Aura člena MRKu

Diskuse k bleskovce Aura člena MRKu

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 3.3.2008

Anýzový dědek - Profil | Pá 26.3.2010 19:40:42

vydrák : Dik a napodobne.

    Netipa - Profil | Pá 26.3.2010 19:39:16

    vydrák >> Jsem dobrý rybář. Aura 100% jest toho důkazem

      vydrák - Profil | Pá 26.3.2010 19:30:03

      Anýzový dědek >> Tak zatím a ať ti ryby berou.

        vydrák - Profil | Pá 26.3.2010 19:28:57

        foxxx >> Ale ne,to tak vyplynulo.Začal jsem o ní diskutovat a stále přicházejí reakce,na které chci a musím odpovědět.Mě totiž nejvíc dorazilo,že si protivníci v diskusi myslí,že toužím po 100% auře.Dokonce i zadavatel diskuse mě podezřívá,že tady někomu závidím auru.To je prostě paradox.Ahoj

          Anýzový dědek - Profil | Pá 26.3.2010 19:26:48

          vydrák: Jjo. Zdravi si za posr*nou auru nekoupis... Tim tady koncim s planymi kydy a odchazim do ilegality.

            foxxx - Profil | Pá 26.3.2010 19:23:33

            vydrák >> Ahoj,to Ti ta "aura" pořád tak leží v hlavě,že máš neustálou potřebu jí řešit?:-)
            Jen se ptám....

              vydrák - Profil | Pá 26.3.2010 19:21:27

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 26.3.2010 19:16:45 >> Podle čeho soudíš,že jsi dobrý rybář,podle Tvé aury?To je jako tvrdit,jsem dobrý řidič.
              Rybářem se člověk rodí a učí se celý život.Kdo o sobě řekne-ano,jsem dobrý rybář je hloupý rybář.

                vydrák - Profil | Pá 26.3.2010 19:19:00

                Anýzový dědek >> Přesně tak.Aura je na prd.Hlavně zdraví.Petrův zdar

                  Netipa - Profil | Pá 26.3.2010 19:16:45

                  vydrák >> Za prvé gratuluji k výkonu přečtení slušné části mých reakcí. Za druhé ano mám 100%, ale jenom kvůli tomu, že jsem dobrý rybář a všem dotazujícím kvalitně poradím. Já bych se holt rozdal

                    Anýzový dědek - Profil | Pá 26.3.2010 19:15:43

                    vydrák : Nic se nedeje. K cemu je mi 100%aura, kdyz podle nekterych nejsem tzv. IN a nechytam na koule. atd.etc,etc.

                      vydrák - Profil | Pá 26.3.2010 19:15:09

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 26.3.2010 19:09:41 >> Ty si komik.Věříš milý Netipo,že jsem už pročetl slušnou část Tvých reakcí na všechny možné diskuse a všude se snažíš být za šaška a provokatéra.Nemáš ty náhodou 100%auru?

                        Netipa - Profil | Pá 26.3.2010 19:09:41

                        vydrák >> Vedle ostatních výhod (například slevy u zubaře, polohrubá mouka za polovic nebo umístění potomka do výběrové francouzské mateřské školky) je tu i onen pocit zadostiučinění

                          vydrák - Profil | Pá 26.3.2010 19:06:30

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 26.3.2010 18:55:09 >>Zdravím Tě.Prosím,vysvětli mi,jaký nádherný pocit čeká pilného Krhounka,který získá auru?

                            RADYSEK - Profil | Pá 26.3.2010 19:02:55

                            no a co?? tak je tu aura. Ježiš to ani není k uvěření, jak to těm křupanům pije krev....neřešte kraviny a jděte na ryby!!!!!!!!

                              Netipa - Profil | Pá 26.3.2010 18:55:09

                              Mno jak se na to tak koukám, tak na auru nadávaj jenom lůzři, co nemaj 100%. Pánové až budete na vrcholu, tak poznáte tu nádheru

                                vydrák - Profil | Pá 26.3.2010 18:53:33

                                Anýzový dědek >> Omlouvám se kolego,přehlédl jsem Tvou reakci na auru.Napsal jsem ,že děkuji kolegům hona1 a usak.Tak dík i tobě.Jsem rád,že i ostatní mají na auru stejný názor jako já.

                                  Martin M. - Profil | Pá 26.3.2010 16:48:59

                                  vydrák >> pokud mas k aure nejake otazky, rad ti je odpovim.

                                    vydrák - Profil | Pá 26.3.2010 16:34:51

                                    Venca888 >> Správně.Vemte si z kolegy příklad.

                                    Až se vrátím navečer z venku,rád si přečtu reakce.Doufám,že se taky vyjádří M.M a nezamkne nám to tady.Mimochodem,včera to bylo za 5min.12.Začínala se mi vařit krev.

                                      Venca888 - Profil | Pá 26.3.2010 16:33:50

                                      rams >> dobrá... s ohledem na výši tvojí aury ten příspěvek vůbec neberu vážně... :-)

                                        vydrák - Profil | Pá 26.3.2010 16:32:34

                                        Zdravím Vás.
                                        Předem chci poděkovat kolegům hona1 a usakovi za stejné názory.
                                        A k té Vaší auře,stvořil jí snad Bůh,aby odlišil od sebe skvělé a ostatní rybáře?Ne,stvořil ji majitel stránek,i když v dobrém ůmyslu.Takže na nápadu jednoho,možná dvou lidí,vy jste tady postavili most.Po mostě chodí skvělouši se 100% aurou a pod mostem ta lůza,jak vtipně Xaxap napsal.
                                        Jsem velmi skromný člověk,zakládám si na tom,že jsem buran.Takže výtvorem zvaný aura opovrhuji.
                                        To je zatím vše,musím jít štípat třešeň.To víte,venkov.S pozdravem Roman alias vydrák