-))

                      Nsyny - Profil | Po 13.12.2010 20:04:16

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> tak jak je to s tou distribucí ?

                        NPodoustvák - Profil | Po 13.12.2010 20:00:31

                        Netipa - poslední hrdina MRKu - >> Tak to je hodně povedené :-DDD vychází vždy o měsíc dřív :DDD

                          Nuzjejasno - Profil | Po 13.12.2010 19:59:11

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Dávám palec nahoru

                            NFlorish - Profil | Po 13.12.2010 19:57:40

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Kristovo l'avé oko ... no comment ... Co slovo to PI*OVINA

                              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 13.12.2010 19:55:04

                              GRUPA >> rok 2013 již proběhl v roce 2009

                                NGRUPA - Profil | Po 13.12.2010 19:53:40

                                Netipa - poslední hrdina MRKu - >> kolik to dělá za roční paušál? Hlavně mi jde o rok 2013.

                                  Npechy - Profil | Po 13.12.2010 19:45:11

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> )))))))))))) ty nesklameš )) dobrý ))

                                    NIvo - Profil | Po 13.12.2010 19:45:03

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> sakra proč jsi neoznámil veřejnosti, že skupina Kabát pro časopis Mladý kaprař přezpívala svůj hit Moderní děvče - píseň se jmenuje Moderní kaprař. Ukázka :

                                    Moderní kaprař, když kapra spatří
                                    Tak loví non stop a chytá na tři
                                    Porybný rovnou do vody háže
                                    Nalitej bejvá jak zákon káže
                                    oléo, oleo leo gangaséro.......

                                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 13.12.2010 19:43:34

                                      Miras >> zvyklat se nenecháme. Máme svůj marketing promakanej

                                        Nsyny - Profil | Po 13.12.2010 19:42:28

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> dnes sem se ptal ve čtyřech lékárnách v Brně a nikde ho nemají , kde je problém ? je nějaká distribuční síť a kdo ji zajišťuje, že bych si eventeulně koupil číslo přímo u distributora ?