MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

TWIN 69 - Profil | Po 16.8.2010 21:37:57

Trezi >> já mám volno akorát o víkendech a to ještě musím doma zmáknout nějaké ty práce.takže zajet si občas na soukromák je pro mě taková rychlá volba.ale i tak tam jezdím minimálně.mám svoje oblíbená místa i na svazovkách.

    Trezi - Profil | Po 16.8.2010 21:33:37

    Mno ono jde hodne o čas pokud maš malo času na ryby tak je ten soukromak třeba lepsi volba ale je to každeho vec

      TWIN 69 - Profil | Po 16.8.2010 20:52:39

      maxikubik >> Ahoj,však já netvrdím,že nejsou v moravě ryby.jsou a hodně.A třeba na soukromák jezdím kvůli jeseterům.Moc se mi ty ryby líbí.jednoho jsem lupnul včera.Měl 116cm.

        maxikubik - Profil | Po 16.8.2010 18:46:28

        TWIN 69 >> Si to přečti pomalu a třeba dvakrát! Já jsem ti jenom napsal,že v Moravě jsou taky ryby!!! Že nemusíš na soukromák!!!

          TWIN 69 - Profil | So 14.8.2010 9:21:24

          CarpPavel >> escorrt - 13.8.2010 5:39:48 >> tak pro pořádek bych TI rád řekl,že na soukromáku jsem byl letos 3x.jestli umím chytat nebo ne nemůžeš posoudit TY,ale kluci co mě znají třeba i 30 roků a s kterýma jsem chodil na ryby v dobách dávno minulých.jestli je to Tvůj názor,tak já TI ho neberu!!!

            TWIN 69 - Profil | So 14.8.2010 9:18:52

            maxikubik >> S mladým se vidím 2x do měsíce a kam s ním pojedu je snad čistě moje věc.

              escorrt - Profil | Pá 13.8.2010 5:39:48

              TWIN 69 - asi neumíš moc dobře chytat,když musíš jezdit pořád po soukromácích

                maxikubik - Profil | Čt 12.8.2010 22:36:36

                TWIN 69 >> Proč nejdeš třeba na Moravu? Tam jsou taky ryby a se synátorem se tam taky dá pokecat!!!

                  TWIN 69 - Profil | Čt 12.8.2010 20:49:49

                  Trezi >> tak si tam běž nahodit!!!

                    Trezi - Profil | Čt 12.8.2010 20:48:30

                    Toš v sádce sa dobře chytá :-D

                      TWIN 69 - Profil | Út 10.8.2010 21:54:49

                      angelo >> šak tam jsou na kuku zvyklí.já možná přes víkend pojedu do Kozojídek.tam je to taky celkem fajn.uvidím jak se rozmyslím.Měj se fajn .Jdu spat

                        angelo - Profil | Út 10.8.2010 21:49:49

                        TWIN 69 >>az tam pojedu tak zkusim vymenit hacek a koncovou montaz a pak uvidim. Ale nato ze sme tam byli 24 hodin tak se toho hodne chytlo. Nej dosel na kuku z plechovky 80cm 10kg :)))

                          TWIN 69 - Profil | Út 10.8.2010 21:38:25

                          angelo >> to se spraví.zkus to znovu a uvidíš.mě se tam daří,tak plánuju letos ještě nějakou návštěvu

                            angelo - Profil | Po 9.8.2010 20:26:28

                            fishmen17a >> tady jich po okrese moc nenajdes jako svazovych...uz tu zacinaji vznikat i soukromaky

                              fishmen17a - Profil | Po 9.8.2010 19:50:47

                              angelo >> aha, se jen ptam ze hledam nove vody co se kaprariny tyce.

                                angelo - Profil | Po 9.8.2010 19:14:57

                                fishmen17a >> jojo

                                  fishmen17a - Profil | Po 9.8.2010 17:44:42

                                  angelo >>Hoj, to je ten soukromy rybnik ?

                                    angelo - Profil | Po 9.8.2010 17:28:55

                                    TWIN 69 >> Cau. Tak jsem dojel z Kelcan dnes odpoledne a celkem se darilo, me teda ne, kamos co tam byl semnou tak chytl 61,45,78,62,57,70,80+liny 32-34. Ja jsem chytl jen dva 52 kapry a jednoho velkeho jsem vyrizl. Mel jsem stranou smulu. Hodne zaberu sem projel. Musim tam jet znovu :))

                                      TWIN 69 - Profil | Pá 6.8.2010 21:00:52

                                      tuzemak >> šak tě z toho dřeva jebne.taková zima zasej nebude

                                        angelo - Profil | Pá 6.8.2010 20:48:00

                                        TWIN 69 >> jo dam