MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

yvana - Profil | Ne 5.9.2010 20:53:17

TWIN 69 >> No u nás taky jak komu.

    TWIN 69 - Profil | Ne 5.9.2010 20:50:27

    yvana >> tady moc málo.Chlapi vedle mne celý den bez záběru a takových tam bylo více.takže jsem dopadl ještě dobře.

      yvana - Profil | Ne 5.9.2010 20:41:07

      TWIN 69 >> Ahojky to je škoda,že utekl.No tady to na vodě taky fučelo,ale ryby brali moc dobře.

        TWIN 69 - Profil | Ne 5.9.2010 20:39:58

        yvana >> Tady bylo přes den počasí o ničem.Foukalo a chvílema i pršelo.To se ani nedivím,že se těm rybám nechce z vody.takže tohle je dnešní výsledek.
        jo a abych nezapoměl na slib.Jesetera jsem viděl kousek od břehu a pak se mě vypnul.Pomsta byla rychlá.Háček i s návazcem šel do koše!!!ten Kapr má 74cm a chutnala mu kukuřice!!!

          yvana - Profil | Ne 5.9.2010 7:38:29

          Ahojky všem na krásnou Moravu,tady po dlouhé době svítí sluníčko,tak si pěkně zachytejte.

            yvana - Profil | So 4.9.2010 22:13:09

            TWIN 69 >> dobrou.

              TWIN 69 - Profil | So 4.9.2010 22:12:07

              yvana >> ať si je jdou koupit do Kaufu.DOBROU NOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                yvana - Profil | So 4.9.2010 22:11:09

                TWIN 69 >> No to radši néééééééé,ale jenom slintali,jak by byli ty cejni dobrý na uzle a salát,já tam vyslechla celou kuchařku.

                  TWIN 69 - Profil | So 4.9.2010 22:07:12

                  yvana >> měl je zrovna trefit šlak a byl klid.o dvě trubky míň u vody....

                    yvana - Profil | So 4.9.2010 22:05:48

                    TWIN 69 >> Tady taky dneska na proti mě dva rybáři rostli,že jsem to pouštěla.

                      TWIN 69 - Profil | So 4.9.2010 22:04:49

                      yvana >> takže výskyt masařů je asi celostátní.u nás je jich opravdu dost!!!

                        yvana - Profil | So 4.9.2010 22:03:25

                        TWIN 69 >> Jo tady by je sežrali.

                          TWIN 69 - Profil | So 4.9.2010 21:59:25

                          yvana >> třeba někdy budou!musíte si je tam vysadit.Na Orlíku by se vyjímali obrovští Jeseteři.

                            yvana - Profil | So 4.9.2010 21:56:59

                            TWIN 69 >> Ahojky dobře to jde jenom škoda,že tu u nás nejsou jeseteři.

                              TWIN 69 - Profil | So 4.9.2010 21:55:34

                              Zdar chlapi,jak to jde???

                                TWIN 69 - Profil | St 1.9.2010 20:50:12

                                LEXMARK >> jedu ke tchýni.chci to mít z krku a pak se v klidu věnovat rybám.

                                  LEXMARK - Profil | Út 31.8.2010 21:27:51

                                  TWIN 69 >> jasně že dám vědět. to už jdeš dělat zásobu na zimu? na to je ještě čas.

                                    TWIN 69 - Profil | Út 31.8.2010 21:17:31

                                    LEXMARK >> tak tam hoď v pátek oko a dej vědět.Já mám jet v sobotu řezat dřevo,tak zatím nevím jak to bude vůbec přes víkend s rybama.

                                      LEXMARK - Profil | Út 31.8.2010 21:14:07

                                      TWIN 69 >> Jak jsem psal, já se tam přímo podívám v pátek. Na Včelíně sou v sobotu závody a to já nemusím. Pokud to nebude dobré za TESCEM tak pojedu oba dva dny do K.....

                                        TWIN 69 - Profil | Út 31.8.2010 20:46:08

                                        LEXMARK >> Díky,hodím na to oko.