Vychází časopis Mladý kaprař

Autor diskuse: Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil , 13.12.2010

NMiras - Profil | Po 13.12.2010 19:38:05

Netipa - poslední hrdina MRKu >> Nechci kupovat zajíce v pytli. Nebude náhled, nebude předplatné.

    NCerebro - Profil | Po 13.12.2010 19:35:53

    Moc dobrej fór! Tentokrát jsi mě fakt pobavil :)

      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 13.12.2010 19:35:13

      Miras >> Nebyl. Chceme z toho vytřískat taky nějaký prachy, takže si ho kup a přečti

        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 13.12.2010 19:34:31

        Bláža >> Časopis je již na trhu přes 20 let. Pokud myslíš druhé číslo v roce 2011, pak únorové číslo vyšlo v listopadu

          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 13.12.2010 19:33:11

          dan.B >> starý kaprař již nevychází. Šéfredaktor zešel stářím, stejně jako ostatní redaktoři

            Nsuperweb - Profil | Po 13.12.2010 19:19:27

            "Mladý kaprař je vždy o krok před konkurencí, proto vychází vždy o měsíc dřív než ostatní měsíčníky."
            Tohle by si mohl dat jako slogan i magazim Kapr, nevim presne datum, ale prosinec vysel nekdy v polovine listopadu atd. :)

              NMiras - Profil | Po 13.12.2010 19:16:01

              Náhled článků by nebyl?

                NMuskiehunter - Profil | Po 13.12.2010 19:10:04

                Netipa - poslední hrdina MRKu - >> Slušná práce, obzvlášt pasáže o výměnné studentce a anglickém kapraři Joshua Gillovi mě velice pobavily!

                  NBláža - Profil | Po 13.12.2010 19:06:26


                  Fakt skvělé čtení, jen tak dál. Už se těším na druhé číslo. ;o)

                    NMuskiehunter - Profil | Po 13.12.2010 19:05:59

                    bobrman >> :o))))))

                      NKuban - Profil | Po 13.12.2010 18:59:02

                      To je buď dar nebo na diagnózu,každopádně jsem se od srdce zasmál,fakt :D

                        NHugo Fisher - Profil | Po 13.12.2010 18:55:29

                        Netipa - poslední hrdina MRKu - >> smekám :)

                          Nhraji - Profil | Po 13.12.2010 18:55:00

                          Bravissimo

                            Nsvišťák - Profil | Po 13.12.2010 18:52:00

                            Zdar Umělče,už bys to neměl hulit,měkne ti mozek

                              NVydra revírní - Profil | Po 13.12.2010 18:47:18

                              Škoda jen tý poznámky redakce :-)

                              Jinak beru vzorek Tvýho modelu.

                                Nkubah - Profil | Po 13.12.2010 18:46:19

                                Výborný :-)

                                V dnešních dnech vychází lednové číslo časopisu Mladý kaprař. Mladý kaprař je vždy o krok před konkurencí, proto vychází vždy o měsíc dřív než ostatní měsíčníky.

                                  NSven - Profil | Po 13.12.2010 18:38:53

                                  ...no jasně............ dobrý :-)))

                                    Ndan.B - Profil | Po 13.12.2010 18:38:09

                                    Hmm a kdy vyjde časopis starý kaprař?:-)))

                                      Nmetal - Profil | Po 13.12.2010 18:37:23

                                      I kuš , kde se to dá koupit, sem zvědavej na ten recept na to kuře :-)))

                                        NZindys - Profil | Po 13.12.2010 18:29:51

                                        Raději bez komentáře :o))))))))))))))))))))))))))))))))))