MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

LEXMARK - Profil | Po 30.8.2010 22:00:43

TWIN 69 >> Do Břeclavi a u Tesca na kruháči odbočit směr Ladná a pak první odbočka z cesty do leva. V pátek jak pojedu z práce tak to tam jedu osondovat, tak ti dám vědět přesně. Jinak koukni na google eart.

    TWIN 69 - Profil | Po 30.8.2010 21:42:45

    LEXMARK >> a jak se tam jede?

      LEXMARK - Profil | Po 30.8.2010 21:41:57

      TWIN 69 >> Je to jako Včelín DYJE 3A, vypadá zajímavě.

        TWIN 69 - Profil | Po 30.8.2010 21:36:17

        LEXMARK >> tam jsem ještě nebyl.co je to za revír?

          LEXMARK - Profil | Po 30.8.2010 21:29:23

          TWIN 69 >> já ještě nevím, mám chuť zkusit ten rybník za tescem.

            TWIN 69 - Profil | Po 30.8.2010 21:25:22

            LEXMARK >> že by jim došla pšenica.je to možný.a právě je rozhodnuto.kolem poledne vyrazím do K.

              LEXMARK - Profil | Po 30.8.2010 21:22:05

              TWIN 69 >> taky mě to tam láká, snad už nekrmí.

                LEXMARK - Profil | Po 30.8.2010 21:20:31

                CarpPavel >> escorrt - 30.8.2010 21:16:15 >> pročna sz, to není tajné. buď malé vápno, zprava nebo zleva vedle velkého vápna nebo z druhé strany ostrůvku. ale stejně když se rybá nechce tak je to jedno.

                  TWIN 69 - Profil | Po 30.8.2010 21:17:49

                  LEXMARK >> možná zkusím po dlouhé době zajet do K.

                    LEXMARK - Profil | Po 30.8.2010 21:16:18

                    TWIN 69 >> taky to tak vidím, uvidím až v sobotu jak se rozhodnu

                      escorrt - Profil | Po 30.8.2010 21:16:15

                      LEXMARK - hm a které?kdyžtak mi napiš na sz

                        TWIN 69 - Profil | Po 30.8.2010 21:15:46

                        LEXMARK >> myslíš to na druhé straně od plotu?

                          LEXMARK - Profil | Po 30.8.2010 21:14:45

                          CarpPavel >> escorrt - 30.8.2010 21:07:17 >> Ahoj, máš pravdu, toto místo je stále obsazené, ale podle mě jsou tam i stejně dobré místa a možná i lepší.

                            escorrt - Profil | Po 30.8.2010 21:07:17

                            LEXMARK - ahoj jak to vypadalo s Velkým Vápnem na Včelínku,obsazeno?pořád?díky

                              TWIN 69 - Profil | Po 30.8.2010 21:04:01

                              LEXMARK >> to já taky nic zatím přesně neplánuju.uvidím v sobotu ráno až se probudím.

                                LEXMARK - Profil | Po 30.8.2010 21:01:24

                                TWIN 69 >> To sme na tom oba dva stejně, j jsem cel týden v práci, tak o víkendu zase vyrazím.Zatím ale nevím kam to bude.

                                  TWIN 69 - Profil | Po 30.8.2010 20:45:29

                                  LEXMARK >> celkem fajn.Byl jsem ve Vřesovicích a tam mají takové malé plivátko.je tam spousta Kaprů,Karasů a občas i nějaký Amur a Lín.Jenže všechny raby jsou malé.Kapři tak do 40cm max..Za celý týden pouze jeden mírový.Ale ti malí zgrčenci berou jak o život.Stačí plechovka kukuřice a máš o zábavu postaráno.
                                  Bohužel jsu už doma a jezdím do práce,takže pouze víkendy.Tento se chystám někam dolů na Jih.

                                    LEXMARK - Profil | Po 30.8.2010 20:40:12

                                    TWIN 69 >> Nazdar. Tak dovolená skončila a zase začala práce. Rybám jsem ale pokoj nedal. Ale byla to bída. Třikrát na Včelíně, jenom jeden cejn 45cm a včera jízda, že udice málem letěla do vody, ale tři metry od břehu se vyhákl. Byl to jeden a místních velikánů.A jak se dařilo tobě.

                                      TWIN 69 - Profil | Po 30.8.2010 20:28:11

                                      maxikubik >> Ahoj,nic neskončilo.Pouze si asi všichni dávají pauzu.

                                        maxikubik - Profil | Ne 29.8.2010 22:26:07

                                        Tady to skončilo,nebo všichni lovíte?