MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

Ntuzemak - Profil | Pá 6.8.2010 20:47:58

TWIN 69 >> chcu jed ráno,uvidím,dopoledne musím být doma,dovezou mě dřevo.

    NTWIN 69 - Profil | Pá 6.8.2010 20:44:11

    angelo >> nemáš zač,a dej vědět,jaks dopadl

      Nangelo - Profil | Pá 6.8.2010 20:42:10

      TWIN 69 >> ok diky moc

        NTWIN 69 - Profil | Pá 6.8.2010 20:40:32

        tuzemak >> já taky pojedu až odpoledne,tak snad už nebude pršet.vůbec se mi nechce zmokat

          Ntuzemak - Profil | Pá 6.8.2010 20:37:02

          TWIN 69 >> zdravím Milane,už sem 3 dny nebyl tak nevím,možná zítra zkusím podle počasí

            NTWIN 69 - Profil | Pá 6.8.2010 20:35:01

            tuzemak >> ahoj Honzo,tak jak to jde s rybama u Vás?

              NTWIN 69 - Profil | Pá 6.8.2010 20:34:27

              angelo >> je to velmi jednoduché,projeď křižovatku ve vlkoši rovně a na konci kelčan je levoúhlá zatáčka a hned za ní je parking.je to vidět od silnice.

                Ntuzemak - Profil | Pá 6.8.2010 20:05:10

                TWIN 69 >> nazdar parde:o)))

                  Nangelo - Profil | Pá 6.8.2010 19:59:33

                  TWIN 69 >> a mam jeste jednu otazku..kde se ten rybnik v tech Kelcanech nachazi ? :)) posli mi kdyztak odkaz na mapy.cz

                    NTWIN 69 - Profil | Pá 6.8.2010 19:27:40

                    angelo >> hodně menších.ale mě došel i Lín na 16mm kuličku a kupodivu Jeseter na kukuřici.ty ryby jsou tam prostě na tu kuku zvyklé.

                      Nangelo - Profil | Pá 6.8.2010 13:56:18

                      TWIN 69 >> a jak to v Kelcanech vypada? chytaji se se i mensi ryby ? abych se pripravil je vyselektovat, abych pak nechytal 50tky :)

                        NTWIN 69 - Profil | St 4.8.2010 21:06:08

                        angelo >> pak dej vědět jaks dopadl.já mám do konce měsíce s rybama utrum.budu porád v hokně,takže jen víkendy.začátkem září bych se chtěl podívat do Jestřabic a do Kozojídek.

                          Nangelo - Profil | St 4.8.2010 19:59:15

                          TWIN 69 >> ja to tam jedu prubnout s kamosem v nedelu a v pondeli,chcem to zkusit a pak razim na tyden na Musov a pak zas ke konci prazdnin na tyden na Musov...tak doufam ze se neco povede konecne neco vetsiho..pak dam vedet jak sem dopadl

                            Nescorrt - Profil | St 4.8.2010 5:23:33

                            Trezi - jojo taky bych tam nejel,je to tam hrůza

                              NTWIN 69 - Profil | Út 3.8.2010 20:27:09

                              Trezi >> já tam jezdím se synátorem.V klidu si posedět u vody a pokecat.není to žádný zázrak,ale na tohle mě to bohatě stačí.

                                NTrezi - Profil | Út 3.8.2010 16:52:29

                                Zdravim mno jak tu furt basnite o tych kelcanech tak sem se tam jel o vikendu podivat beze zbraní mno a jako muj styl to neni sem rači někde v přírode a ne nekde u silnice na nejakem obdelníku ryby tam jsou uřčitě pěkný a chytačka taky ale na me to moc dojem neudelalo nwm na soukromaku chytne pěknýho kapra každej na svazovce jeden z mála (pokud tam ten kapr je)

                                  NTWIN 69 - Profil | Po 2.8.2010 20:57:57

                                  farevelak >> těším se až vysadí v kelčanech ty 20kg jesetery.to bude šlahot když dojde na čagany.přemýšlím kam vyrazím o vékendu.tady v okolí HO to znám a musím najít něco nového.auto mám,tak to není problém.

                                    Nfarevelak - Profil | Ne 1.8.2010 23:01:58

                                    TWIN 69 >> pěkný kousek,gratuluju.Já v pátek 76cm amura.Jinak jen hodně opatrné záběry.Toho amura mám i na fotce,ale chlubit se tady nebudu :-DD Jestli někdy,tak ti jej ukážu.Došel na salátový list nadlehčený popkornem :-DD úvazec zhruba 30cm na dno s průběžným olovem.

                                      NTWIN 69 - Profil | Ne 1.8.2010 17:26:42

                                      tak dnes pouze 2 menší amuři.jinak NIC!!!jo,a vydry jsem tam neviděl!!!