Aura člena MRKu

Diskuse k bleskovce Aura člena MRKu

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 3.3.2008

NVisionPajaBaits - Profil | St 16.3.2011 14:15:50

Martin M. >> aha tak kdyz nebude psat do vic diskusi tak nedostane zadnou auru jestli jsem to dobre pochopil

    NMartin M. - Profil | Út 15.3.2011 22:59:05

    VisionPajaBaits >> cau, je to mozne, dokonce bych rekl, ze z jedne diskuse nedostanes prakticky nic.

      NVisionPajaBaits - Profil | Út 15.3.2011 22:00:52

      Martin M. - >> cau martine jak je to mozny ze clovek co zapisuje do privatni diskuse denne ze ma uz asi pul roku stejnou auru a to 5 % dik za odpoved

        NMartin M. - Profil | Čt 22.7.2010 20:23:52

        Nasel jsem jednu chybu v pocitani aury, snad to byla ta, diky ktere pri inkrementalnim prepocitavani aura prilis rychle rostla. Uvidime.

          Nlibor4u - Profil | Út 20.7.2010 17:52:19

          Potvrzuju snížení aury při editaci profilu. Přidal jsem 3 údaje a hned mi klesla o 5%. Ne, že by mi na tom záleželo, ale když to tady čtu, tak na potvrzení níže uvedených názorů.

            Ndavaprd - Profil | Ne 30.5.2010 21:20:04

            Martin M. >> jé to určitě a budu mít -5% né :-)))), ale jinak jsem měl asi rok 55% a teď jsem si hrábl do profilu a šup,... už nemám, jinak to neřeš, mě to nevadí, jen jsem zvědavej

              NMartin M. - Profil | Ne 30.5.2010 17:24:10

              davaprd >> ted mas 45%, tak si 5x uprav profil a prijd s aurou nula a napis mi, ze jsem blbej, jo? :)

                Ndavaprd - Profil | Ne 30.5.2010 17:19:04

                Martin M. >> tak to nesouhlasím, mě taky vždycky spadne wo 10%, když si šáhnu do profilu jako U Jardy, to bude bug ;-))

                  NMartin M. - Profil | Pá 28.5.2010 19:40:22

                  jarda 2004 >> pri uprave profilu se prepocitava, ale nikdy nespadne nize, nez je po prepocitani.

                    Njarda 2004 - Profil | Pá 28.5.2010 19:37:34

                    Martin M. >> Tak to ten počítač blbne furt pokaždé když máknu do profilu tak padá a padá.

                      NMartin M. - Profil | Pá 28.5.2010 19:30:20

                      davaprd >> snizuje se pri prepocitavani na spravnou hodnotu, protoze to obcas pocita blbe. Fakticky se nic nesnizuje, jen napravuje.

                        Ndavaprd - Profil | Pá 28.5.2010 11:52:30

                        Martin M. >> koukám, že i snižujete hodnoty aury, má to nějakou hlubší myšlenku nebo jde o to jak se admin (pardón hodnotící systém) vyspal? :-))) díky za reakci

                          Nantony - Profil | Po 3.5.2010 19:38:50

                          Martin M. >> také to neřeším, jenom jsem si zpočátku myslel, že je nekde chyba ve vzorci.
                          hola
                          antony

                            NMartin M. - Profil | Po 3.5.2010 19:32:09

                            antony >> jde jen o nazev jednotek, to neres ;-)

                              Nantony - Profil | Po 3.5.2010 11:16:26

                              Martin M. >> O.K. To bylo asi na popud jednoho známého porevolučního filmu, který šel asi před měsícem v TV. Tam soudruzi též plnili plán na 130% :-)
                              hola
                              antony

                                NMartin M. - Profil | Ne 2.5.2010 21:50:44

                                antony >> asi pred mesicem byla zmena, aura muze jit nad 100%.

                                  Nantony - Profil | Ne 2.5.2010 21:42:33

                                  Martin M. - >> no moc mě to s tou aurou jasné není. Dosud jsem si myslel, že aura vzrůstá jenom do 100%, ale už jsem si všiml u vícero členů aury vyšší, než je 100%. Ale asi to tak má být, tak je to v pořádku, aura, to je to hlavní, dovolte mi odejít.
                                  hola
                                  antony

                                    Ntomm - Profil | Čt 29.4.2010 17:52:17

                                    Mohawk Alfresco >> pepka76 - 29.4.2010 14:50:00 >> Neboj, jednou se té aury dočkáš taky a pak už nebudeš muset závidět a psát takovéhle věci:-))))

                                      Npepka76 - Profil | Čt 29.4.2010 14:50:00

                                      ?????,,????? načo je potrebne aura??? pre mne nie je dúležite,mne stači posledne,život ide dalej!

                                        NKOLIBŘIK - Profil | Po 5.4.2010 19:34:28

                                        Jezdím velmi často do Holandska.Jelikož jsem tam i pár let žil.Existuje tam něco podobného jako jsou stránky Mrku.Projížděl jsem je asi dohromady necelých pět let.Byl jsem i zaregistrovaný člen.Pro mne to bylo velice zajímavé hlavně proto že jsem neměl vůbec žádné zkušenosti s mořským rybolovem.Našel jsem si i spousty vynikajících kamarádů.s kterými jezdím na ryby po celém světě do dnes.Vážně jsem se neskutečně obohatil ve skušenostech a vnímání všech zůčastněných členů.Nebudu ůmyslně psát co mě zde vadí jelikož jsem loajální Jedno ale tam nexistovalo.Administrátoři ani šéfredaktor nebyly a nebo nechtěli být jakkoli hodnoceni.A to zejména proto, proto že to byla jejich osobní práce zadávat a vkládat příspěvky Příjde mě to správné a i logické.Že pokud je to jejich byznys tak májí absolutně na všem co zde uvedou lví podíl který je ale ohodnotí sejně jako ůplně normálního člena.Navíc to ani nedělá dobrý dojem.Tot jen malá zkušenost od našich kamrádů z krásné země kam jezdím dodnes na kanály jak na štiky tak i na pěkné kapry