Aura člena MRKu

Diskuse k bleskovce Aura člena MRKu

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 3.3.2008

Nfoxxx - Profil | Po 5.4.2010 19:11:51

mi-ku >> Já mám taky zatím jen ty "modráky":-))Já chci být ale duhovej,hrát všema barvana...:-)))
Neboj,všiml jsem si,že máš nějakou "vyblitou" modrou barvu....

    Nmi-ku - Profil | Po 5.4.2010 19:10:44

    foxxx >> nad 200% budeš červenej, nad 300% bronzovej, nad 40% strříbrej a nad 500% zlatej...)))).....já jsem zatím pouze bledě modrej...

      Nfoxxx - Profil | Po 5.4.2010 12:02:41

      Martin M. >> Díky za info...

        NMartin M. - Profil | Po 5.4.2010 11:57:44

        foxxx >> ano je tam zmena, doplnim to do clanku o Aure.

          Nfoxxx - Profil | Po 5.4.2010 11:28:11

          Martin M. - >> Ahoj Martine,je nějaká změna v % Aury,nebo je to jen nějaká chyba v "Matrixu"?!:-)

            Nhona1 - Profil | So 3.4.2010 21:16:27

            KOLIBŘIK >> to byl stěr:)))

              NKOLIBŘIK - Profil | Po 29.3.2010 0:04:14

              Pike zminimalizovaný - 26.3.2010 20:42:38 >> Zdravím.Jsi zaregistrovaný od 23.2,ale pod novým NICKEM,Jinak jsi byl před tím zaregistrvaný pod jménem ,,PIKE,,TAK ŽE O STOPROCENTNÍ AURU KTEROU JSI ZÍSKAL JSI BOJOVAL OD ROKU 2005

                Nhona1 - Profil | Pá 26.3.2010 20:46:12

                Pike zminimalizovaný -aura neni nic, ja poslal par fotek do Muj lov a hned mam 5 procent a tomu kdo si myslí ze si auru musí clen zaslouzit se smeju

                  NPike zminimalizovaný - Profil | Pá 26.3.2010 20:42:38

                  Když se ví jak na to, tak 100% aura naskočí brzo. Jsem registrován od 23.2. a už mám 100% a jsem dokonce na 22. místě. Holt člověk musí vzít rozum do hrsti.

                    Nvydrák - Profil | Pá 26.3.2010 20:30:54

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 26.3.2010 20:26:13 >> Ale,ale.Do doby,než jsem Tě nachytal na švestkách si umělec nebyl.Až poté,abys skryl tu ostudu,se s tebe stal umělec-Moderní fotografie.
                    Já fakt nevím,co mě nutí stále klepat do klávesnice a odepisovat takovým individuím.
                    Dnes končím,zadavatele zapoměli vzbudit,tak nic nového,zatím.Přeji všem dobrou noc.

                      Nhona1 - Profil | Pá 26.3.2010 20:28:32

                      konečně zajímavá diskuze:)))

                        NNetipa - Profil | Pá 26.3.2010 20:26:13

                        vydrák >> To ale pleteš do rybařiny umění. Jsem rybář i umělec a pokouším se skloubit tyto dvě mé záliby dohromady. Z uměleckého díla modern photostatingu um rybáře může soudit pouze umělecký ignorant a barbar

                          Nvydrák - Profil | Pá 26.3.2010 20:23:28

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 26.3.2010 20:19:57 >> Já Tě hlavně hochu neznám.Ale jedno vím,dobrý rybář nikdy nevyfotí rybu tak,jak to umíš ty.Proto si myslím,žes rybář na baterky.A Tvoje aura,i kdyby byla 105% tě nezachrání.Nazdar

                            NNetipa - Profil | Pá 26.3.2010 20:19:57

                            vydrák >> já se domnívám, že nejsi s to posuzovat mou rybářskou kvalitu

                              Nusak - Profil | Pá 26.3.2010 20:11:48

                              skoda ze antividlin je jen na recept :o)

                                Nvydrák - Profil | Pá 26.3.2010 20:08:43

                                hona1 >> Ano,to je celkem reálné.Já furt čekám,kdy se nám vyjádří M.M a řekne pro jednou všem,jak vůbec funguje a jak je nastaven filtr,který pracuje s aurou.Ale on si zadá diskusi a pak se za bukem směje,jak se tady hejbe voda.

                                  Nhona1 - Profil | Pá 26.3.2010 19:58:39

                                  Na základě této diskuze jsem se rozhodl že si taky dám auru 100 procent a to jen proto abych dokázal všem těmhe pyšnejm hovnochytum že auru může získat každej jouda, ale to nakonec musí vědět valná většina z nich když stoprocentní auru získali i oni :))))

                                    Nvydrák - Profil | Pá 26.3.2010 19:51:04

                                    drda >> Neobyčejně si mě pobavil.Dík(za děkování se aura nezvedá-vizM.M)

                                      Nvydrák - Profil | Pá 26.3.2010 19:49:47

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 26.3.2010 19:39:16 >> Jelikož jsi velmi mlád,rád ti Tvoje šaškování budu tolerovat.Ale věz,že do dobrého rybáře máš ještě moc daleko.Ani aura ani drahé vybavení ještě z nikoho dobrého rybáře neudělala.Dnes raději pomlčím o Tvém extempore na WC,nechci rozpoutat další šílenství.

                                        Ndrda - Profil | Pá 26.3.2010 19:41:38

                                        vydrák - takhle mazaný způsob, jak rychle získat auru 100%, tady ještě nikdo nevymyslel.