Aura člena MRKu

Diskuse k bleskovce Aura člena MRKu

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 3.3.2008

NMoravia - Profil | St 16.3.2011 17:18:20

grizzly72 >> Tak to jooooo.

    Ngrizzly72 - Profil | St 16.3.2011 17:13:18

    Martin M. >> navrhuju, aby aura místo procent používala zlaté hvězdičky, pak by měl Netipa konečně svatozář :-))

      Ngrizzly72 - Profil | St 16.3.2011 17:11:21

      Moravia >> Netipa je tzv "AUROEGOHONIČ" :-)))

        NMoravia - Profil | St 16.3.2011 17:08:37

        grizzly72 >> Pokud jsem koukal dobře na profil tak má 220 procent a 18 místo.Ale je to mlaďoch .

          Ngrizzly72 - Profil | St 16.3.2011 17:03:38

          Moravia >> a víš proč je Netipa první ????

          protože už na startu byl sám

            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 16.3.2011 16:58:18

            Moravia >> jsou

              NMoravia - Profil | St 16.3.2011 16:57:45

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ale to nejsou závody.Nebo snad jo.

                NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 16.3.2011 16:46:54

                Moravia >> šťastný ten, kdo málo má, nemůže proto přijíti o mnoho

                  NMoravia - Profil | St 16.3.2011 16:43:33

                  Já tedy nevím,ale měnil jsem si něco v profilu a aura se mi zmenčila s 10 na 5 procent.Nevím proč bych měl kvůli tomu bláznit nebo dokonce vyhrožovat.

                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 16.3.2011 16:28:13

                    Martin M. >> to ještě nejsem úplně rozhodnut. Ale když odejdu, beru si s sebou Pepu Čadka. Je vám to doufám jasný? :-)

                      NUnkas - Profil | St 16.3.2011 16:22:01

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Nekonči hrdino, to by nás zabilo. :-))

                        NMartin M. - Profil | St 16.3.2011 16:19:48

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> a to ma byt vyhruzka nebo motivace? :)

                          NVisionPajaBaits - Profil | St 16.3.2011 16:16:20

                          Martin M. >> jj dobre uz te necham

                            Ngrizzly72 - Profil | St 16.3.2011 16:15:25

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> to bude klid :-))

                              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 16.3.2011 16:13:36

                              Martin M. >> Jinak? Pokud mi vezmete mojí auru, tak tady končím. :-)

                                NMartin M. - Profil | St 16.3.2011 16:12:13

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> ja spis premyslim, ze to udelame cele jinak ;-)

                                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 16.3.2011 16:00:53

                                  Martin M. >> A když už jí mám modrou? Nepřemýšleli jste o tom, že byste aury barevně rozdělili podle nějakého klíče?

                                    NMartin M. - Profil | St 16.3.2011 15:59:34

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> ano, slavnostne ti zmodra prezdivka.

                                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 16.3.2011 15:57:34

                                      Martin M. >> Martine, když aura respondenta dosáhne určité hranice, proběhne následně nějaké slavnostní vyhodnocení, předání diplomu a udělení Mrk-pochvaly?

                                        NMartin M. - Profil | St 16.3.2011 15:45:10

                                        VisionPajaBaits >> v te tve vete se nevyznam :) proste musi zajimave psat pro co nejvice lidi, ja tu nebudu psat navody, jak umele navysovat auru ;-)