MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

TWIN 69 - Profil | So 31.7.2010 13:41:22

LEXMARK >> maximálně je pošlu tam kam ani slunko nesvítí.nehodlám si kazit nedělní den!!!

    LEXMARK - Profil | So 31.7.2010 13:38:40

    TWIN 69 >> Já jedu na Včelín. Hlavně se tam moc nerozčiluj s místmíma vydrama.

      TWIN 69 - Profil | So 31.7.2010 13:35:24

      LEXMARK >> Zítra jenom na pohodu do Dubňan.musím vychytat krmení co jsem si namíchal a chci si v klidu ještě odpočinout před návratem do práce.
      A co TY???

        LEXMARK - Profil | So 31.7.2010 13:26:30

        TWIN 69 >> A kam valíš. Opět Dubňany????

          TWIN 69 - Profil | So 31.7.2010 13:19:22

          adnes čistá NULA!!!Ani záběr a tak jsem jel dom na smažený sýr!!!Ale zítra opět vyrážím!!!

            TWIN 69 - Profil | Pá 30.7.2010 19:00:04

            tak chlapi.Mám za sebou letos podruhé Kelčany a opět další zlepšení letošního limitu.celkem běžný lov kaprů a Línů.nad tím vyčnívá pouze Jeseter 112 cm a podle odhadu majitele rybníka měl mezi 8-9 kg.došel na kukuřici na silikonovém adapteru.

              angelo - Profil | Čt 29.7.2010 16:40:22

              Op!k >> jo diky za info ... pokud tam pojedu tak ti dam urcite vedet :)

                Op!k - Profil | Čt 29.7.2010 14:57:08

                angelo >> Joo z kusto .:)...no s komarama xD jakoze neni jich tam tolik co potech záplavách ,ale sou tam furt... přes den docela klidek ale na vecer a rano nez vyjde slunko tak docela brutalní ..My planujem taky nejaků další vypravu hledáme nějaké místecko :) tak ať se daří Petrův zdar ! ( pak dej vědět jak to šlo )

                  angelo - Profil | Čt 29.7.2010 14:45:09

                  Op!k >> mozna se tam zajdu na par dni podivat a zkusim co dokazu :) a jak to tam vypada s komarama..je to uz o trochu lepsi nez to bylo ?

                    Op!k - Profil | Čt 29.7.2010 12:53:38

                    angelo >>Ja si proste myslim ze kdyz si chces na morave poradne zachytat tak je to okrmeni ...nebo najit Top misto kde se ty ryby proste zdrzuji :) ;)

                      angelo - Profil | Čt 29.7.2010 12:28:41

                      Orf >> ja nechytam na rece tak neznam takove hodnoty

                        Orf - Profil | Čt 29.7.2010 11:21:46

                        angelo >> na moravu to neni zase tak moc záleží jak dlouho tam byli. My když chystáme místo tak denně i 25-30kg a to samé při lovu tj. jestli chytáš 4-5 dnů tak se dostaneš i na větší hodnotu. ale samozřejmě kg už uvařené kuku a né suché.

                          angelo - Profil | Čt 29.7.2010 11:15:56

                          Op!k >> 120kg turkyne to neni zrovna malo :))

                            Op!k - Profil | Čt 29.7.2010 8:47:03

                            angelo >> Byli sme 3 :-)...to se nezda kdyz sme prestavali krmit zabery taky pomalu odchazeli ...ty amuri nam to krmne misto dobre drancovali xD

                              Op!k - Profil | Čt 29.7.2010 8:41:28

                              MIRAXD >> Jirka chodil cely týden na brigadu a dosel si za nama nahodit jen po praci tak na 2-3hodky ,ale taky se mu nějaky podařil :)

                                MIRAXD - Profil | St 28.7.2010 18:29:03

                                Op!k -A kde mate Juru

                                  angelo - Profil | St 28.7.2010 18:06:04

                                  Byl sem dnes po roce u Sheelky od 9:30 do 17:00 a vetsina ryb sla na feeder. Celkem 6 ryb, z toho 1 tloust 42 a zbytek cejni nej 40

                                    angelo - Profil | St 28.7.2010 18:03:28

                                    Op!k >> kolik vas tam bylo celkem? 120kg kuku to je aj celkem dost :))

                                      Orf - Profil | St 28.7.2010 7:06:34

                                      tak já byl včera na M5 a docela dost lidí plno sumcařů a slovenští kolegové klasika autem až do vody. Jinak na te naší moravěnce je poslední dobou nějak moc rušno nato jaký tam býval klídek tak mě den v týdnu nemile překvapil. :-(

                                        TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 22:10:15

                                        kanic >> A já asi taky ne!tak snad naši potomci!!!