česneková kolínka

Diskuse k nástraze/návnadě česneková kolínka

Autor diskuse: anguilla - Profil , 8.4.2008

Homer - Profil | Čt 10.4.2008 16:19:48

Nevím jak kaprům, ale línům nástrahy dipované česnekem na jaře chutnají moc.

    Nitram111 - Profil | St 9.4.2008 13:30:22

    Zkusím to,že ten česnek kaprům tak chutná

      DejF - Profil | St 9.4.2008 13:26:52

      Nitram111: koupíš i sypkej sušenej česnek ... já ho mám a obaluju s tím nadipované gule

        Louda - Profil | St 9.4.2008 13:22:30

        Nitram111 to jsou malinkaté granulky z česneku normálně jdi do obchodu a v regále s kořením to najdeš

          Nitram111 - Profil | St 9.4.2008 13:18:58

          Co je česnekové koření???

            Červené karty: svišťák