Lov kaprů na bahně
Diskuse k rybářskému videu Lov kaprů na bahně
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
dany1 - Profil | So 3.7.2010 14:18:27
malamut - Chytám klasicky....moc mě to láká...montáže a ty věcičky kolem toho všeho....tak doufám,že to zvládnu..podle videa a co kde pochytim.
dany1 - Profil | So 3.7.2010 14:14:05
Ahoj ..moc krásný video....chtěl bych se věnovat kaprum..lovim klasicky...rád bych se přiučil něčemu novémku,tak se mi to doufám podaří.
malamut - Profil | So 3.7.2010 10:26:43
Rišo >> já na boilies občas ještě chytám ale stejně se navážím do W&M kaprařů a "bojlízáků".
Rišo - Profil | So 3.7.2010 10:22:51
tomashr >> čo sa týka tej reklamy tak s Tebou súhlasím, ale je si treba uvedomiť, že natočenie videa stojí veľa peňazí, pri debate o DVD Lov velkých kaprú II od Mikbaits to opisoval Michal Kučera, preto to natočil s inou spoločnosťou ako prvé DVD / inak je to tá istá čo natáča aj Niklovo video/ inak by vraj bolo nepredajné. Žijeme v jednocho v takej dobe kde peniaze ovládli svet a zadarmo nikto nič neurobí. Ale stále tvrdím, že podráždené reakcie rybárov chytajúcich na klasiku sú voči boilies zaujaté. Nech sa len debatuje o hocijakom boilies hneď sa ozve niekoľko klasikov, že oni nachytajú aj bez toho atď. Ja som nikdy nezachytil aby tak reagovali tí čo chytajú na boilies. A z toho slova booster mi tiež chvíľu bolo nanič...
P.S. Kým nevyrábal obaľovacie cesto tak nám radil nechať bokom trochu cesta pri výrobe boilies, teraz to už nie je dobré a jedine obaľovačku....
P.S. Kým nevyrábal obaľovacie cesto tak nám radil nechať bokom trochu cesta pri výrobe boilies, teraz to už nie je dobré a jedine obaľovačku....
Martin M. - Profil | Pá 2.7.2010 19:11:03
MafiaCarp >> schreier - 2.7.2010 17:08:46 >> spatne to chapes, ale nechci tady rozebirat penezni toky ;-)
Jak.novi - Profil | Pá 2.7.2010 18:13:30
tomashr >> Áááá, ještě mě něco napadlo. Budeš obmotán měďeným drátem a vypuštěn na holou louku v bouřce. :o)
Jak.novi - Profil | Pá 2.7.2010 17:53:14
tomashr >> Dobrá, vyber si. Buď budeš sešvíkán kopřivami nebo namočen do medu a vypuštěn do hejna včel. Protože plést si výrobky Karla Nikla je neúprosné!!!!!!!!! :o)
Jak.novi - Profil | Pá 2.7.2010 17:47:47
tomashr >> Chyba!!! Ten method mix byl přece BOSTROVANÝ! :o)
malamut - Profil | Pá 2.7.2010 17:36:50
tomashr >> viděl jsem asi deset minut, já to nějak nezkoumal, věřím tomu, co řekne KN. Bezvýhradně :-)))
Charles z Jihlavy - Profil | Pá 2.7.2010 17:31:51
Dobrý den pánové.
Rád se dívám na rybářská videa. Ačkoli chytám ryby od svých pěti let, nechám se poučit i nyní. Pamatuji „dědky“, kteří mě ukazovali svoje „finesy“, jelikož jsem byl mladej a tudíž v rybařině nezkušenej (nyní by se řeklo blbej). Měli většinou pravdu, hodně mě na tehdejší dobu naučili a já byl rád, že mě jako mlaďocha nechali sednout mezi sebe a byli vůči mým chybám tolerantní - nešlo mi nahazování na delší vzdálenost – byť se tehdy chytalo tak 5 – 20 m od břehu, jak a kde, bez krmelce, jen s rozpláclým olůvkem a pětatřicítkou silonem. Kdo měl háčky „Zbrojováčky“, tak mu je ostatní záviděli.
Každá doba, v tomto případě mluvím o rybařině, nese svoje pro i proti, záleží jen na úhlu pohledu!
Proto vítám každé video, kde se pro mne najde vždy něco, co se mi může hodit. Líbí se mi u pana Nikla ty jeho „věcičky“, které dle mého názoru usnadňují lov. Sám některé, či podobné mám ve výbavě. Rád používám Maťákovy, Azbestovy montáže a jiná vylepšení těchto i jiných rybářských profíků.
Nikdo není dokonalej, to je fakt a nikdo z nás moudrost nesežral.
Přeji všem pěkný den a ať vám to bere!
Rád se dívám na rybářská videa. Ačkoli chytám ryby od svých pěti let, nechám se poučit i nyní. Pamatuji „dědky“, kteří mě ukazovali svoje „finesy“, jelikož jsem byl mladej a tudíž v rybařině nezkušenej (nyní by se řeklo blbej). Měli většinou pravdu, hodně mě na tehdejší dobu naučili a já byl rád, že mě jako mlaďocha nechali sednout mezi sebe a byli vůči mým chybám tolerantní - nešlo mi nahazování na delší vzdálenost – byť se tehdy chytalo tak 5 – 20 m od břehu, jak a kde, bez krmelce, jen s rozpláclým olůvkem a pětatřicítkou silonem. Kdo měl háčky „Zbrojováčky“, tak mu je ostatní záviděli.
Každá doba, v tomto případě mluvím o rybařině, nese svoje pro i proti, záleží jen na úhlu pohledu!
Proto vítám každé video, kde se pro mne najde vždy něco, co se mi může hodit. Líbí se mi u pana Nikla ty jeho „věcičky“, které dle mého názoru usnadňují lov. Sám některé, či podobné mám ve výbavě. Rád používám Maťákovy, Azbestovy montáže a jiná vylepšení těchto i jiných rybářských profíků.
Nikdo není dokonalej, to je fakt a nikdo z nás moudrost nesežral.
Přeji všem pěkný den a ať vám to bere!
tomashr - Profil | Pá 2.7.2010 17:28:51
malamut >> Ty ses nekoukal na to video - to je přece ta PVA punčocha s dipovaným method mixem :-))))))
schreier - Profil | Pá 2.7.2010 17:08:46
Martin M. >> jen tady čtu že mrk zaplatil video? a není to hloupé někomu kdo si udělá u vás zadarmo reklamu ještě platit?
Martin M. - Profil | Pá 2.7.2010 17:01:39
Geneticist >> Pokud te zajima, komu patri ty dva dalsi pruty, tak si zavolej K. Niklovi, treba ti rekne, kdo ze se to nechtel ukazovat pred kamerou. Urcite je tak "voprsklej", ze bude pred kamerou chytat na 4 pruty nacerno ;-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
2:51NKrátkodobá kaprařina x 9995
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8063
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáNKyjský rybník, Džbán 50908
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H













