MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Rekordní maraton - byl jsem u toho

Diskuse k mini článku Rekordní maraton - byl jsem u toho

Autor diskuse: Martin M. ®1.4.2008

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N madmax - ® Út 22.4.2008 0:14:21
karel.kop : Davide , Davide, už radši mlč, nebo začnu mluvit já..........
N madmax - ® Út 22.4.2008 0:12:47
Wright: Co se hygieny týče tak komisařů je dost, takže kdo si jak přeje a potřebuje, jede se domů "zkultůrnit" . Hosté, kteří chytají 1 - 2 dny se o sebe starají sami. Teplá voda je zajištěna v karavanu.
Štěpán, který chytá celou dobu, má povolenou přestávku 45 minut denně na osobní hygienu. Kdo jezdí na výpravy, ví, že není třeba se koupat každý den :o)).
V pravidelné periodě má k dispozici koupelnu vzdálenou 3 km od místa konání.

Co se odpadu týče, je pravidelně odvážen v odpadkových igelitových pytlech.
VC je na Popelove chemické a to také navštěvujeme. Další ( záložní ) VC máme v karavanu.
N madmax - ® Út 22.4.2008 0:05:11
pavel68 : nevím z čeho je Ti blivno a proč by se ti skuteční rybáři měli v hrobě obracet? Víš na co půjde výtěžek z této akce ? Víš kolik lidí jen kecá v hospodě jak stojí všechno za ho.... a nic neudělá ? Díky této akci se nám podařilo prosadit K70 na jedné z Vlkovských pískoven.
Neříkám, že jsme vymysleli kámen mudrců, ale něco děláme...... Taky něco děláš, nebo jen moralizuješ a brečíš, že nic nejde a všechno stojí za starou bačkoru ?
Nic ve zlém
N Srneček - ® So 19.4.2008 20:55:18
pavel68 -jasně ,že nic ve zlím.Každej má nějakej názor.Od toho jsme lidé :o))

Wright -http://www.infinitybaits.cz/ ......případné otázky zanech na kontaktu uvedeném na stránce
N Wright - ® So 19.4.2008 20:01:12
Nebudu spekulovat o cíli, který má maraton plnit. Přesto zde vyjadřuji svůj zájem vyzískat nějaké technické informace. Např. by mne zajímalo jak byla vyřešena každodenní hygiena či jakým způsobem byly likvidovány produkty trávení. Pokud to zde již někde bylo uvedeno, pak prosím o link.
Děkuji
N splavek - ® So 19.4.2008 19:32:48
Tak bez zponzorů a reklamy,by se to asi neuskutečnilo,rybařím rád,ale kdybych měl chytat 42 dní v kuse,tak skončím u docenta Chocholouška.Proti gustu žádnej dišputát.,
N pavel68 - ® So 19.4.2008 19:06:10
Srnečku-milý krajane z Holýšova.tohle je prachobyčejná kuličkárna dotažená do extrému,navíc hodně blbě maskovaná reklama.Nic proti kuličkářům,ať si každej chytá jak mu to vyhovuje.Ryby chytám 34 let a troufnu si tvrdit,že lecos posoudit dovedu.Podobné taškařice bych se nezůčastnil,ani kdybych měl slíbeno modrý z nebe...
Pro mě je to extrém pro extrémisty.Tečka.
Miliónkrát radši projdu pár kiláčků s proutkem kolem řeky,než bych někde šaškoval třeba 100 dní a ještě veřejně dával na odiv jak jsem to POCTIVĚ ODCHYTAL...
Nic ve zlým :-)
N Srneček - ® So 19.4.2008 18:45:21
pavel68 -klucí nejsou žádný extrémistí :o)) to si pleteš s bandžídžapingem :o))))))))) neposuzuj dokud neznáš.........................
N Pvl - ® So 19.4.2008 18:28:54
pavel68 - ® Moc to prožíváš.. Zvracení Ti nepřeju :o§)
N pavel68 - ® So 19.4.2008 18:22:36
Ne,pánovi je líto v jaký extrémy v rukou extrémistů se to dokáže zvrhnout.Co všechno,včetně zas*** reklamy se schovává za lásku k přírodě.Na to nemusím být jasnovidec-stačí šíst mezi řádky,aby z toho člověku bylo blivno...:-(((
N Pvl - ® So 19.4.2008 18:12:38
pavel68 - ® Pán je asi jasnovidec .......:o§)
N pavel68 - ® So 19.4.2008 18:10:07
Můj strýc,pan Šimek,panWerich a mnoho dalších skutečných rybářů se jistě v hrobě obrací...
Kam se jenom ta rybařina dostala..................................................................................
N Srneček - ® So 19.4.2008 17:55:51
karel.kop -Karlíku Karlíku zas tak ouplně jednoduchý to není.Mohu podotknou, že dnes jsem se od kluků vrátil po zhruba 20ti hodinách které jsem měl možnost s nimi strávit.Ryby berou ve dne v noci.Přesto, že jsem nechytal a mohl jsem být v těžkým klidu tak zrovna 10x jsem se nevyspal.Napsal bych ti toho mnohen víc, ale bohužel ti to nechci vnucovat.Chtěl bych tě vidět chytat 24 hodin denně, 42 dní v kuse...Jsou to POCTIVĚ odchytaný hodiny to mi věř!!!!!!.....ale asi není nad to iks krát za noc letět ke klacíkům a o5 z5 do vody a to vše ve dne v noci.....To co jsi napsal, může napsat jedině ten kdo tam nebyl nebo to prostě nikdy nevyzkoušel déle jak víkend.Nic ve zlím.... PS:hosté chytají na své ptuty.Není to o tom,že Štěpán jim je předá.Má své na které chytá jen on a NIKDO mu na ně ani nešáhne.Takže doopravdy jede jak fík a já jim přeju ať to domakaj v pohodě a hlavně ve zdraví!!!!!!
N madmax - ® Út 15.4.2008 23:49:06
Martin M. : Martine děkuji za moc hezký článek a za chvíle, které jsme spolu "prochytali" na Popelově. Budeš kdykoli vzvaným hostem. Ještě nám zbývá 25 dnů :o)).
N karel.kop - ® Čt 3.4.2008 22:28:46
Nevidím na maratonu nic špatného - nic takového jsem nenapsal. Ale to, jak jejich akci propaguje MM, se mi nelíbí. A to jak si akci propagují sami... Mohli rovnou napsat, že si chtějí udělat reklamu a vykašlat se na ty pohádky o lásce k přírodě (byť jsou sebepravdivější). Kdo v tom ten podtext vidí, dá mi za pravdu a kdo ne... jeho problém - lidi dneska věří všemu. Stačí jim, když si to někde přečtou a bezhlavě tomu věří. Na to, udělat si vlastní názor, je každý líný.
N big-fish - ® Čt 3.4.2008 22:04:47
karel.kop : co na to vidis spatneho ze udelali maraton a i kdyby chteli zviditelnit tu znacku tak si myslim ze ten maraton je dobrej napad a jeste boudou v ginesovce :-))
N karel.kop - ® Čt 3.4.2008 18:33:37
Do nynějška jsem byl pouze pasivním čtenářem Mrku, ale toto mě donutilo se zaregistrovat. Je rozhodně hezké, že Míkovi udělali tuhle akci, ale jak bylo napsáno, vydržet 42 dní na rybách není zas takový problém (pokud to někoho baví) a to, že museli oběhat sponzory? Co je na tom za zázrak? Já v tom hlavně vidím to, že nechtěli dělat rekord zadarmo a něco z toho vytřískat. Že by potřebovali sponzory na to, aby mohli rekord vůbec uskutečnit? No podle toho, co jsem četl o jejich výpravách, to určitě neměli zapotřebí. Osobně v této akci nevidím nic jiného, než (poměrně chytrý) marketingový tah, který má za úkol zpropagovat značku Infinity Baits, pod kterou podle tohoto článku vyrábějí nástrahy. Normálně bych to asi nechal bez povšimnutí, ale vynášet do nebe něco, co si tam být nezaslouží...

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všechny ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPRESTON top vlasec na feeder

Za 203
REFLO SINKING FEEDER MONO - Sinking feeder mono je extrémně pevný ale poddajný vlasec určený pro všechny stylu lovu na feeder, velmi rychle potápivý. Balení 150 m. Průměry 0,16 až 0,23 mm.

akce, rybareniWFT Gliss Trans 150m

Za 460
Mechanické vlastnosti jsou velmi podobné monofilnímu vlasci. Její pevnost je ale téměř 4 x vyšší než nejpevnější monofil !

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CA HITRA CA HITRA

Naše cestovní kancelář nabízí autobusové a individuální zájezdy na rybaření ve středním Norsku, v rybářsky vyhlášené oblasti na ostrově...